FC سینسیناتی سر مربی ران Jans پا را از این باشگاه در میان پروب را به استفاده از یک اتهام نژادی لکه دار کردن در حالی که پرداختن به خود بازیکنان با توجه به گزارش از ایالات متحده است.

Jans که تا به حال شده در شارژ از باشگاه و یا کمتر از یک سال استعفا داد اوایل این هفته پس از بررسی توسط لیگ برتر فوتبال به اتهام استفاده از یک نژاد غیر حساس عبارت به عنوان فشار نصب شده بر روی هر دو باشگاه و لیگ برای رسیدگی به این موضوع است.

استفاده او از این اصطلاح توضیح داده شد در برخی محافل به عنوان “تلاش برای اتصال” با بازیکنان با برخی از بازیکنان سابق آشکارا بیان کرد که آنها را در نظر نمی Jans به برگزاری باورهای نژادپرستانه.

همچنین در rt.com ‘آن را خلاف ارزش های باشگاه ما’: منچستریونایتد محکوم طرفداران خارج از چلسی بازی به اتهام سوء استفاده ضد همجنس

به لیگ برتر فوتبال را بررسی گشوده و برخی از تم های ظهور, Ron ارائه استعفای خود را و ما توافق کردیم که آن را به بهترین روش عمل برای همه درگیر با FC Cincinnati,” sain باشگاه جمهور جف Berding در یک بیانیه رسمی.

ما بیشترین اهمیت را در یک فرهنگ قوی در باشگاه ما ابتدا در اتاق قفل ما که هر فرد در ارتباط با FC سینسیناتی احساس می کند با ارزش و محترم و مورد اعتماد.

نژادی و تنوع فرهنگی است که بخش عمده ای از آنچه که باعث می شود بازی فوتبال بسیار ویژه و محل ما بالاترین اولویت در احترام به هر فرد درگیر در بازی ما است. این شامل همه کاملا مرتبط با باشگاه ما از ما در رختکن و مقابل دفتر تمام راه را از طریق به طرفداران ما.”

پرداختن به حادثه هلندی Jans گفت: Cincinnati Enquirer که وقت خود را در شهرستان “یک کتاب بسیار بد آخر فصل.”

من نمی خواهد که آواز کلمه است که برای مطمئناو گفت:” وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر چیزی در مورد تصدی خود را با این تیم است که او را تغییر دهید.

من یاد گرفتم که درس است. اما من چه کسی هستم و اگر آن را متناسب نیست در این اتاق قفل, من فکر می کنم برای بسیاری از بازیکنان آن را یک بازی خوب و گاهی اوقات بسیار عالی بازی اما نه با همه آنها.

که هرگز یک سوال برای من. اگر من احساسات صدمه دیده است حتی اگر آن را دست و پا چلفتی و نه با نیت بد من واقعا عذر خواهی,” Jans گفت.

که هرگز یک سوال من اصلا احساس گناه می کنم اما من واقعا عذر خواهی اگر من احساسات صدمه دیده است.”

همچنین در rt.com ‘خطرناک خبر جعلی’: سلتیک اسلم Sky Sports پس از پخش mistranslates مصاحبه شامل اتهام نژادی, سوء استفاده

لیگ فوتبال بازیکنان Association (MLSPA), را محکوم کرده است یک سری از آنچه آنها به نام “غلط روایات” در اطراف حادثه است. آنها را تکذیب کرد پرس گزارش می دهد که شکایت شده بود به آنها را توسط یکی از FC سینسیناتی بازیکنان و همچنین گفت که گزارش می دهد که Jans استفاده از کلمه در سوال در حالی که آواز خواندن همراه با آهنگ نیز نادرست – به طور مستقیم در تناقض Jans’ نسخه از برنامه.

روایت است که رفتار را در اینجا درگیر آواز به همراه متن آهنگ به طور کامل نادرست با وجود مربی سابق اخیر اظهارات,” MLSPA مدیر اجرایی باب Foose گفت.

نیز نادرست است روایت است که یک شکایت ثبت شده توسط هر بازیکن خاص و یا بازیکنان. این عمدی دروغ اضافه شده اند به سمیت جو و تشویق بیشتر اسفناک سوء استفاده از بازیکنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی