‘من درست’: UFC مربی دفاع تصمیم به فشار جنگنده به ادامه وجود او التماس به ترک نه بار در طول جلسه

UFC trainer رابرت درایسدیل اصرار او “درست” با امتناع از پرتاب در حوله برای اتهام خود را حداکثر Rohskopf در UFC on ESPN 11 با وجود محزون جنگنده اعلام چندین بار او می خواست به ترک.

UFC پاریس Rohskopf که افزایش در پنج روز متوجه طعم شکست را برای اولین بار در زندگی حرفه ای او در هنگام ترک در برابر Austin هوبارد در آستانه سومین و آخرین دور خود را بسیار سبک وزن و کشمکش در UFC را Apex تسهیلات در لاس وگاس.

به عنوان دیده می شود توسط بینندگان در سراسر جهان درایسدیل و Rohskopf بودند که در زمان به عقب و جلو در طول یک دقیقه استراحت دوره با دومی به طور مستمر خواستار آن است که مربی خود “آن” و به اطلاع داور که او تا به حال به اندازه کافی.

درایسدیل بحث برانگیز رد درخواست, اما فقط به عنوان Rohskopf شد به پا گرفتن رسمی که تا به حال شنید ارز در خواست و دریافت تایید از 25 ساله خواسته, معنی هوبارد بود بنابراین دست برنده.

اما درایسدیل بعد از آن در دفاع از اقدامات خود اصرار او نیست تغییر موضع خود و متقاعد شده است او “کار درست را انجام داد.”

“من می خواهم دوباره آن را انجام دهد,” درایسدیل گفت: با توجه به MMA مبارزه. “اگر من می تواند تغییر یک چیزی که من می خواهم که اصرار داشت بیشتر به این دلیل که او صدمه دیده است نیست.

“مربی کار این است که ورزشکار را از لحاظ فنی از لحاظ فیزیکی و ذهنی. من فکر می کنم او از دست سر خود را وجود دارد. او خسته شدم و سر خود را رو ضعیف است.”

“من می خواهم بهترین چیزی که برای من نگرانی در مورد او و این تعهد من به او یک روانی فشار. ‘برادر نمی دهد تا به شما نمی دهد.’ من که هر روز در ورزشگاه.

“او را خسته و میگویم” یک دور است.’ این شغل من است. اگر من وجود دارد و من اجازه مرد ترک در اولین سختی من نه کار من درست” درایسدیل ادامه داد.

همچنین در rt.com UFC رئیس دانا سفید انتقاد Curtis Blaydes به عنوان ‘احمق’ آمریکایی پس از شکست الکساندر ولکوف در UFC Vegas 3 (تصویری)

خودش سابق UFC fighter درایسدیل گفت که او اعتنا نمیکند با واکنش.

“مردم صحبت کنید اجازه دهید آنها صحبت کنید اما من اشتباه است… او در زمان مبارزه در پنج روز متوجه دانستن است که او قلبی وجود ندارد او را از دست داده به او قلبی که زمانی که از دست دادن آغاز شده است.

“مبارزه بود و حتی آن را مانند او در گرفتن ضرب و شتم. او برنده دور اول و دست دوم, او نبود گرفتن ضرب و شتم. او می تواند بازگشت به سوم با سر خود را در جای مناسب با استراتژی مناسب یکی از من در تلاش بود به او بدهد و ما برنده خواهد بود این تصمیم است.”

دولتی نوادا ورزشی کمیسیون گزارش بررسی پایان جلسه اگر چه در یک ویدیو پس از آن بیانیه ای در Instagram درایسدیل دوباره در دفاع از اقدامات خود را در حالی که تصریح می کند که: “اگر شما توجه نزدیک من تماس بگیرید مبارزه در آخر دوم. من درست بود. من خسته 60 ثانیه و در آخر دوم من به نام آن است.”