مینیاپولیس پلیس پیدا کرده اند خود را در مرکز یک رسوایی پس از دو تن از افسران خود را به دوربین در دستگیری یکی از آنها بر روی زمین به طرز وحشیانه, خفگی یک حرکت مشکوک به مرگ است.

یک ویدئو از این صحنه تکان دهنده منتشر شده در Facebook با شاهد نشان می دهد یک افسر زانو بر گردن یک مرد سیاه و سفید برای حداقل هفت ساعت به او دروغ حرکت در نزدیکی ماشین پلیس در حالی که خوراکی و التماس برای زندگی خود را.

همچنین در rt.com ‘شلیک اول فکر می کنم بعد’: مبهم قانون ایالات متحده به طور فزاینده ای کمک می کند تا افسران پلیس به دور با استفاده از نیروی بیش از حد

“من تشنه هستم. گردن من لطمه می زند. همه چیز لطمه می زند. … [I need] آب یا چیزی. لطفا. لطفا. من نمی توانم نفس افسر. … من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم” در این ویدئو شنیده می شود گفت.

مسئول و همکار خود را که به نظر می رسد معمولی راه رفتن در اطراف به نظر می رسد بی حرکت توسط مرد درخواست و همچنین آن دسته از تماشاگران که می خواهم با حضور در صحنه است. یکی از آنها همچنان به نگه داشتن بازداشت شدگان در یک سبد تا مرد می شود به طور کامل بی.

یک آمبولانس می رسد و پس از آن طول می کشد و انسان را به بیمارستان. این ظاهرا خیلی دیر از مرد جان به زودی پس از آن. پلیس پس از آن گفت که این افسران در پاسخ به یک “جعل در پیشرفت” بوده و “توصیه” که مشکوک “به نظر می رسد تحت تاثیر.” مرد بود که گفت: “از نظر جسمی مقاومت” بازداشت و سبب شد که پلیس به استفاده از زور به دستبند او را تنها به ظاهرا متوجه او شد و “درد و رنج از پزشکی پریشانی.”

“در هیچ زمانی از هر گونه سلاح از هر نوع مورد استفاده توسط هر کسی که درگیر در این حادثه” یک سخنگوی پلیس به طور خاص اشاره کرد. مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: FBI راه اندازی کرده است یک کاوشگر به مورد با توجه به امکان مدنی حقوق نقض. افسران قرار داده شد و در مرخصی استحقاقی اداری.

خانواده قربانی که قرار بود به عنوان جورج فلوید حفظ کرده است مشهور حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که در حال حاضر به نمایندگی از خانواده مایکل براون کشته شده توسط پلیس در فرگوسن به جلو برای آنها در دادگاه در یک مورد در برابر پلیس مینیاپولیس.

این حادثه همچنین موجب عمده اعتراض عمومی در رسانه های اجتماعی با مردم تخلیه خشم خود را بیش از آنچه بوده است به نام یک قتل بی رحمانه. بسیاری از مقامات و چهره های رسانه ها از جمله مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و سابق دموکرات در انتخابات مقدماتی نامزد ctq منتشر شده اظهارات ابراز همدردی با خانواده مقتول و محکومیت اقدامات پلیس.

سرنوشت جورج فلوید یادآور است که اریک گارنر گزارشی مرد به مرگ خفه توسط یک افسر NYPD در سال 2014 به ظن فروش سیگار untaxed. مرگ خود را شرح داده شد توسط یک معاینه پزشکی به عنوان قتل اما Richmond County هیئت منصفه در نهایت تصمیم به متهم یک افسر درگیر در این پرونده است. این تصمیم موجب تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا.

همچنین در rt.com NYPD ماموران گرفتار در ویدئو تکان دهنده brutalizing غیر مسلح سیاه مرد به صورت نامشخص ‘جرم’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de