“من نمی توانم باور چشمان من!’ دومینیک کامینگز ‘معافیت مستند’ برای حضور در بازی راگبی در استرالیا به عنوان عضو شورای نظارت مدت او را مجازی فن

از دورهام به Barnard Castle, به استرالیا, به نظر می رسد وجود دارد بدون توقف بیش از حد برای بوریس جانسون مشاور Dominic کامینگز’ ادعا مستند شکستن سفر به عنوان طرفداران خود را وارد تصویر می شود بخشی از جمعیت در سیدنی راگبی.

بیشتر بخوانید: مدل مالک: قدرت-کارگزار سابق Playboy زن است که او را به فکر خرید یک باشگاه فوتبال پس از coronavirus بحران’

به نظر می رسد سفر در طول مستند برای دولت بریتانیا دستیار کامینگز می دانم که هیچ حد و مرزی. سفر خود را از لندن به دورهام و برنرد کسل شده اند به خوبی مستند سفر بیشتر در صحرا است به ظاهر رفته تحت رادار.

سیدنی خروس برنده شروع به خود را در لیگ ملی راگبی (NRL) عنوان دفاع با غالب 28-12 بیش از همسایگان و رقبای جنوب سیدنی Rabbitohs روز جمعه در خالی ورزشگاه طبق قوانین لیگ در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

چه کسی باید به نوبه خود تا نشستن در Parramatta را Bankwest ورزشگاه با Rooster وفادار – هیچ یک دیگر از Cummings.

دست راست و مشاور ارشد نخست وزیر بریتانیا جانسون کامینگز شده است panned در مطبوعات برای گزارش نقض مستند قوانین با در نظر گرفتن دو 260 هر راه سفر از لندن به دورهام در شمال انگلستان به دیدن پدر و مادر خود را به ترتیب ظاهرا مهد کودک برای پسر جوان خود را زمانی که او و همسرش بیمار با علائم کروناویروس.

ادامه مطلب: Aleksandra آس! ژیمناست روسی Soldatova در خدمت سوزان تنیس تصویری در لباس زیر خود را (تصویری)

او موفق به دریافت بیشتر موشکافی شدید بود که آن را نشان داد او تا به حال در طول یک سفر به عنوان شاخص یک روز به معروف انگلستان بنای تاریخی Barnard Castle 30 مایل از من دور شد و موضوع تمسخر به او گویم چیز بی معنی توضیح است که درایو بود که به “تست بینایی خود را” قبل از رانندگی به لندن.

همچنین در rt.com کامینگز ساخته شده ‘جزئی نقض’ از Covid-19 مستند قوانین اما هیچ اقدام خواهد شد – UK police

Baying خبرنگاران شده اند معترضان خارج کامینگز و آمریکا پس از رسوایی آشکار, اما, Australian rugby league fans باید واکنش نشان داد و در یک به طور معمول آرام تر راه را برای این وضعیت با استفاده از NRL را ‘فن در ایستاده’ ابتکار.

ادامه مطلب: ‘مبتکرانه جنون’: طرفداران پرداخت به سر گیر کرده وهم آور مانکن به فوتبال در بلاروس مخالف coronavirus مستند (تصویری)

حامیان دعوت به پرداخت 22 دلار به ‘نگاهی به صندلی خود را در طول بازی در پشت درهای بسته با ارسال تصویر خود را به باشگاه اسکن شده بر روی یک فن است.

فقط به عنوان کامینگز گفته تضعیف از طریق شبکه خود را به گریز به دورهام و در حال حاضر بدنام Barnard Castle, تصویر خود را از طریق تضعیف کمتر-از eagle-eyed باشگاه کارگران گارد و چاپ بر روی مجازی فن بود که در نوبه خود در تلویزیون.

“خوب برای دیدن Dominic کامینگز تست بینایی خود را در Parramatta…” یک روزنامه نگار محلی پکتیا میباشد. “دومینیک کامینگز در حال حاضر سفر به استرالیا برای تماشای یک NRL بازی… یک قانون برای آنها و دیگر برای ما” یکی دیگر از کاربران شبکههای اجتماعی به شوخی.

“او نیاز به می دانم که اگر او به اندازه کافی امن برای پرواز قبل از او به دور جهان سفر!” دیگری پاسخ داد.

روی زمین پر پشت James Tedesco ستاره بازی خروس که زد برای 267 متر تا به حال 10 مقابله با رکود دو خط شکسته و به گل سعی کنید در این پیروزی با توجه به Fox Sports Lab.

“مجازی طرفداران ابتکار برای اولین بار اجرا شده توسط ادراک بلاروس Vysshaya Liga تیم Dinamo مینسک در تلاش برای تزریق برخی از فضای میان رو به کاهش جمعیت به دلیل شیوع کروناویروس.

Dinamo ارائه شده طرفداران این شانس را به شرکت در یک مسابقه را با داشتن شباهت گیر در یک برش مقوا با پوشیدن تصادفی تیم نیوجرسی و همچنین قدرت پردازش دیگر از جمله یک تور مجازی از زمین مسابقه بلیط و شال گردن برای 67 روبل بلاروس ($27/£21).

تعدادی دیگر از تیم های ورزشی به سرعت به دنبال کت و شلوار از جمله بوندسلیگا طرف بوروسیا مونشنگلادباخ. چیزهایی که بالا برده شکاف زمانی که در کره جنوبی, تیم فوتبال اف سی سئول بودند مجبور به عذر خواهی پس از استفاده از فیلم عروسک در می ایستد و به جای آن از طرفداران.

همچنین در rt.com ‘تحقیر زنان’: کره جنوبی باشگاه سیلی زد با رکورد خوب برای قرار دادن عروسک جنس در می ایستد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de