‘من می توانم به او میآموزد که چگونه برای برنده شدن’: Floyd Mayweather ارائه می دهد برای کمک به دئوتای وایلدر به دست آوردن انتقام در تایسون خشم سه گانه مبارزه

Floyd Mayweather Jr. ارائه خدمات خود را برای کمک به هموطنان آمریکایی دئوتای وایلدر انتقام دقیق تایسون خشم زمانی که جفت دیدار در سومین مبارزه بعد از این سال.

خشم متوقف قبلا شکست نخورده وایلدر در هفتمین دور خود را سنگین وزن جهان عنوان مبارزه در لاس وگاس در ماه فوریه در نظر گرفتن آمریکایی کمربند WBC.

کولی پادشاه حاکم عالی: تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر را به نفع خود WBC سنگین وزن جهان عنوان در لاس وگاس مسابقه برگشت

وایلدر reeled کردن یک میزبان از بهانه در پی کشمکش میان ظالمانه ترین بودن که که خود را استادانه درست شده حلقه-پیاده روی, صحنه و لباس شده بود بیش از حد سنگین – اما تایید کرده است در روزهای اخیر که او را فعال مسابقه برگشت بند در قرارداد خود را.

همچنین در rt.com ‘جالب ترین f*cking ببخشید من تا کنون شنیده ام”: دئوتای وایلدر بوداده پس از سرزنش تایسون خشم شکست در حلقه-پیاده روی لباس

که خواهد شد راه اندازی یک سوم جلسه بین این جفت ارز که همچنین مبارزه به بحث تصمیم گیری تقسیم قرعه کشی در ماه دسامبر سال 2018 است.

و به اطمینان حاصل شود وایلدر, 34 به پایان می رسد تا با داشتن دست خود مطرح این زمان در اطراف بازنشسته و افسانه Mayweather Jr. ارائه شده برای کمک به.

“اگر من او را آموزش دهد. اگر من او را آموزش دهد من می توانم به او میآموزد که چگونه برای برنده شدن” اوباما ” در سفر به انگلستان وقتی پرسیده شد که اگر وایلدر می تواند ضرب و شتم خشم در دیگر دوباره اجرا کنید.

‘پول’ Mayweather که بازنشسته با 50-0 رکورد پس از megafight با MMA ستاره Conor McGregor در تابستان 2017, طرفداران وایلدر به Instagram برای ارسال یک پیام از حمایت در پی شکست خود را به خشم.

“برنده یا بازنده…. دئوتای @BronzeBomber برادر ما است که انجام شده بسیاری از پیروزی و به عنوان یک جامعه ما باید با تمام بالا بردن و حمایت از او در سراسر آن است. مهم نیست که چه شما هنوز هم یک برنده در چشمان من پادشاه” 43 ساله بوکسور نوشت.

خشم-وایلدر سه گانه مبارزه است انتظار می رود را در همان محل به عنوان دومین نشست بین جفت MGM بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس در جولای 18.

“آن را پس از بسکتبال بازی آف بیس بال است که در وسط فصل و هیچ [آمریکا] فوتبال” گفت: خشم را پروموتر باب Arum این هفته است.

“این زمان ایده آل. هتل MGM Grand همچنین معتقد است که آن را به یک زمان ایده آل.”

در جای دیگر در سنگین وزن بوکس چشم انداز در دوشنبه انگلیسی, WBA, IBF و WBO عنوان دارنده آنتونی جاشوا تایید او را به صورت اجباری IBF چلنجر کوبرات Pulev از بلغارستان در لندن تاتنهام ورزشگاه در ژوئن 20.

همچنین در rt.com ‘من به شما نشان می دهد جهان چگونه قوی هستم’: کوبرات Pulev به صورت آنتونی جاشوا در لندن سنگین وزن جهان عنوان مبارزه

بسیاری از طرفداران خواهد بود و امیدوار است که یوشع و خشم خواهد آمد از طریق مربوطه حملات به مجموعه فیلمهای “نبرد بریتانیا” title وحدت مبارزه بالقوه در اواخر سال جاری یا در سال 2021.

اما باید Mayweather تاریخ وایلدر اردوگاه او را بسیار طرح های مختلف در چه کارهایی بازی کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de