‘من از بخشش خود را’: NFL ستاره Drew Brees شرمنده به عذرخواهی برای نظرات به زانو تظاهرات

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees گرفته است به Instagram به موضوع کامل و دقیق عذرخواهی برای بیانیه خود در مورد بازیکنان NFL’ زانو تظاهرات در آمریکا سرود ملی.

Brees اظهار داشت که در مصاحبه اخیر خود با یاهو که “من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما” مجبور شده است برای ایجاد یک u-نوبه خود پس از واکنش با انتقاد از آمدن تعدادی از ما را به نام خانواده و حتی خود او هم تیمی.

شاید یکی از بزرگترین نامها در آن لیست بود ستاره NBA LeBron James که در زمان به توییتر در مدت کوتاهی پس از این مصاحبه منتشر شد.

همچنین در rt.com Saints & sinners? NFL quarterback Drew Brees انتقاد توسط هم تیمی پس از صحبت کردن در برابر بازیکنان زانو تظاهرات

“عجب مرد!! آن است هنوز هم تعجب آور در این نقطه است. مطمئن نیست! شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو?? اتحاد مطلق هیچ چیزی برای انجام با بی احترامی از [پرچم] و سربازان ما (مردان و زنان) که ما زمین رایگان” توییتی از لس آنجلس لیکرز قدرت رو به جلو است.

“پدر من در قانون بود یکی از آن مردان که مبارزه به عنوان خوبی برای این کشور است. من از او پرسیدم سوال در مورد آن و با تشکر از او را در همه زمان برای تعهد خود را. او هرگز یافت Kap تظاهرات مسالمت آمیز توهین آمیز زیرا من و او هر دو می دانید چه چیزی درست است و چه چیزی اشتباه است اشتباه است! خدا به شما برکت دهد.”

یک روز پس از ساخت اولیه خود را, نظرات, Brees صادر کرده است طولانی عذرخواهی در بیانیه ای به خود Instagram صفحه.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به دوستان من هم تیمی های شهر New Orleans, سیاه و سفید, جامعه, NFL جامعه و هر کسی که من صدمه دیده است با نظرات من دیروز” او آغاز شد.

“در صحبت با برخی از شما آن را می شکند قلب من می دانم درد من ایجاد می شود. در تلاش برای صحبت در مورد احترام و وحدت و همبستگی حول آمریکا پرچم و سرود ملی, من ساخته شده از نظر بودند که حساس و به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور است. آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است.

“به جای این واژه را تبدیل به تفرقه و مضر و گمراه مردم را به باور که به نحوی به من دشمن است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت است و نه یک انعکاس دقیق از قلب من یا شخصیت من.

“این جایی است که من ایستاده:

“من ایستاده با جامعه سیاه و سفید در مبارزه با سیستمیک نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس و حمایت از ایجاد سیاست واقعی تغییر خواهد کرد که ایجاد یک تفاوت.

“من محکوم سالها از ظلم و ستم که سراسر سیاه و سفید ما جوامع و امروز نیز وجود دارد.

“من تصدیق می کنم که ما به عنوان آمریکایی ها از جمله خودم انجام داده اند به اندازه کافی به مبارزه برای برابری یا واقعا درک مبارزات و گرفتاری از جامعه است.

“من تشخیص می دهم که من بخشی از راه حل است و می تواند یک رهبر برای جامعه در این جنبش است.

“من هرگز نمی خواهد می دانم آنچه در آن می خواهم به یک مرد سیاه و سفید و یا افزایش سیاه و سفید کودکان در امریکا, اما من کار را هر روز به خودم را در این کفش و مبارزه برای آنچه درست است.

همچنین در rt.com “من نمی بینم نژادپرستی در فوتبال’: دنور سر مربی ویک Fangio می گوید فوتبال آمریکایی مجموعه یک مثال خوب برای ما جامعه

“من همیشه یک متحد هرگز دشمن.

“من بیمار هستم در مورد راه نظرات من تصور می شد دیروز اما من مسئولیت کامل و پاسخگویی. من تشخیص می دهم که من باید انجام دهید و کمتر صحبت کردن و گوش دادن…و زمانی که جامعه سیاه و سفید است که صحبت کردن در مورد درد خود را, همه ما نیاز به گوش دادن.

“که برای من بسیار متاسفم و من از بخشش خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de