صدها سرباز گارد ملی فعال در واشنگتن, DC & ویسکانسین برای حفاظت از بناهای تاریخی

برخی از 400 سرباز گارد ملی فعال شده اند و در پایتخت کشور برای حفاظت از بناهای تاریخی از خرابکاری و پس از یک تلاش ناموفق توسط معترضان به سرنگونی مجسمه اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید است.

این guardsmen که خواهد بود اگر غیر مسلح مستقر شدند و قرار داده شده در حالت آماده به کار بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان گرم تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی خشم در سراسر کشور رانندگی خواستار حذف مجسمه ها و بناهای تاریخی معترضان را به عنوان جشن برده داری تاریخی و سایر موارد نقض حقوق بشر.

“ناحیه کلمبیا گارد ملی فرستاده است غیر مسلح و نیروهای گارد بناهای تاریخی و دیگر زیرساخت ها در حمایت از سازمان های اجرای قانون محلی,” گفت: Craig زننده سخنگوی DC گارد ملی.

400 نیروهای نشده است نقل مکان کرد به خیابان ها باقی می ماند و در گارد ملی اسلحه خانه در پایتخت, اما اگر نیاز مستقر خواهد شد برای کمک به DC پارک پلیس در “بناهای تاریخی کلیدی برای جلوگیری از هر گونه defacing یا تخریب.”

همچنین در rt.com ‘بدون استثنا!’ مغلوب ساختن پیشی جستن دستور بازداشت هر کسی خرابکاری بناهای تاریخی هشدار آنها به 10 سال زندان

در شنبه شب معترضان تلاش برای پاره کردن یک مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در پارک لافایت در خارج از کاخ سفید – که آنها را مرتبط با وحشیانه مجبور به نقل مکان از آمریکایی های بومی در اواسط 1800s در میان دیگر انتقادات. هر چند تظاهر کنندگان تنها موفق به defacing مجسمه ترس است که آنها سعی خواهد کرد دوباره باید باعث سنگین تر حضور پلیس در اطراف بناهای تاریخی در پایتخت که در آن یک مجسمه مؤتلفه کلی آلبرت پایک نیز سرنگون هفته گذشته است.

پس از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان رهایی بنای تاریخی در DC لینکلن پارک روز سه شنبه یک سازمان اعلام شده خود قصد دارد به rip کردن مجسمه ای در روز پنج شنبه در 7pm. این هشدار پیش رانده است حدس و گمان است که برخی از فعالان می خواهم برای دیدن یک رویارویی با پلیس و یا مقابله با معترضان به آنها اطلاع کافی برای این رویداد.

سرباز گارد نیز فعال در ویسکانسین روز چهارشنبه برای محافظت از اموال در دولت سرمایه پس از معترضان با موفقیت در زمان پایین دو مجسمه ها شب قبل, از جمله یکی از تجلیل یک طرفدار الغای برده داری و جنگ داخلی سرهنگ که مبارزه برای اتحادیه. سه شنبه شب شاهد شدید و درگیریهای خیابانی در مدیسون با معترضان تبادل کوکتل مولوتف به ساختمان دولت تنظیم آتش سوزی و آزار یک سناتور قبل از دفع توسط پلیس اسپری فلفل. پس از بررسی آسیب در فرد فرماندار تونی Evers ارائه یک سخت ملامت به معترضان.

“اگر هدف شما این بود که برای پیشبرد عدالت اجتماعی و پلیس اصلاحات در ایالت ویسکانسین و مطمئن شوید نژادپرستی نظاممند است چیزی از گذشته شما شکست خورده” Evers, گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال فعال گارد ملی “را به مطمئن شوید که مردم می توانند ورزش اول خود را اصلاح حقوق در حالی که اطمینان از ایمنی از اعضای عمومی و ساختمان های دولتی و زیرساخت ها است.”

همچنین در rt.com ضد نژادپرستی تظاهرات در ویسکانسین پاره کردن مجسمه… ضد برده داری قهرمان (فیلم)

در میان موجی از تخریب بنای تاریخی فراگیر در کشور ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است مجازات های خشن برای خرابکارها اجازه مقامات فدرال برای تحمیل جملات تا 10 سال تحت جانبازان یادبود قانون حمایت از اصرار وجود دارد خواهد بود “بدون استثنا.” او همچنین به نام در کنگره به “انجام کاری” در مورد معترضان که سوزاندن پرچم آمریکا خواستار آن را “متوقف شود و در حال حاضر!”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de