صدها نفر تماس برای پایان دادن به ظلم و ستم در ضد قفل اعتراض در ایالتی کالیفرنیا در کنگره آمریکا (عکس)

برخی از 2,000 مردم نازل شده در کالیفرنیا کنگره در ساکرامنتو و خواستار آن است که باقی مانده coronavirus محدودیت – از جمله ممنوعیت کلیسا – برداشته شود در یکی از بزرگترین ضد خاموش کردن تظاهرات به تاریخ.

نمرات از تظاهرکنندگان رفتند به غرب گام های دولت و کنگره آمریکا بعد از ظهر روز شنبه برای شرکت در به اصطلاح “آزادی متحرک,” سرزنش کردن سخت مستند اقدامات است که به تدریج از رده خارج توسط فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsome.

بسیاری از تظاهرکنندگان حمل پرچم ایالات متحده را به عنوان به خوبی به عنوان پوستر در حمایت از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در برابر مقامات دولتی متهم Newsome کشیدن بازگشایی اقتصاد است.

در یک نقطه در طول این تجمع یک هواپیما پرواز بالای جمعیت, نمایش غول پیکر بنر با فرماندار به تصویر کشیده شده به عنوان هیتلر در کنار عبارت “پایان استبداد!” ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است.

یکی از سخنرانان برجسته در این رویداد جمهوری خواه کنگره نامزد در کالیفرنیا و نیروی دریایی جانباز جو کالینز است که به امید سرنگون نماینده دموکرات و صریح تهمت منتقد ماکسین واترز بعد از این سال.

این تجمع نیز شاهد تظاهرات شکستن به ما سرود ملی و شعار “ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده آمریکا.”

برخی از 45 کالیفرنیا 58 شهرستانهای (ساکرامنتو شامل) دریافت چراغ سبز برای بازگشایی یک اکثریت غیر ضروری کسب و کار از جمله رستوران ها و اکثر فروشگاه ها, پیش از آخر هفته روز یادبود به عنوان نرخ Covid-19 مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان کاهش پیدا کرده است و در سراسر دولت است. ساکنان swarmed سواحل که بازگشایی شد به عنوان بخشی از دستورالعمل جدید.

همه این مطالب با سرعت از بازگشایی از کلیساها, سالن های زیبایی و ورزشگاه دستور داده شده است به نگه داشتن درهای خود را بسته است.

در مورد Sacramento county مقامات شد و حتی مجبور به رد گم کردن خود را اعلام روز پنج شنبه که هموار راه را برای بازگشایی مراکز تناسب اندام و اجازه دریافت-togethers تا 10 نفر با استناد به نگرانی های مقامات بهداشتی.

همچنین در rt.com ما Covid-19 مرگ و میر بیش از 90,000 با 1.5 میلیون آلوده به عنوان متحده همچنان آرامش بخش مستند محدودیت

هفته گذشته در کالیفرنیا گزارش دوم-مرگبارترین روز در آن نبرد در برابر Covid-19 همه گیر پس از 102 کشنده موارد ثبت شد سه شنبه گذشته. ایالت تلفات گذشت 3,630 با نزدیک به 60 درصد که از لوس آنجلس, کالیفرنیا پرجمعیت ترین منطقه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de