خسته ساکنان چین هوبئی در نهایت دلیلی برای جشن به عنوان محدودیت های معرفی شده برای جلوگیری از Covid-19 برداشته شده است در میان یک قطره در عفونت. مردم هجوم آوردند به اتحاد دوباره با عزیزان.

عکس ها و ویدئوها از محاصره استان یک کانون شیوع کروناویروس نشان می دهد جمعیت عظیمی تقاضاهای مصرانه برای هیئت مدیره قطار و اتوبوس در عجله برای دیدار دوستان و خانواده پس از هفته در قرنطینه و جداسازی.

همچنین در rt.com کومو می گوید بدترین و در عین حال برای آمدن به نیویورک, ‘راس’ از coronavirus موارد انتظار می رود در هفته

رمان شیوع کروناویروس اولین گزارش در ووهان در اواخر سال گذشته اما در حال حاضر در سراسر جهان است. اروپا در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط بسیاری به کانون هر چند سازمان بهداشت جهانی کارشناسان ترس آن تغییر خواهد کرد به ما که در گزارش بالا رفتن سرسام آور نرخ ابتلا به عفونت.

روز شنبه مشخص شده اولین فرصت برای بسیاری از افراد به مسافرت بعد از دو ماه شدید lockdown; محدودیت در سفر و در روال عادی روزانه باید برداشته شده است برای کسانی که با یک ‘سبز’ سلامت کد صادر شده توسط مقامات نشان می دهد که ویروس رایگان.

مردم فشار می آوردند ایستگاه راه آهن در شهر مچنگ به عنوان اطلاعیه برای قطار رهبری به شهرستانها در سراسر چین زد بیرون در tannoys.

ایستگاه های راه آهن و فرودگاه ها شروع به باز کردن در روز شنبه هر چند ووهان باقی می ماند در دسترس تنها با جاده برای هم بودن. تبعید هوبئی بومی نیز در زمان این فرصت را به نهایت بازگشت به خانه و دوباره با خانواده پس از پکن دستور داد که استان را تعطیل در ماه ژانویه است.

مدارس بسته باقی بماند اما مردم شده اند مجاز به بازگشت به کار.

در ضمن استان های دیگر در چین را بیشتر کاهش داد و خود پاسخ اضطراری به شیوع بیماری از جمله سیچوان و هیلونگجیانگ. جدید در داخل کشور منتقل موارد coronavirus گزارش شده در چین روز سه شنبه با مقامات گفت: 47 تازه تایید موارد وارد شد.

برخی از 21,046 پرسنل پزشکی از سراسر چین ترک کرده بود به استان از سهشنبه در حالی که 16,558 پزشکی کارکنان باقی می ماند پشت در ووهان – سخت ترین-آمار شهرستان در چین به ادامه تلاش های امداد رسانی وجود دارد.

با توجه به جان هاپکینز coronavirus پایگاه داده, چین تا به حال 81,661 موارد عفونت کروناویروس در نتیجه 3,285 مرگ و میر.

همچنین در rt.com چین در ووهان گزارش صفر موارد جدیدی از کروناویروس که ما را می بیند مرگبارترین روز و در عین حال با 160+ تلفات

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی