ارشد حزب محافظه کار نوشته شده اند به حزب محافظه نمایندگان مجلس به افزایش نگرانی ها در مورد تصمیم دولت برای اجازه می دهد Huawei به ایفای نقش در انگلستان 5G شبکه.

در نامه این گروه – که شامل چهار سابق کابینه وزیران گفت: وجود جایگزین شرکت چینی.

آنها می خواهند “با خطر بالا” فروشندگان به حکومت در حال حاضر و یا از رده خارج در طول زمان است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: این تصمیم به دنبال یک “دقیق” نقد و بررسی توسط کارشناسان امنیتی و Huawei دخالت محدود خواهد بود.

  • چه Huawei و چگونه می تواند یک تهدید امنیتی?
  • که در آن این است که Huawei 5G بودن مسدود شده است ؟

این نامه می آید به عنوان معاون رئيس جمهور مایک پنس گفت ایالات متحده “عمیقا ناامید” با تصمیم بریتانیا.

نامه ای از آقا ایان دانکن اسمیت اوون پاترسون, David Davis, Damian سبز توبیاس الوود و باب Seely که دیده شده توسط بزرگ سیاه و سفید دیک می گوید: برخی از نمایندگان مجلس “در حال کار برای پیدا کردن یک راه حل بهتر”.

“ما به دنبال شناسایی یک وسیله ای است که ما اطمینان حاصل شود که تنها قابل اعتماد فروشندگان مجاز هستند به عنوان اصلی پیمانکاران به بحرانی ملی زیرساخت” آن را می گوید.

“اعتماد فروشندگان خواهد بود شرکت از کشورهایی است که باید عادلانه رقابت در بازار قانون احترام به حقوق بشر داده ها و حفظ حریم خصوصی و غیر اجباری سازمان های دولتی است.”

‘حکومت کردن غیر قابل اطمینان فروشندگان

مردان می گویند آنها می خواهند دولت را به “حکومت hi-tech از غیر قابل اطمینان بالا و ریسک فروشندگان” در انگلستان زیرساخت و یا برای اطمینان از آینده قانون شامل “غروب بند” برای محدود کردن طول زمان شرکت هایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

دولت بریتانیا گفته است محدودیت های را در محل بر روی Huawei نقش در 5G شبکه.

این خدمات عبارتند از: ممنوعیت هواوی از عرضه کیت به “نقاط حساس” از شبکه تنها اجازه می دهد آن را به حساب 35 درصد از این کیت در یک شبکه را در حاشیه و به استثنای شرکت تجهیزات از مناطق در نزدیکی پایگاه های نظامی و هسته ای سایت.

اما مردان در پشت نامه ذکر نمونه هایی از کشورهای دیگر که در آنها گفت: در حال حاضر را رد کرد و با استفاده از هواوی در شبکه های 5G در همه از جمله استرالیا و آمریکا و ژاپن است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای پنس CNBC گفت که ما باور نمی کند که با استفاده از Huawei تکنولوژی “سازگار با امنیت و یا حفظ حریم خصوصی منافع انگلستان و ایالات متحده باقی می ماند یک مسئله واقعی میان دو کشور”.

او گفت که او تا به حال گفت: نخست وزیر بوریس جانسون در ماه سپتامبر است که آنها مایل به شروع به مذاکره تجارت آزاد ترتیب پس از Brexit اما وقتی پرسیده شد که اگر Huawei تصمیم می تواند یک مشکل او پاسخ داد: “ما را ببینید. خواهیم دید که اگر در آن است.”

وی افزود: “ما در حال اضطراب ما برای ایجاد روابط اقتصادی, اما ما را ساخته اند آن را حذف به نخست وزیر جانسون و به مقامات در بریتانیا است که ما به عنوان گسترش فرصت ها برای ساخت 5G در سراسر این کشور… ما می خواهیم برای دیدن و شرکت های ما دیدار با نیازهای در ایالات متحده و انگلستان و در میان همه متحدان ما بدون سازش حریم خصوصی و سازش امنیتی است که لزوما همراه با Huawei و کنترل توسط حزب کمونیست چین.”

و صحبت کردن در یک رویداد در لندن هفته گذشته وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: کشور در نظر گرفته است که با استفاده از Huawei تکنولوژی “بسیار دشوار است برای کاهش”.

هواوی همواره رد کرده است که این امر کمک به دولت چین حمله یکی از مشتریان خود را. شرکت بنیانگذار گفته او “shut شرکت” به جای کمک “هر گونه فعالیت های جاسوسی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی