پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نمایندگان مجلس حمله کرده اند تصمیم دولت برای اجازه می دهد Huawei تکنولوژی برای استفاده در بریتانیا 5G شبکه های تلفن همراه.

برخی خواستار ممنوعیت آشکار در جریان یک بحث در ویکیانبار استدلال حتی دسترسی محدود قرار داده UK امنیت در خطر است.

اما وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: این تصمیم به دنبال یک “دقیق” نقد و بررسی توسط کارشناسان امنیتی و “تنگ محدودیت” را در محل.

آنها عبارتند از: ممنوعیت استفاده از شرکت چینی فناوری در اصطلاح “هسته ای” قطعات شبکه.

شرکت کیت نیز تنها مجاز به حساب تا 35 درصد از شبکه و تجهیزات جانبی.

‘کاهش آسیب پذیری’

هواوی همواره آن را تکذیب کرد خواهد کمک دولت چین حمله یکی از مشتریان خود را.

معاون رئیس جمهور ویکتور ژانگ, استقبال از تصمیم بریتانیا گفت: این امر “در نتیجه یک پیشرفته تر, امن تر و بیشتر مقرون به صرفه ارتباطات زیرساخت است که مناسب است برای آینده”.

بوریس جانسون به دنبال کاستن ما نگرانی های امنیتی در مورد Huawei دخالت در یک تماس تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خیابان داونینگ گفت: نخست وزیر به حال “بر اهمیت همفکر کشور مشغول به کار با هم برای تنوع بخشیدن به بازار و شکستن تسلط تعداد کمی از شرکت ها”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به نظر عموم در تصمیم بریتانیا اگر چه کاخ سفید گفت: “نا امید” و تعدادی از سیاستمداران ایالات متحده هشدار داده اند ممکن است عواقب.

دادن بیانیه ای به نمایندگان مجلس, آقای Raab گفت: “من امیدوارم که تمام خانه به توافق برسند که اگر ما برای رسیدن به دیجیتال ما اتصال جاه طلبی های آن را کاملا ضروری است که ما اعتماد به ایمنی و امنیت از ما مخابرات شبکه.

“خطر نمی توان حذف در ارتباطات. اما این کار دولت Ofcom و صنعت برای همکاری با یکدیگر برای اطمینان از ما ما کاهش آسیب پذیری و کاهش این خطرات.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بیانیه خود را نمی اطمینان قایق از نمایندگان مجلس از همه طرف از خانه که در انتقاد به حرکت می کند.

سابق محافظه کار وزیر کابینه دیوید دیویس گفت: “تنها راه برای حفاظت از ایمنی است که به ممنوعیت آن” در حالی که خود را backbench همکار Julian Lewis گفت: Huawei شد “تنگاتنگی مرتبط با کمونیست چین و دولت آن عمیقا خصمانه سازمان اطلاعات”.

SNP جان نیکلسون گفت: این شرکت تکنولوژی بود “امن” برای استفاده و دولت تا به حال “انتخاب کم هزینه امنیتی”.

همکار خود malky گفت: او نمی دانم اگر آن را “ساده لوحی و یا استکبار پیشگیری از دولت بریتانیا از دیدن خطر بالا بودن ارائه شده به امنیت”.

زودتر کار را به سایه وزیر فرهنگ تریسی Brabin با انتقاد از دولت برای “عدم سرمایه گذاری در خانه رشد جایگزین برای Huawei” که او ادعا را “مضحک و موقعیت نیاز به انتخاب بین بریتانیا نگرانی های امنیتی و زیرساخت های ما نیاز دارد”.

که موضوع مطرح شده توسط تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله DUP را سامی ویلسون که خواست برای اطمینان از Mr Raab که “در آینده [انگلستان] نمی تواند به عنوان وابسته به تکنولوژی خارجی”.

حزب محافظه ایان دانکن اسمیت گفت: آن را “گدا باور” که شرکت داده شد چراغ سبز هنگامی که انگلستان بود “جنگ سایبر رفتن با چین”.

او از دولت خواست به اطمینان حاصل شود آن را “رانده” از بازار انگلستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

وزیر امور خارجه بریتانیا بستری شدند و تنها سه عمده فروشندگان ساخته شده است که کیت مناسب برای شبکه های 5G – Huawei اریکسون و نوکیا – و آن را یک “بازار شکست که باید به آنها رسیدگی شود”.

وی افزود: “دولت در حال توسعه یک استراتژی بلند پروازانه برای کمک به تنوع در زنجیره تامین است.

“این مستلزم به کارگیری از تمام ابزار در دولت از جمله منابع مالی است.”

پنج تصمیمات بزرگ برای بوریس جانسون

توسط همشهری آنلاین سیاسی, خبرنگار جنیفر اسکات

آن را تنها شش هفته پس از بوریس جانسون یورش برده و به پیروزی در انتخابات عمومی برنده با 80 قوی اکثریت اما ماه عسل است و نخست وزیر در حال حاضر جدی دولت کسب و کار برای حضور در.

آمدن چند هفته تقاضای برخی از تصمیمات بزرگ از آقای جانسون و کابینه اش.

Huawei برای اولین بار بود – اما دیگران چه هستند ؟ پیدا کردن در اینجا.

با وجود این واکنش در مجلس و دیگر نمایندگان مجلس با استقبال از تصمیم دولت.

نخست وزیر سابق ترزا آوریل گفت که دولت تا به حال ساخته شده “این تصمیم است که محافظت از امنیت ملی ما بلکه به رسمیت می شناسد منافع از اقتصاد است.”

سابق وزیر فرهنگ جرمی رایت گفت: به نظر می رسید به یک “سازش معقول” و Huawei تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا زمانی که دولت “معقول و محتاط و پس از مشاوره از سازمان های اطلاعاتی”.

کار را Kevan جونز یک عضو سابق اطلاعات و امنیت کمیته همچنین گفت: نمایندگان مجلس او تا به حال دیده می شود هیچ چیز به نشان می دهد که تصمیم گیری خواهد سازش انگلستان هوش رابطه با آن کلید متحدان.

امروز تصمیم علائم قابل توجهی قمار توسط بوریس جانسون.

امید در درون دولت است که محدودیت های اعمال شده بر روی Huawei خواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از مهم شکست در روابط با ایالات متحده و دلجویی انتقادی حزب محافظه نمایندگان مجلس است.

در همان زمان, اما آن امیدوار محدودیت خواهد بود به اندازه کافی لمس نور به تاخیر رول فوق العاده سریع باند پهن – در نتیجه به خطر انداختن بوریس جانسون انتخابات تعهد به “سطح بالا” استانداردهای زندگی در خارج از لندن و جنوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی