Huawei 5G حکم است تصمیم گیری با چند گزینه های خوب’


آیا اجازه می دهد تا Huawei برای کمک به ساخت انگلستان 5G شبکه یکی از مهم ترین و دشوار امنیت ملی تصمیم گیری دولت مواجه شده است.

این تصمیم با توجه به ساخته شده است در جلسه شورای امنیت ملی بعد – شامل تعادل مجتمع فنی خطرات جغرافیای سیاسی و هزینه به اقتصاد است.

اما آن را نیز یک مسئله که در آن اتاق را برای مانور تنگ است – تا حدودی به لطف یک سری از تصمیمات رفتن بیش از سال است که تعطیل شده گزینه.

اگر شما می خواهید به درک چگونه ما که در آن ما آن است که ارزش رفتن بیش از یک دهه و نیم تا زمانی که BT شد به روز رسانی بریتانیا ارتباطات زیرساخت ها است.

آن را می خواستم به استفاده از Huawei تجهیزات به دلیل آن ارزان تر است.

BT – با استفاده از یک ترفند است که اپراتورها هنوز در استفاده از امروز – هشدار داد که به استثنای Huawei هزینه مقدار زیادی از پول نیاز به جبران خسارت از دولت است.

چند در زمان قدردانی اهمیت تصمیم گیری است.

این بود تنها پس از آن گرفته شده بود که مقامات شروع به سوال که آیا آن را باز کرده بود تا انگلستان به نظارت و یا حتی خرابکاری از چین – چیزی Huawei خود را تا همیشه می گفت غیر ممکن است.

و بنابراین یک استراتژی ایجاد شده برای به حداقل رساندن خطر است.

مراحل شامل مطمئن شوید که وجود دارد تامین کنندگان مختلف در شبکه و حصول اطمینان از پر مخاطره فروشندگان (در کلمات دیگران Huawei) نگهداری می شدند از حساس ترین قطعات شبکه (برای مثال هسته که کنترل نحوه عملکرد آن).

تاریخ به معنی انگلستان جامعه اطلاعاتی معتقد است که آن را به یک مقدار درک بهتر از هر کس دیگری در مورد چگونه برای مدیریت ریسک از هواوی.

‘شدید’ امنیت

به عنوان استفاده از Huawei گسترش به سایر اپراتورهای مخابراتی Huawei Cyber Security ارزیابی مرکز (HCSEC) ایجاد شده بود به دقت ارزیابی فیزیکی تجهیزات و کد که هواوی معرفی شد به انگلستان است.

من چه شد شناخته شده به عنوان “همراه” در بنبوری 2013.

امنیتی شدید بود – در یک اتاق داخلی یک کامپیوتر با دسترسی به Huawei کد منبع نشسته تماشا توسط دوربین های مدار بسته برای جلوگیری از هر گونه دسترسی غیر مجاز.

هیچ عمدی backdoor یا شواهدی از جاسوسی تا کنون یافت شده است. اما وجود داشته اند مسائل.

یک 2018 نظارت گزارش بسیار مهم این شرکت استانداردهای مهندسی و 2019 گزارش گفت: هیچ پیشرفت مادی ساخته شده بود برای پرداختن به این نگرانی ها که در سمت چپ آن را با تنها محدود “تضمین” است که امنیت را می توان محافظت می شود.

این تجربه هر چند ایجاد کرده است به درجه ای از اعتماد به نفس از هوش و مقامات امنیتی که آنها می تواند به کاهش خطرات ناشی از استفاده از Huawei در یک 5G شبکه با قرار دادن در محل مجموعه ای از محدودیت.

اما آنها همچنین هشدار می دهند که تصمیم نهایی باید سیاسی از آن شامل تعادل مشاوره فنی با دیپلماتیک و اقتصادی هزینه های.

  • چشم انداز: می توانید به ما اعتماد Huawei?

5G شبکه ساخته شده است که تا حدودی در بالای 4G بنابراین به استثنای Huawei از 5G در انگلستان (بر خلاف ما که در آن بازی می کند تقریبا هیچ نقش) همچنین به معنی شکافنده و تبدیل آن از 4G.

خواهد شد که پر هزینه و کم کردن رول از افزایش اتصال که در این دولت ساخته شده است یک اولویت است.

این تصمیم نیز سخت تر با تاخیر – در آن با توجه به توان نزدیک به یک سال پیش اما نشت و انتخابات در راه است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ضمن 5G در حال حاضر نورد از. ارتباطات اپراتورهای شده است فشار خود را به استفاده از Huawei و با استفاده از تجهیزات آن است.

این به این معنی هزینه به استثنای شرکت شده اند بالا رفتن روز به روز. “نه” گفتن را پایین آهسته بسیار منادی وعده بیشتر اتصال.

اما تاخیر نیز با توجه به این ما و منتقدان به زمان بیشتری برای مارشال استدلال خود را در برابر استفاده از این شرکت چینی از جمله ارائه اخیر پرونده – اگر چه انگلستان مقامات می گویند آن را فاقد هر گونه “تفنگ سیگار کشیدن”.

ما v چین

او گفت: “آن را به نقد و بررسی هوش های اگر بریتانیا استفاده Huawei.

انگلستان مقامات بر این باورند – و یا شاید امید – که واشنگتن بدنبال چیست. که از آن تماس بگیرید.

یکی از چالش هایی است disentangling این موضوع از گسترده تر تجارت رویارویی چین و آمریکا و طبیعت غیر قابل پیش بینی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در زمان وجود داشته اند نشانه هایی که Huawei تبدیل به یک تراشه چانه زنی در آن گسترده تر نبرد. انگلستان مقامات ممکن است ترس که آنها می تواند حذف Huawei و خشم چین تنها برای پیدا کردن رئیس جمهور ایالات متحده برش مقابله با پکن و خروج از آنها جدا شده است.

برخی از مقامات انگلیسی هشدار می دهند که این مشرف این واقعیت است که نگرانی ها در مورد این شرکت بسیار عمیق تر در واشنگتن که در آن امنیت ملی مقامات به طور فزاینده ای با تمرکز بر چالش های فن آوری از چین است.

ما دارای یک خط سخت گرفته به دلیل آن را می داند انگلستان تصمیم گیری دارای اهمیت جهانی است.

بسیاری از کشورهای دیگر در حال رفتن را از طریق شبیه بحث در حال حاضر. مانند انگلستان و آنها می خواهم به استفاده از هواوی به دلیل آن ارزان است اما ترس از خطرات امنیتی و خشم ما.

اگر انگلستان تصویب استفاده از Huawei بسیاری از آنها ممکن است استفاده از آن به عنوان پوشش به دنبال کت و شلوار. چند نفر دیگر هر چند دارای تجربه فنی نظارت Huawei است که بریتانیا ساخته شده است.

چشم انداز جهانی می رود به یکی از گسترده تر در دراز مدت خطرات.

برخی از مردم بپرسید که چگونه ما باید به یک موقعیت که در آن ما نیاز به حتی در نظر با استفاده از فن آوری های چینی.

پاسخ این است که چون کشورهای غربی شکست خورده به فکر می کنم استراتژیک در مورد حفاظت از خانه یا مغازه خود را کامل طیف مخابراتی صنعت بیش از دو دهه گذشته است.

شرکت های ورشکسته و یا گرفته شد بیش از. در همین حال پکن به دنبال متمرکز استراتژی دراز مدت برای تبدیل شدن به یک رهبر در فن آوری است.

تایید برای Huawei در انگلستان با دیگران پس در پی آن خواهد بود به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به این شرکت افزایش و خطرات ناشی از وابستگی.

خطرات ناشی از آن تبدیل شدن به یک بازیکن غالب بودند بیان شده توسط وزیر خارجه پیشین جرمی هانت.

“مسئله این است که چه اتفاقی می افتد اگر ما به وضعیت که در آن هیچ شرکت های غربی واقعا قادر به رقابت با Huawei رفتن به جلو” او به بی بی سی گفت. “آن را دوست دارم یا نه در یک دهه زمان مردم به عقب نگاه خواهد کرد و میگوید:” این واقعا عاقلانه به این تصمیم در سال 2020 است که منجر به این وابستگی؟'”

ما در حال صحبت کردن در مورد ساختمان بیشتر غربی قابلیت در این زمینه, اما آن است که هنوز روشن نیست چه این در واقع به نظر می رسد و یا چه مدت آن را به ارائه. و وجود دارد بسیاری از بحث در واشنگتن در مورد دست داشتن 5G اما مطمئن شوید که به از دست دادن 6G.

Huawei خود را همواره حفظ آن است که یک بازوی دولت چین خواهد شد و در طرف آن است.

اما بیشتر غالب آن را می شود در سال های آینده سخت تر از آن ممکن است برای استخراج این شرکت از یک شبکه اگر آن را به انجام کاری اشتباه است.

تا شنبه تصمیم می آید را به تعادل قابل توجهی است اما سخت به تعیین کمیت و خطرات طولانی مدت با کوتاه مدت هزینه های اقتصادی. تصمیم گیری های گذشته را تنگ انگلستان گزینه های.

و این یکی ممکن است انجام این کار دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی