چگونه انگلستان coronavirus بیماری همه گیر در مقایسه با کشورهای دیگر

مرگ و میر و موارد تایید شده از coronavirus در انگلستان شده اند دو برابر در هر سه روز و در روز جمعه این کشور با تجربه بزرگترین افزایش در مرگ و میر تا کنون.

مدل های از این بیماری همه گیر را بسیار متفاوت برآورد پتانسیل خود را نهایی تلفات از ده ها هزار نفر به یک منتشر شده در جمعه پیش بینی شده است که یک شکل از زیر 7000 بود.

پس چگونه به حس بینی و چه الگوهای coronavirus مرگ و میر در کشورهای دیگر به ما بگویید که در مورد آنچه که می تواند در آینده در انگلستان ؟

چگونه می توانم همه چیز نگاه در انگلستان ؟

موارد تایید شده در انگلستان دو برابر شدن هر سه یا چهار روز. مرگ و میر در حال رشد سریع تر دو برابر در هر دو یا سه روز.

این داده ها نشان نمی دهد همه موارد فقط تایید هستند. که چون تست عمدتا تنها در انجام آن بیمار به اندازه کافی به در بیمارستان بستری شود نه کسانی که با علائم خفیف و بنابراین تعداد واقعی موارد بالاتر است.

کارشناسان در این زمینه انتظار می رود کسانی که گسترده تر از موارد نیز به پیروی از یک الگوی مشابه: دو برابر شدن هر چند روز. چرا که ویروس های ضرب و پس از انجام تعداد افراد آلوده به آنها است. نگه داشتن آنها را ضرب در یک نرخ ثابت تا زمانی که آنها اجرا از مردم را آلوده و یا اقدامات به سرعت گسترش می یابد.

آن را سخت برای دیدن این ثابت ضرب از نمودار بالا اما آسان تر برای دیدن اگر شما طرح همان ارقام در مقیاس های مختلف.

در مقیاس زیر نشان داده شده است یک خط مستقیم به معنی “دو برابر شدن در یک سرعت ثابت”. ما اضافه شده اند نقطه چین راهنمای خطوط در نمودار برای نشان دادن آنچه ممکن است انتظار می رود اگر موارد و یا مرگ و میر دو برابر شد هر دو یا سه روز.

در حقیقت دو برابر شدن سرعت اغلب در نوسان است تا یک بیماری همه گیر می رسد به اندازه کافی بزرگ تعداد مثلا 100 مورد. پس از آن نقطه مورد تأیید در انگلستان دو برابر شده اند هر 3.3 روز.

خوشبختانه هنوز به اندازه کافی مرگ و میر در انگلستان و در عین حال برای ما به رسم یک حل و فصل روند از 100 تا ما خط روند شروع می شود از 10.

در لحظه مرگ و میر در حال رشد سریع تر از موارد تایید شده دو برابر هر 2.5 روز.

همانطور که از 27 مارس انگلستان دیده می شود 759 مرگ و میر. اگر سرعت دو برابر شدن ادامه داد: ما انتظار داریم که برای دیدن یکی دیگر از 750 مرگ و میر در طی سه روز و 1500 در 2.5 روز پس از آن. اما این است که با سرعت سریع تر یا آهسته تر در انگلستان از کشورهای دیگر ؟

انگلستان در همان مسیر به ایتالیا ؟

ایتالیا پیشرفته ترین بیماری همه گیر در اروپا بیشتر مورد تأیید و بیشترین مرگ و میر.

به طور متوسط تعداد مرگ و میر در ایتالیا دو برابر شده است هر سه روز اما این ماسک رشد سریع برای 1 ، 000 مرگ و میر به دنبال آن کندتر از رشد نشان می دهد که البته از این بیماری همه گیر در حال تغییر است.

در دیگر کشورهای اروپایی اوایل تعداد مرگ و میر نیز زیر این الگو از دو برابر شدن هر دو تا سه روز.

یک استثنای قابل توجه است اسپانیا که در آن تعداد مرگ و میر می کند به نظر می رسد افزایش سریع تر از جاهای دیگر (هر دو-و-یک-چهارم روز) به خوبی گذشته خود را 1,000 مرگ اگر چه مشخص نیست که چرا.

آیا معنی انگلستان است که تنها چند هفته پشت قله مانند ایتالیا ، نه لزوما. هر کشور متفاوت است سیستم بهداشت و درمان است و در نظر گرفتن اقدامات مختلف برای کنترل گسترش ویروس. تعداد مرگ و میر بستگی دارد و هر دو بر گسترش ویروس و درمان است که مردم می توانند دسترسی به زمانی که آنها آن را داشته باشد.

آینده در هر کشور بستگی به اقدامات دولت و شهروندان است.

7,000 مرگ است ؟

تجزیه و تحلیل توسط راشل Schraer, سلامت, گزارش

یک مقاله منتشر شده در روز جمعه پیش بینی شده است که کمتر از 7000 نفر می میرند از coronavirus در انگلستان در مجموع. این رقم بسیار پایین تر است که در مدل سازی استفاده می شود توسط دولت است.

تا جایی که آنها در تعداد آنها ، برای رسیدن به این پیش بینی استاد تام پیک استفاده می شود مسیر از مرگ اعداد در چین برای پیش بینی پیشرفت بریتانیا و دیگر کشورها شیوع است.

اما کارشناسان در ویروس ها و بیماری های همه گیر هشدار داده اند در مقابل فرض کنید که کشور را به دنبال خواهد داشت همان مسیر حتی اگر وجود دارد شباهت ها در اوایل ارقام از هر کشور است.

وجود دارد برخی از چیزهایی که همان خواهد شد در سراسر جهان مانند چه مدت ویروس طول می کشد برای تبدیل شدن به عفونی در بدن کسی را. اما چگونه شیوع توسعه پس از این بستگی دارد که چه اقدامات کشورها را و زمانی که آنها عمل می کنند و چین در آورده محدودیت زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

تغییرات کوچک در عفونت رای اضافه کنید تا در طول زمان به کاهش در تعدادی از عفونت های جدید.

دانشمندان انتظار دارند که هر فرد آلوده آلوده را در حدود 2.5 افراد دیگر به طور متوسط. به عنوان هر یک از آنها دیگری آلوده 2.5 و بنابراین در یک ماه ضرب در سرعت منجر به بیش از 400 عفونت های جدید.

نصف که عفونت رای دادن به این معنی است که پس از یک ماه, ما می خواهم انتظار برای دیدن فقط 15 عفونت های جدید – 95% کاهش. که به دلیل یک تفاوت کوچک در ميزان عفونت می سازد و می سازد برای ایجاد یک تفاوت بزرگ در تعداد افراد آلوده شدن.

مسیر بیماری در چین و کره جنوبی نشان می دهد که چگونه آن را ممکن است به سرعت گسترش یافته است.

چین اجرا شدید مستندات در ووهان و هوبئی استان در اواخر ماه ژانویه قبل از آنها را دیدم 30 مرگ و میر. که در آن نقطه این بیماری همه گیر شد و به سرعت در حال رشد. حدود 10 روز بعد تعداد مرگ و میر شروع به کاستن سرعت کاهش را به دو برابر در هر سه روز و در حال حاضر رشد بسیار آهسته تر از آن است.

تعداد کل مرگ و میر نگه داشته است افزایش اما تعداد مرگ و میر در هر روز کاهش پیدا کرده است و در نهایت منقبض شده.

کره جنوبی و ژاپن را دیدم همان رشد مرگ و میر به کشورهای دیگر است. آنها به طور مداوم رشد در نرخ آهسته تر مصرف بیش از یک هفته به دو برابر.

کره جنوبی به سرعت در حال شروع به تست و ردیابی در مقیاس با استفاده از تقریبا 30 بیمارستان که در آن مشکوک یا تایید موارد می تواند جدا شود.

هنگامی که ما یک تغییر ؟

پروفسور نیل فرگوسن از کالج امپریال توسعه یافته که مدل سازی استفاده می شود توسط دولت می گوید زمان آن طول می کشد قبل از هر گونه اقدامات اجتماعی مانند فاصله یک اثر است.

مردم آلوده, جوجه کشی, ویروس, توسعه علائم را بدتر کند و نیاز به درمان در بیمارستان قبل از دریافت آنها تایید شده به عنوان حامل ویروس. پس از آن طول می کشد زمان قبل از یک مورد مرحله می رسد که در آن مراقبت های ویژه مورد نیاز است و پس از آن موفق و یا کسی که می میرد.

تعداد موارد تایید شده می تواند به یک اشاره زودتر از آن طول می کشد زمان کمتری برای رسیدن به تست از نتیجه مرگ است.

آن را تنها یک اشاره پس از تغییرات در تست سیاست و یا ظرفیت می تواند تغییر تعداد موارد تایید شده.

اما پروفسور کالین Baigent از دانشگاه آکسفورد می گوید: شواهد است که مستندات مشغول به کار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de