چگونه به احتمال زیاد شما (بله شما) به مرگ از Covid-19 virus

با نرخ مرگ و میر از Covid-19 متفاوت به طور گسترده در سراسر جهان است, شما ممکن است تعجب در مورد شانس خود را از بقا اگر شما قرارداد ویروس. وجود دارد هیچ پاسخ ساده — اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما را در معرض خطر بالاتر.

این جای تعجب نیست که مردم به اشتباه به چگونه مرگبار ویروس است که با توجه به متفاوت ارقام و اطلاعات متناقض. در اوایل ماه مارس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در گزارش جهانی ‘عکس’ مرگ با نرخ 3.4 درصد است. در عین حال ایتالیا — کانون بیماری همه گیر در اروپا — گزارش شده است مرگ و میر بیش از 7 درصد است. در ضمن مرگ و میر در کشور اسپانیا است معلق در هوا نزدیکتر که برآورد در 3.1 درصد و در برخی از کشورها بسیار کمتر است.

وجود گمانه زنی های زیادی در مورد دلایل تغییرات بزرگ توسط کشور (ما به عقب بر گردیم به بعد) اما یک راه بهتر برای تخمین شانس خود را برای بازیابی این است که نگاهی به برخی از شخصی بیشتر عوامل خطر.

شما چند سال دارید ؟

آن را معمولا شناخته شده در این مرحله که شما در حال بدتر آمار نگاه کنید. با همه گیر در نوسان کامل در سراسر جهان و ارقام تغییر ساعت آن را حس می کند به نگاهی به آخرین آمار و ارقام از چین که تا به حال تجربه ترین با ویروس (و در نهایت موفق به مهار آن).

چینی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (john marshall) گزارش یک مرگ میزان 14.8 درصد برای بیماران بیش از 80 سال و 8 درصد برای بیماران در 70s به. آن کاهش یافته و به 3.6 درصد مردم در 60s و 1.3 درصد برای گروه سنی 50-59. خوشبختانه مرگ و میر برای همه زیر سن 49 بود زیر 0.5 درصد — بنابراین واضح است که سن یکی از عمده ترین عوامل را در نظر بگیرید.

همچنین در rt.com Covid-19 تعریف بهداشت جهانی بحران در زمان ما که هشدار می دهد که بیشتر مرگ و میر و موارد گزارش شده در بقیه جهان در چین

از قبل موجود شرایط ؟ سیگاری?

دیگر یقین در همه این است که افراد با زمینه ای شرایط پزشکی نیز در معرض خطر بالاتر دسته بندی.

The john marshall مطالعه نشان داد 10.5 درصد مرگ و میر در کسانی که مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی و 7.3 درصد مرگ و میر برای کسانی که مبتلا به دیابت است. افراد مبتلا به بیماری های مزمن تنفسی و فشار خون بالا بود و مرگ و میر حدود 6 درصد در حالی که نرخ مرگ و میر برای بیماران مبتلا به سرطان شد 5.6 درصد است. بنابراین اگر شما سقوط به هر یک از این دسته بندی ها و این ممکن است زمان برای شروع ‘اجتماعی فاصله” یا “خود-quarantining’ خودتان را به در سمت امن است.

آیا شما یک مرد ؟

وجود دارد برخی از اخبار بد در چین آمار برای مردان به عنوان Covid-19 نرخ مرگ و میر بالاتر بود برای مردان در 2.8 درصد به 1.7 درصد برای زنان است. مردان نیز کمی بیشتر احتمال دارد به قرارداد این بیماری نسبت به زنان حسابداری برای 51 درصد از کل موارد.

کارشناسان دقیقا مطمئن نیست که چرا این است, اما وجود دارد مقدار زیادی از نظریه. یکی این است که به طور کلی مردان دود بیشتر از زنان (به خصوص در کشور چین) — نظریه دیگر این است که زنان باید سیستم ایمنی بدن قوی تر برای نوزادان در دوران بارداری است. این واقعیت است که مردان نیز بیشتر احتمال دارد که در معرض خطر از قبل موجود شرایط نیز ممکن است یک عامل است.

همچنین در rt.com Covid-19 واکسن: مشکل نامشخص و دور کردن میکروبیولوژیست می گوید:

که در آن شما زندگی می کنند?

این یک مشکل است. به عنوان ما می دانیم که نرخ مرگ و متنوع اند به طور قابل توجهی در سراسر جهان و نگران کننده ترین شماره از ایتالیا که تاکنون 7 درصد مرگ و میر — اما البته این بدان معنا نیست که ایتالیایی ها به طور خاص به نحوی بیشتر مستعد ابتلا یا احتمال مرگ.

برخی بر این باورند که ایتالیا با نرخ بالا است که با توجه به کشور, پیری جمعیت, اما سن متوسط آلمانی است که بالاتر از ایتالیا و آلمان را تجربه کرده است نرخ مرگ و 0.2 درصد تا کنون. همین نظریه است که مرگ و میر مربوط به شيوع مصرف سيگار در ایتالیا را ندارد و در مجموع حس پس از چین و کره جنوبی بالاتر نرخ افراد سیگاری.

بسیاری از کارشناسان هشدار داده اند که ایتالیا موفق به اقدام اولیه (اصرار اجتماعی فاصله’ اقدامات لغو توده رویدادهای عمومی و غیره.) به “صاف منحنی” عفونت, که منجر به سیل بیماران به طور ناگهانی قریب به اتفاق نظام سلامت ،

در پایان اعداد در اینجا ممکن است بیشتر نشان می دهد که چگونه یک کشور عمل می کند حاوی این ویروس بیش از هر چیز دیگری است.

همچنین در rt.com ایتالیا coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد به بیش از 1800 با نزدیک به 25k آلوده

واقعی مرگ و میر: 7%, 3.4% و یا بسیار پایین تر?

زمانی که بدترین بحران است به طور کلی مرگ و میر را طور بالقوه می تواند به طور قابل توجهی پایین تر از گزارش یکی — از آنجا که بسیاری از مردم خواهد قرارداد این ویروس باقی می ماند اما بدون علامت و یا نمایش فقط علائم خفیف و هرگز مورد آزمایش قرار.همه در همه ،

در واقع جرمی ساموئل فاوست یک پزشک در Brigham و بیمارستان زنان نوشت: در تخته سنگ که ترسناک نرخ مرگ “بعید است به نگه دارید” به عنوان زمان می رود و واقعی مرگ و میر است که “به احتمال زیاد به مراتب کمتر از زمان گزارش ها نشان می دهد.”

در عین حال ایتالیا با تجربه به نظر می رسد نشان می دهد که عدم کنترل گسترش اوایل یا “پهن کردن منحنی” می تواند منجر به بی ارزش بالا نرخ مرگ و میر در برخی از کشورها.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im