چه کشنده است Covid-19 واقعا ؟ چرا عظیم مرگ و میر نرخ از ایتالیا گمراه کننده هستند

توسط پیتر اندروز, ایرلندی علم روزنامه نگار و نویسنده در لندن است. او در زمینه علوم زندگی و فارغ التحصیل از دانشگاه گلاسکو در رشته ژنتیک

در ایتالیا تعداد افراد آلوده در حال مرگ از رمان coronavirus — 10 درصد با توجه به آخرین آمار و ارقام — به نظر می رسد از طریق سقف. جای تعجب نیست وجود دارد بیشتر به این رقم وحشتناک از ملاقات چشم.

شما لازم نیست به یک متخصص برای محاسبه میزان مرگ و میر. آن است که یک عدد تقسیم دیگری — تعداد افرادی که فوت کرده اند از ویروس تقسیم بر کل تعداد موارد تایید شده. در مورد ایتالیا 7,503 مرده تقسیم 74,386 آلوده می دهد میزان مرگ و میر حدود 10 درصد است. اما این بدان معنا نیست که یکی از ده نفر که قرارداد این ویروس مرگ علی رغم آنچه نابود رسانه ها می خواهم به شما اعتقاد داشته باشد.

اولین دلیل این است که اول کوچکتر از عدد — تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 — غیر ممکن است به دست کم گرفتن. مردم یا زنده یا مرده و معمولا به عنوان به زودی به عنوان یک فرد می میرد و آنها را به سرعت پیدا کردن راه خود را به ملی آمار.

اما بزرگتر تعداد موارد تایید شده باید تعریف شود دست کم نگیرید. این امر می تواند غیر ممکن است برای هر فرد در یک کشور مثبت برای coronavirus شده است در حال حاضر تست شده و اضافه شده به تایید موارد است. این ویروس می تواند خفته در افراد تا دو هفته و در افراد جوان می تواند تجربه بسیار خفیف و یا حتی بدون علائم در همه هنوز هم می تواند مثبت برای ویروس. از آنجا که شکل است که با تعریف بیش از حد کم بودن میزان مرگ و میر گزارش شده تعریف بیش از حد بالا است.

همچنین در rt.com به اندازه کافی اتاق در بیمارستان ‘می توانید بسیاری از آن را ندارد و مرگ در خانه’ می گوید شهردار در کانون Covid-19 شیوع در ایتالیا

عدم تست

عامل دیگری است که دولت ها تحت فشار قرار دادند که فراتر از توانایی های خود را به صورت انبوه تست و تماس با ردیابی برخی بیش از دیگران است. با معمولی بهره وری آلمان است که در بالا از آنها تست وضعیت و مانند آن را برداشت بسیاری از موارد خفیف تر. بنابراین آنها را بالا تعداد موارد تایید شده نسبت به درست تعداد افراد آلوده در آلمان است.

این است که نگه داشتن میزان مرگ و میر در آلمان را در 0.5 درصد baffling کارشناسان که انتظار آخرالزمانی صحنه در بیمارستان و امثال آن که تا کنون تنها محقق در ایتالیا. شاید این موارد به زودی سوار در آلمان و میزان مرگ و میر خواهد شد صعود نسبت به چهار یا پنج درصد است که به نظر می رسد به طور متوسط اروپا است. اما با توجه به افراد بدون علامت (اکثریت با توجه به بهترین پژوهش) که حتی یک ترجمهای نرخ بالا.

اعمال این اصل به ایتالیا که حفاظت مدنی رئیس آنجلو Borrelli گفت: La Repubblica روزنامه در روز دوشنبه که “آن را معتبر به منظور برآورد وجود دارد که 10 مورد مثبت برای هر یک گزارش رسمی.” اگر این درست شد و به عنوان بسیاری از 640,000 مردم آلوده در ایتالیا واقعی خود را در مرگ و مير را در یک سکته مغزی تبدیل شدن به یک درصد به جای ده درصد است. مقیاس مشکل شروع به نگاه کاملا متفاوت در این زمینه.

علت مرگ

هنوز دلیل دیگری برای ایتالیا باد مرگ و مير است چگونه مرگ و میر ثبت شده وجود دارد. پروفسور والتر carmela di carlo یک مشاور وزیر بهداشت گفت: تلگراف روز دوشنبه که “راه که در آن ما کد و میر در کشور ما بسیار سخاوتمندانه به این معنا که تمام افرادی که در بیمارستان جان با کروناویروس ها تلقی می شود در حال مرگ از coronavirus.”

یک آزمایش فکری ممکن است روشن کردن این. تصور کنید که یک هزار نفر در سراسر سن 75 درگذشت در بیمارستان در شمال ایتالیا در هفته گذشته. همه آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در برخی از نقطه در طول چند هفته گذشته.

اکثریت قریب به اتفاق Covid-19 تلفات 99 درصد با توجه به تحقیقات تا به حال قبل از مير اگر نه دو یا سه. اینها زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری های قلبی و سرطان و یا عفونت های مختلف است. برخی ممکن است اغماء با حمایت از زندگی و ماشین آلات تنفس مصنوعی تنها چیزی که زنده نگه داشتن آنها به هر حال.

در نهایت بدن خود را به آنها به سادگی نمی تواند در مبارزه با دیگر هیچ. اما این بدان معنا است که در صورت عدم وجود coronavirus کسانی که یک هزار نفر که هنوز زنده است ؟ به عبارت دیگر آیا این واقعا درست است که می گویند که همه این افراد درگذشت Covid-19? اما در میان این بحران زمانی که سیستم های بهداشتی و دولت باید تونل چشم انداز برای این بیماری همه به یک هزار نفر chalked به عنوان قربانیان طاعون.

بیشتر مهره در آثار

مقاله ای در گاردین کشتی با آلمان ظاهرا بیش از حد پایین مرگ و مير آمده است که چون آنها گسترده انجام تست از بدن مرده برای coronavirus مردم می تواند رها کردن مرده در داخل خانه های خود را از Covid-19 و رفتن ثبت نشده. این بعید به نظر می رسد می تواند یک عامل وجود دارد اما ممکن است دلایل دیگر که چرا ایتالیا تا کنون بوده است outlier در coronavirus تلفات.

همچنین در rt.com ‘شکست خورده لیبرالیسم چپ ما بدون ماسک’: Covid-19 بحران در معرض غربی لیبرال دموکراسی به ارمغان آورد آرمان از “حاکمیت’

بسیاری از آنها با اشاره به ایتالیا جمعيت سالمندان به عنوان catch-all دلیل خود را در معرض مرگ بالا نرخ. اما این ایده است که یک غیر استارت. آلمان بعد از قدیمی ترین جمعیت در اروپا و آلمان به عنوان سالم به عنوان ایتالیایی ها (که زندگی طولانی دقیقا به این خاطر که آنها سالم هستند) و در عین حال آلمان دارای بالاترین نرخ مرگ و از ده تا از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار. سن نمی تواند توضیح دهد که به دور از اختلاف.

یکی دیگر از عوامل است که بدون شک این unpreparedness ایتالیا نظام سلامت و کمبود تخت و تجهیزات است که در حال حاضر تخم ریزی شایعات در مورد پزشکان مجبور به jettison برخی از بیماران به اتاق را برای دیگران. آلمان بهتر است مجهز شده اما ممکن است به آزمایش گذاشته و در عین حال به عنوان ویروس است و در عین حال به منفجر شدن وجود دارد به عنوان آن را در شمال ایتالیا.

بحران در اطراف گوشه ؟

کارشناسان هنوز هم گفت که دلیل همه این اختلافات است که به سادگی که برخی از کشورها در حال پیشرفت هستند و در امتداد منحنی اپیدمی بیش از دیگران است. این می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از مرگ در چین و ایتالیا و چند تا در آلمان و انگلستان به عنوان مثال, اما آن را نمی تواند توضیح وحشی نوسانات در نرخ مرگ و میر.

هیچ یک از این است که به معنای به دور از شدت بحران در ایتالیا و یا که ممکن است فقط در اطراف گوشه برای بقیه جهان است. اما نکته کلیدی را به دور از این است که 10 درصد مرگ و مير گزارش از ایتالیا به شدت گمراه کننده است. آن است که در حال دست تکان داد در اطراف توسط رسانه های جریان اصلی به عنوان یک کمی قدیمی و از مد پیروی از عواطف واحساسات در بهترین و محاسبه شده ابزار تبلیغاتی در بدترین حالت. یک شکل مانند 0.3 درصد – به سختی بالاتر از شایع آنفولانزا – به سادگی نمی باید همان قدرت در مردم به بی سابقه ای از قوانین است که به دولت فوق العاده ای قدرت های جدید در یک میزبان از مناطق جدید… همه به نام بهداشت عمومی ،

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de