“چگونه این کار قانونی است؟’ Oregon شهرستان معاف ‘رنگ’ از اجباری ماسک صورت قانون

اورگان لینکلن شهرستان ایجاد کرده است یک استثنا برای غیر سفید ساکنان جدید در اجباری ماسک صورت سفارش با استناد به نگرانی های بیش از دهها اما و متحیر ناظران باید تلقی حرکت تبعیض آمیز اگر نه غیر قانونی.

شهرستان بهداشت عمومی بخشنامه مقرر است که “همه افراد” در لینکلن “باید بپوشید پوشش صورت” در تمام تنظیمات عمومی از جمله مناطق در فضای باز که در آن مناسب اجتماعی فاصله غیر ممکن است. اما در علاوه بر این به افراد معلول خاص و کودکان زیر 12 سال جدید سفارش معاف “مردم رنگ که افزایش نگرانی در مورد دهها و آزار و اذیت” ایجاد یک روشن تمایز نژادی در قوانین است.

منظور وادار به ابراز انتقاد و سردرگمی با شهروندان گیج که چنین پرهیاهو و سیاست های تبعیض آمیز می تواند با تصویب جمع اوری در سال 2020 حتی برخی از برچسب زدن آن را آشکار نژادپرست است.

قانونی بودن سفارش جدید نیز تبدیل شد به یک موضوع داغ به عنوان بسیاری از استدلال حکومت هرگز ایستادن در دادگاه.

“بازداشت کسی!!! این وضع تا حقوق مدنی مورد” یکی netizen خواست در حالی که دیگری پرسید:“چگونه جهنم است و این قانونی است؟”

برخی از منتقدان دیدم بیشتر نیروهای شیطانی در کار غرق در افکار که سفارشات الزامی ماسک صورت – که اثر هنوز موضوع اختلاف میان کارشناسان – یک “قدرت گرفتن” داشتن بیشتر به سیاست از سلامت عمومی است. مشابه نگرانی های سیاسی توصیه های بهداشتی مطرح شد در میان اعتراضات گسترده الهام گرفته شده توسط پلیس به قتل جورج فلوید در اواخر ماه مه که در آن بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی ظاهر تشویق تظاهرات با وجود قبلا هشدار داده است که تمام تجمع جمعی – از جمله تظاهرات بیش از Covid-19 مستند اقدامات مطرح قابل توجهی خطر است.

بسیاری از کارشناسان نیز هشدار داد که سیاه پوست و لاتین در جوامع به ویژه آسیب پذیر هستند به coronavirus ساخت Lincoln County جدید ماسک صورت معافیت از همه بیشتر مخدوش.

برخی از فعالان مطرح کرده اند نگرانی هایی است که ماسک را با قرار دادن برخی از جوامع در معرض خطر ، با توجه به ReNika مور مدیر ACLU نژادی عدالت برنامه اجباری, ماسک, قوانین, قرار دادن مردم از رنگ در “از دست دادن-از دست دادن وضعیت” بالقوه “تهدید کننده زندگی عواقب.”

“نه پوشیدن محافظ bandana می رود در برابر CDC توصیه ها و افزایش خطر ابتلا Covid-19 اما پوشیدن یک می تواند به معنای قرار دادن زندگی خود را در خطر ابتلا به ضرب گلوله کشته و یا به دلیل نژاد-گرایش هدف قرار دادن” مور استدلال کرد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de