چگونه شکننده است CHAZ? تصویری را نشان می دهد ‘warlord’ التماس برای امدادگران برای رفتن داخل و صرفه جویی در زندگی انسان پس از تیراندازی

دو جداگانه تیراندازی در سیاتل ‘خودمختار منطقه’ را برجسته کرده اند شکنندگی آزمایش. قربانیان بود به بیمارستان گرفته شده در خودروهای شخصی به دلیل شهرستان امدادگران نمی خواهد در داخل به طور بالقوه خطرناک منطقه است.

تیراندازی اتفاق افتاده دقیقه از هم جدا شنبه شب در داخل سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) – همچنین به نام ریز ریز کردن (کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض) – خروج یک نفر کشته و یکی دیگر در وضعیت بحرانی است. این نتیجه غم انگیز یکی از قربانیان ممکن است تحت تاثیر این واقعیت امدادگران قادر به رسیدن به صحنه تیراندازی و درمان زخمی مرد جوان در سایت.

ویدئو ارسال شده توسط فعال و رپ راز سیمون اصطلاح “جنگ سالار” از CHAZ, نشان می دهد, او را شفاعت برای امدادگران به حرکت در داخل منطقه است. “این چیزی است که شما بچه ها انجام می دهند ؟ شما می تواند صرفه جویی در زندگی این مرد در حال حاضر!” سیمون شنیده است گریه. رادیو پچ پچ از یکی از وسایل نقلیه انتظار در منطقه عملیات را تایید آنها پاک نشده است به حرکت به صحنه.

Seattle Fire Department (SFD) گفت: آمبولانس ها تا به حال به نگه داشتن در خارج CHAZ, در مورد یک بلوک دور از جایی که تیراندازی اتفاق افتاده است با توجه به سیاست های موجود نیاز به اجرای قانون به ایمن سازی صحنه جرم و جنایت خشونت آمیز قبل از اورژانس کارگران می تواند رویکرد آن است. خودمختار منطقه قرار است به یک آزمایش در سازماندهی یک جامعه که در آن پلیس لازم نیست.

گلوله قربانی شد و در نهایت تخلیه از CHAZ توسط پزشکان داوطلب که با استفاده از یک وسیله نقلیه خصوصی او را به مرکز پزشکی Harborview. 19 سال بود مرده 11 دقیقه بعد با توجه به جدول زمانی از حوادث وارد شده توسط Seattle Fire Department. اگر شهر امدادگران تا به حال دسترسی فوری به صحنه می تواند آنها را شروع درمان او حدود 15 دقیقه قبل از او وارد بیمارستان – اگر آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آن را تحت تاثیر قرار می گیرد.

همچنین در rt.com پلیس سیاتل پروب مرگبار تیراندازی در, فعال-اجرای CHAZ منطقه خودمختار’

پلیس سیاتل برگزار گشت زنی برای استخراج تیراندازی قربانی از CHAZ, اما آنها نشان دادند که تا دقیقه پس از او دور گرفته شده است. به جای افسران خود را به حال اسلحه کشیده و محافظت از خود با سپر مواجه شد توسط یک جمعیت عصبانی.

تصویری فیلم برداری شده توسط شهروند روزنامه نگار عمری Salisbury نشان می دهد معترضان را با دست خود در هوا در حال حرکت به سمت گروهی از عقب نشینی پلیس شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” دیگران با تشکیل یک زنجیره انسانی برای حفظ همکار CHAZers دور از افسران.

دومین تیراندازی قربانی پیدا شد در مورد دو بلوک دورتر و با توجه به کمک های اولیه قبل از نقل مکان کرد و در یک ماشین شخصی به Harborview. او همچنان در بیمارستان با تهدید کننده زندگی صدمات به گفته پلیس. وجود دارد هیچ نشانه ای که دو تیرباران شدند و به یکدیگر متصل می شوند و یا به جنبش اعتراضی در کل.

حوادث را برجسته کرده اند شکنندگی CHAZ آزمایش به عنوان بسیاری از منتقدان با اشاره به پاسخ به سیمون ویدئو. “شما در یک منطقه خودمختار’. همین حالا برو ناله که یک دولت خارجی شما را شکسته ام دور از نیست به شما کمک” یکی از نظر snarked.

شرکت کنندگان با این حال به نظر نمی رسد به توقف آن در هر زمان به زودی. “ما از دست دیگر مرد سیاه شب گذشته” Jaiden گریسون یک رهبر جنبش گفت: یک جمعیت از فعالان دیگر با توجه به سیاتل تایمز. “این همان دلیل است که ما را در اینجا است.”

او خواست تظاهرکنندگان برای جلوگیری از نوشیدن و استفاده از مواد مخدر گفت: مصرف کنندگان مواد در معرض CHAZ به پلیس جارو کردن تظاهرکنندگان و خشونت از سفید supremacists.

همچنین در rt.com Vibes خوب روز, غرب وحشی شب: CHAZ یک آنارشیست اردوگاه با شخصیتی (تصویری)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de