چگونه دروغ واقعا کار می کند: فعالان مرتبط با Pro-ناتو فکر می کنم تانک لام روسی Covid-19 کمک به ایتالیا

با بیش از 11,000 کشته و بیش از 100 ، 000 موارد Covid-19 ایتالیا در حال حاضر یک کشور است که احساس می کند تحت محاصره است. اما این هیچ مانعی به فکر چرخاندن راکت پیشنهاد حمایت خود را برای مقاصد تبلیغاتی.

بیایید از ابتدا روشن وجود دارد undoubtably قوی روابط عمومی عنصر به روسیه کمک کنند. اما همچنین به یاد داشته باشید که در مسکو بود در پاسخ به یک درخواست از رم.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است. آخر هفته قبل از آخرین, ولادیمیر پوتین, نام نخست وزیر ایتالیا جوزپه کرد. در طول مکالمه کونته برای کمک خواسته با توجه به کرملین بازخوانی آن نبوده است در تضاد با مقامات ایتالیایی. مسکو فرستاده می شود تیم ها از “پزشکان, دنده محافظ و تجهیزات پزشکی” به زده کشور است. این جزئیات شامل 100 نظامی virologists و اپیدیولوژی همراه با هشت تیم پزشکی با توجه به مسکو, اخبار رسانه های. مهمتر از آن تحویل 600 هواکش.

همچنین در rt.com ‘اشتباه بزرگ’: ایتالیا انفجار رئیس کمیسیون اروپا می گوید: اروپا باید بزرگ “طرح مارشال” به نبرد بحران همه گیر

مقدار قابل توجهی داده شده ایتالیا ظاهرا تا به حال تنها حدود 5000 دستگاه. در واقع چند روز پس از پوتین/کونته تماس نیویورک تایمز بود که نوشتن در مورد ایتالیا را “یک بحران است.”

Covid-19 crisis could trigger global food shortage, UN warns

ایتالیایی ها رو عملی برخی از کمک از آرایش, اما مقامات در رم شد و احتمالا در تلاش برای استفاده از آن پیچ و تاب و چند اسلحه در اتحادیه اروپا است. معمولا وجود دارد هیچ چیز مانند یک بیت از نفوذ روسیه به تکان خوردن اتحادیه اروپا و ناتو نخبگان به عمل است. بدون شک این نیز بخشی از کونته استدلال. که گفت:, آن را نیز شایان ذکر است که برخی دیگر از کشورهای اروپایی سعی کرده اند به کمک ایتالیایی ها. آلمان و فرانسه به طور خاص در زمان بیماران و ارسال لوازم با وجود برخورد با شیوع بیماری خود را. در عین حال بسیاری در ایتالیا احساس آنها انجام داده اند به اندازه کافی.

پوتین نیز قطعا به فکر آینده به یک پست-coronavirus بحران زمانی که ایتالیایی ها را به یاد داشته باشید که ایستاده بود با آنها در ساعت نیاز است. البته ممکن است ورزش چند ذهن دفعه بعد بروکسل و واشنگتن سعی کنید به گسترش تحریم ها علیه روسیه است.

در واقع به عنوان دیپلماتیک سردبیر بی بی سی newsnight, علامت, شهری اشاره کرد “روسیه و چین فرستاده اند برای کمک به ایتالیا. شما ممکن است استدلال می کنند آن را در مقیاس و با توجه به دلایل سیاسی. اما زمانی که ایتالیایی ها به یاد داشته باشید این بحران و تعجب می کنم که آنچه ما برای آنها در این ساعت از نیاز…”

شهری است که آوازی روسیه منتقد و به سختی کرملین پتسی.

چند روز پس از کمک فرود یک کمپین شروع در توییتر برای بی اعتبار کردن روسیه ابتکار عمل. برای اولین بار من تو را دیدم از آن بود که یک صدای جیر جیر از الیور کارول از لندن روزنامه مستقل که احتمالا ایتالیایی صحبت می کند (من نمی بنابراین من با تکیه بر ترجمه او).“برخی از ایتالیایی ها ابراز ناخرسندی در مورد پوتین Covid-19 اورژانس, کمک,” او نوشت. “Acc(ording) به La Stampa 80 درصد از منابع (هستند) “بی فایده” (و) منابع نگران عالی رتبه نظامی افسران در حال حاضر در کشور (را). سربازان روسی (هستند) رایگان به پرسه زدن (در) ایتالیا چند قدم دور از ناتو” کاغذ اعلام کرد.

“La Stampa می گوید چین فرستاده ماسک (و) هواکش; (اما) روسیه ارسال بی ربط تجهیزات مورد استفاده برای باکتریایی و شیمیایی شیوع” کارول اضافه شده است. “(وجود دارد) باور است که روسیه … (است) نه کمک به ما فقط برای خوبی از مردم آن… در حال حاضر شروع به گردش در گسترده ای در بخش های نظامی و سیاسی است.”

روزنامه گزارش به ظاهر با تکیه بر شهادت یک منبع ناشناس که خود را با نام. بنابراین ما باید به نویسنده برای آن کلمه.

همچنین در rt.com ایتالیا Covid-19 غرق 10,000 به عنوان 889 مرگ از ویروس در یک روز

اما همان روز ایتالیا سفیر به مسکو بود و نه متفاوت از نقطه نظر. “Pasquale Terracciano تشکر کرد روسیه برای کمک در مبارزه با رمان coronavirus افزود که کمک های انسان دوستانه به کشور خود شامل حدود 600 پزشکی پنکه” گزارش TASS news agency. “این بسیار مهم است که تمام این تجهیزات پزشکی شامل 600 دستگاه تهویه مصنوعی است که بسیار مهم در این مرحله از بیماری همه گیر.”

همان روز رئیس جمهور لومباردی Attilio فونتانا آشکارا رد La Stampa گزارش. “من می گویند با تشکر از این که روس ها ما فرستاده پزشکان و افراد دیگر که می تواند کمک با ضد عفونی,” او گفت: آنلاین کنفرانس مطبوعاتی. لومباردی است ایتالیایی منطقه بیشتر تحت تاثیر قرار توسط این Covid-19 بحران است. “فدراسیون روسیه فرستاده است ماسک صورت هواکش و کادر پزشکی و تیم ها برای ضد عفونی کردن ساختمان های عمومی و شهرهای ما” وزیر امور خارجه ایتالیا Di Maio گفت. “آنها کمک کرده اند در راه خود را در یک عمل کردند.”

همچنین در rt.com ‘ما باید بسیاری از دوستان در جهان’: ظریف می گوید هیچ انگیزه نهان به Covid-19 کمک, تماس, این عمل همبستگی’

همانطور که می بینید کسانی که مجاز به صحبت می کنند برای ایتالیا به نظر می رسد بسیار سپاسگزار برای مسکو کمک کند. با این وجود قابل پیش بینی ‘Atlanticists’ راضی نبودند. با وجود این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا شده است در مورد به عنوان مفید به اروپا در این اورژانس به عنوان یک دوچرخه در وسط اقیانوس.

Eto Buziashvili ناتو اقیانوس اطلس شورای کمکی در توییتر نوشت که “80 درصد از Covid-19 تامین منابع است که روسیه ارسال به ایتالیا بی فایده” با استناد به La Stampa. توییتر بیوگرافی ضمنا ادعا می کند او یک متخصص در ‘دروغ.’

بعد تا اولگا Tokariuk که نیز می نویسد: شورای آتلانتیک به عنوان به خوبی به عنوان یک کیف-بر اساس اخبار سایت Hromadske است که bankrolled محلی سفارت آمریکا. “با توجه به La Stampa منابع نظامی ایتالیایی 80 درصد از موارد آنها [روسها] آورده بی فایده” او هنوز توییتی. این بود که مشترک بیش از 600 بار.

“ایتالیا به تازگی گزارش شده است که 80 درصد از کمک های روسیه در برابر #Covid_19 بی فایده است” نوشت: Dionis Cenusa. او همچنین قلم مقالات برای شما حدس زده آن شورای آتلانتیک. خود مداخله بازتوییت شده توسط بیش از 400 حساب. همچنین توجه داشته باشید که او می گوید: “ایتالیا به تازگی گزارش” نمی La Stampa.

من تصمیم گرفتم به درخواست Cenusa کاملا معقول سوال. “[آیا] شما فکر می کنم “ایتالیا” یک دیدگاه ناشناس به یک روزنامه و آن شخص (با فرض اینکه آنها حتی وجود داشته باشد) سزاوارتر است به صحبت می کنند برای ایتالیا (حتی اگر آنها حتی نمی خواهد نام خود را) از سفیر به مسکو و یا رئیس جمهور لومباردی. بله ؟ برای واقعی؟”

او در پاسخ به بلوک من. که صحبت می کند حجم برای چگونه فکر می کنم تانک دروغ سر و صدا کار می کند.

یکی از شورای آتلانتیک بیشتر مشخصات بالا لابی مایکل وایس همچنین در پیوست. این ‘همکار’ اشاره کرد که چگونه “80 ٪ از روسیه coronavirus کمک به ایتالیا بی فایده است ظاهرا.”

آنچه بیشتر جالب توجه در اینجا این واقعیت است که بسیاری از مردم هل دادن دروغ متصل به نرم افزار-ناتو گروه فشار. نه به ذکر این واقعیت است که آنها استفاده می شود و تقریبا همان شکل کلمات. این هماهنگی و یا تصادف است ؟

گردان بازگشت به اصل La Stampa قطعه آن منطقی به نظر می رسید به بررسی کنید که آیا خبرنگار به حال هر مخزن لینک خود را. جای تعجب نیست که معلوم Jacopo Iacoboni نیز نوشته شده برای شورای آتلانتیک. او مهمترین کمک آلینا Polyakova با یک سال 2017 گزارش لقب ” کرملین اسب های تروجان.’ این کار ضربه آغشته متعدد ایتالیایی آمار عمومی — مانند سیاستمدار Beppe گریلو و ماتئو Salvini — به عنوان میل و علاقه انجام مسکو مناقصه.

Polyakova است و پس از منصوب شده است به اجرا CEPA یک لابی شرکت masquerading به عنوان یک مخزن فکر می کنم که به ترویج ناتو را در شرق اروپا است و با بودجه دولتی توسط آمریکا و بریتانیا سلاح های تولید کنندگان.

معلوم Iacoboni ضد روسیه اعتبار بسیار خوبی شناخته شده است. در واقع, آنها حتی به تایید شده توسط Intregity ابتکار. در صورتی که شما فراموش کرده اند این بود که یک بودجه دولت مخفی “جنگ اطلاعات” تلاش است که نمی محرمانه بماند برای بسیار طولانی است.یکپارچگی طرح گنجانده شده است او را در لیست خود را از مردم به ویژه در کشورهای خود در سازمان احساس آنها می تواند با استفاده از اجرای ضد روسی پوشش در انتخابات است. این به این مفهوم را میرسانند Iacoboni می دانستم که او بود او در نظر گرفته شده توسط انگلیسی ها برای انجام عملیات است اما این به آن معنا آنها در نظر گرفته او را به عنوان قابل اعتماد ضد روسی. که می گوید خود داستان.

همچنین در rt.com روسیه حمایت نظامی ‘مقدار مورد نیاز’ در ایتالیا به ‘بحرانی’ نبرد در برابر Covid-19 – لمباردی VP

La Stampa داستان بر اساس منابع ناشناس که ممکن است یا ممکن است مشروع بود کنجکاو مداخله در زمانی که ایتالیا در زانو است. این واقعیت فکر می کنم تانک جمعیت مهمترین کسانی که از شورای آتلانتیک که به ندرت نشان می دهد هیچ علاقه ای به امور ایتالیایی شروع به پریدن کرد بر روی آن بسیار آموزنده است. همانطور که نویسنده خود در ارتباط با pro-ناتو نهاد. را از آن چه شما خواهد شد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im