هیلاری کلینتون بدون احساس گناه در مورد مصرف پول از یکی از معروف ترین اهدا کنندگان خوار تولید Harvey Weinstein. او ادعا می کند او clueless در مورد اتهام سوء رفتار جنسی, اما دیگران نشان می دهد یک داستان متفاوت است.

“چگونه می تواند ما شناخته شده است؟” وزیر امور خارجه سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری شکست خورده هیلاری کلینتون گفته خبرنگار هالیوود در یک شنبه مصاحبه وقتی پرسیده شد که در مورد مصرف پول از تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein که در حال حاضر در دادگاه برای تجاوز به عنف.

این ‘داستان عامهپسند تولید شد “خواست” در سال 2017 زمانی که نیویورک تایمز منتشر شده یک داستان جزئیات متعدد اتهام سوء رفتار جنسی توسط Weinstein در طول سال. قابل توجه افراد مشهور مانند اوما تورمن, Gwyneth Paltrow, Rose McGowan و دیگران رو به جلو با داستان Weinstein یا سوء استفاده یا آزار آنها.

کلینتون ادعا کرد که اگر او می دانست هر چیزی که مرد را به اتهام اعمال او را نقد چک.

“و البته اگر همه ما شناخته شده بود آنچه ما می دانیم در حال حاضر, آن را تحت تاثیر رفتار ما,” او گفت:. او همچنین اشاره کرد که Weinstein تا به حال اهدا به سایر برجسته دموکرات مانند باراک اوباما ،

همچنین در rt.com به عنوان Harvey Weinstein محاکمه می شود, هالیوود, وحی feigns خشم را آرام نگه داشته برای سال او عمل

کلینتون کلمات حلقه توخالی به چند دلیل. حتی اگر او می تواند ادعا می کنند او غافل از اتهامات علیه دادند چند نفر رو به جلو آمده اند می گویند که کارکنان در اطراف کلینتون و او 2016 انتخابات ریاست جمهوری در واقع ساخته شده بودند به خوبی آگاه است.

‘دختران’ بازیگر و خالق Lena Dunham نیویورک تایمز گفت که او تا به حال هشدار کلینتون در مبارزات انتخاباتی در برابر داشتن Weinstein انجام هر گونه جمع آوری کمک های مالی.

“من فقط می خواهم شما را به شما اجازه می دانم که هاروی یک متجاوز و این در حال رفتن به می آیند و در برخی از نقطه” Dunham به یاد می آورد گفتن کمپین کارکنان. “من فکر می کنم آن را یک ایده واقعا بد او را به میزبان جمع آوری اعانه و درگیر شود چرا که این یک راز در هالیوود است که او دارای یک مشکل با تجاوز جنسی.”

روزنامه نگار تینا براون مشابه گفت: او هشدار داد مبارزه است.

“من از شنیدن که هاروی sleaziness با زنان تشدید آنجایی که من سمت چپ در سال های 2002 و او جاهل بود تا از نزدیک در ارتباط با او,” او گفت ،

این هشدارها فقط برخی از بد دهان به دهان در اطراف Weinstein قبل از او در معرض توسط بار. مقدار زیادی از فیلمسازان بودند باز خود را در مورد اهانت به انسان و حاضر به کار با او Vincent Gallo در میان آنها و دیگران مانند Seth MacFarlane آشکارا مسخره هالیوود سکوت خود را در رابطه با بازیگران.

رونان فارو بود که در پشت, اصلی, در معرض دادند در حال حاضر گفت که کلینتون روزنامه نگار نیک مریل سعی کرده بود او را متقاعد کند برای اجرا نیست و با Weinstein داستان.

Farrow ادعا در کتاب خود “گرفتن و کشتن’ که مریل اطلاع او در تابستان 2017 که Weinstein افشا شد “نگرانی ما است.”

در آن زمان این بار داستان در مورد Weinstein کاهش یافته و تولید کننده مشغول به کار بود در یک فیلم در مورد کلینتون.

با وجود همه این کلینتون امواج خاموش دادند و ادعای جهل — نه یک استراتژی بزرگ برای کسی که به دنبال یک رهبر از هر نوع.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی