چگونه می توان ویروس بگویم؟! ضد نژادپرستی تظاهرات امن از Covid-19 اما ضد قفل تظاهرات هستند نه سلامت “کارشناسان” ادعا

نامه سرگشاده ای با امضای صدها نفر از خودخوانده سلامت “کارشناسان” سیاهی “تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند” به عنوان نه تنها Covid-19 امن اما “حیاتی به ملی بهداشت عمومی” – در حالی که تظاهرات در برابر مستندات باقی می ماند کشنده است.

خواستار “سفید برتری” یک “کشنده مسئله بهداشت عمومی است که predates و منجر به Covid-19” نامه – امضا شده توسط بیش از 1,200 خود اعلام متخصصان بهداشت عمومی قبل از آن بسته شد به امضا در روز سه شنبه ظاهرا به این دلیل که “alt-پیام حق” اضافه شده بود – trumpets ضرورت ادامه اعتراضات آغاز شد که پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس همه گیر سر در گم می شود.

همچنین در rt.com به ما گفته شد برای ماه ما هرگز جمع آوری در مکان دوباره ‘به دلیل Covid-19.’ کجا این هفته شورش ترک ‘اجتماعی فاصله’?

با وجود ماه از هشدار که ظرف شش پا را از یک انسان دیگر را همواره منجر به عفونت و احتمال مرگ نامه ای اعلام کرد که “به عنوان بهداشت عمومی طرفداران ما را محکوم نکنید این گردهمایی به عنوان مخاطره آمیز برای Covid-19 انتقال است.” ارسال شده در شکل نهایی در روز چهارشنبه آن را تشریح یک سری از “امن ترین اعتراض به شیوه” – ارائه ماسک های دست-ایستگاه های شستشو و ضد عفونی کننده دست به تظاهر به عنوان مثال – در حالی که تاکید بر این که تصویب آن از سراسر کشور ضد نژادپرستی تظاهرات “را نباید با یک مجاز موضع در همه اجتماعات به خصوص اعتراض به اقامت در خانه سفارشات.

این اقدامات نه تنها در مخالفت با مداخلات بهداشت عمومی اما نیز ریشه در ناسیونالیسم و اجرا بر خلاف احترام به سیاه و سفید زندگی می کند.

در حالی که معترضان ممکن است تعجب به یاد بگیرند که شیوع بیماری در آنها پنهان شده است از ماه است بنابراین به لحاظ سیاسی زرنگ و دانا است که آن را می توانید تشخیص بین ضد قفل و ضد نژاد پرستی معترضان کارشناسان بهداشت آماده بودند به کراوات خود را در منطقی چوب شور به توضیح دهید که چگونه این یک نوع اعتراض – به احتمال بسیار زیاد به عنوان اولین گروه شرکت کنندگان در این رویداد حضور داشتند در ماه – امن بود. در حالی که تصدیق شهرستانها باید “آماده شدن برای افزایش تعداد عفونت در روز پس از اعتراض” این پاسخ پلیس که واقعا گسترش این ویروس در این نامه تاکید کرد – دستگیری تظاهر کنندگان و بسته بندی آنها را به زندان شلوغ سلول است که در تمام هزینه های اجتناب.

اجرای قانون باید خودداری از شکستن این تظاهرات “تحت پوشش حفظ بهداشت عمومی” نامه خواستار اصرار پلیس برای جلوگیری از استفاده از گاز اشک آور و دیگر جمعیت-کنترل مهمات است که می تواند به افزایش احتمال معترضان پیمانکاری ویروس. در واقع پلیس باید دور ماندن از معترضان به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که “متحدان که مایل به تسهیل امن تظاهرات” می توانید مجموعه ای از گچ نشانه گذاری برای کمک به معترضان اجتماعی حفظ فاصله.

حتی مقامات بهداشت عمومی که نمی امضای نامه ای اقدام به گسترش “امن اعتراض” راهنمایی. نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان به خواست معترضان برای جلوگیری از فریاد زدن یا آواز خواندن و “استفاده از علائم و noisemakers به جای,” چوب به گروه های کوچک و نگه داشتن شش پا و دور از گروه های دیگر – مشاوره است که به نظر می رسد پوچ در نور عظیم جمعیت thronging خیابان های شهرستان شب پس از شب.

نامه همکاری خالق و متخصص بیماری های عفونی راشل بندر ایگنکیو گفت: Slate اهداف خود را در حال ارائه به مقامات بهداشت عمومی با روایت پسند پاسخ به رسانه ها سوال در مورد پیامدهای تظاهرات در Covid-19 و همچنین برای تسکین نگرانی های عمومی در مورد اینکه آیا این اعتراضات در حال گسترش ویروس.

این نگرانی به نظر می رسد به خوبی تاسیس با توجه به اینکه قریب به اتفاق بخشی از کشور سپری کرده است در سه ماه گذشته پنهان شده در خانه های خود محروم از ویتامین D و تماس انسان که حیاتی برای حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن. با توجه به ده ها تن از داستان است که به نظر می رسد در رسانه ها در مورد مردم حضور غیر قانونی احزاب و ضد مستند تظاهرات – و یا صرفا کافر اعتیاد به مواد مخدره اطراف این بیماری همه گیر — تنها به کم گذاشته شده توسط coronavirus به عنوان مجازات برای هجوم stay-at-home سفارشات naysayers هستند بدون شک در حال انتظار برای مورد اول از Covid-19 محصول در تظاهرات هر روز در حال حاضر و نامه-نویسندگان تلاش برای تطهیر این احتمال بعید است که به نگه داشتن آب.

همچنین در rt.com کومو سرزنش و خانه های پرستاری پس از Covid-19 سفارش که به کشته شدن بیماران – پس از از بین بردن آن را از سایت

آمار جمع آوری شده توسط Covid-19 ردیابی پروژه و زاد نژادپرستی تحقیقات و مرکز سیاست به نظر می رسد برای نشان دادن سیاه جوامع رنج می برند به طور نامتناسبی از این ویروس در حال مرگ در دو برابر نرخ سفیده. اما تعداد بالایی از کاهش عوامل فقر, co-existing شرایط بهداشتی در دسترس نبودن از کیفیت بهداشت و درمان شهری و ازدحام بیش از حد – به نظر می رسد نشان می دهد بیشتر وجود دارد در این بازی از نابرابری نژادی. تقریبا نیمی از این کشور را تایید کرد مورد (48 درصد) هنوز هم تا به حال هیچ مسابقه متصل به آنها را به عنوان هفته گذشته در حالی که نه درصد از مرگ و میر نیز مسابقه-ناشناخته است. اقدامات برخی استانداران از جمله نیویورک اندرو کومو و میشیگان گرچن Whitmer در وادار کردن خانه های پرستاری قبول coronavirus بیماران با وجود وخیم خطر مطرح شده به خود را آسیب پذیر سالمندان ساکنان را نیز به بالا بودن مرگ و میر در مناطق خاص.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de