چگونه در مورد کمک به مردم ، بوئینگ می خرد به دنبال ‘بسیج’ در یکی دیگر از نجات در میان coronavirus همه گیر

به عنوان Covid-19 اپیدمی فلج شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان, هواپیمای بوئینگ به دنبال میلیاردها دلار در دولت یارانه به آب و طوفان اما شهروندان اصرار داشت آن را تنها پاداش سال از سوء مدیریت و ضرب معیوب هواپیما.

با وجود صرف هفت سال گذشته پارو دهها میلیارد به یک اشتراک خرید مجدد ابتکار عمل را به گوشت گاو تا آن قیمت سهام محور در بخشی از یک 9 میلیارد دلار کمک مالی از پاشنه 2008 بحران مالی – بوئینگ سهام سقوط 57 درصد در ماه مارس به تنهایی. در حال حاضر به عنوان جهانی سفر و صنعت بازدید پایین سنگ در میان coronavirus ترساندن بوئینگ است که به دنبال “دهها میلیارد” در دولت ضمانت وام با توجه به رویترز – به عبارت دیگر: یکی دیگر از نجات.

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آماده برای انجام این درخواست گفت: در روز سهشنبه “ما کاملا به کمک بوئینگ” بسیاری حاضر بودند تا در آغوش بیش از چند میلیارد دلار درخواست و اصرار این شرکت سزاوار کمک های اولیه پس از قرض گرفتن و باد میلیاردها دلار برای سرپا نگه داشتن آن سهام است.

“با تشکر از بانک فدرال نرخ بهره پایین مصنوعی, بوئینگ قرض میلیاردها دلار برای خرید به عقب خود را در آسیا, سهام”نوشت: تحلیلگر بازار پیتر شیف. “در حال حاضر آن را دنبال فدرال کمک مالی برای جلوگیری از فروش این سهام در از دست دادن. از آنجا که جمهوری خواهان دموکراتیک و سوسیالیستی بیش از حد بوئینگ نجات است به احتمال زیاد در کیسه.”

منتقدان همچنین اشاره کرد که مشکلات با بوئینگ بد بخت 737 Max هواپیمای – درگیر در یک سری از تصادفات منجر به مرگ در سال گذشته که در سمت چپ 346 مردم مرده – حل نشده باقی می ماند استدلال این شرکت نباید یک پنی دریافت می کنند در “شرکت رفاه” پس از چنین فاجعه بار سهل انگاری.

“هیچ کمک مالی برای بوئینگ! خود را به بی کفایتی آورده این در. کمک به مردم برای اولین بار بیش از شرکت های” یک کاربر گفت.

“چرا ما باید مالیات پرداخت, عمومی, پاداش آنها را برای یک اشتباه بزرگ پس از دیگری؟” یکی دیگر از دیدگاه پرسید. “737 MAX نیست در خدمات و KC-46 فوق العاده دیر و بیش از بودجه. توقف شرکت رفاه!”

یادآوری “بیش از حد بزرگ به شکست” لفاظی bandied مورد در طول سال 2008 رکود اقتصادی کمک کرد که توجیه عظیم کمک مالی برای بانک ها و شرکت های خودرو مانند جنرال موتورز که تبدیل به اطراف و پاداش مدیران با پاداش – برخی از درو مقایسه بوئینگ پیشنهاد آن را بیش از حد خواهد خط جیب مدیران با ما دلار های مالیاتی.

بوئینگ نیست تنها یکی به دنبال جزوه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مخازن اقتصاد عمده با ما شرکت های هواپیمایی نیز به دنبال 50 میلیارد دلار بسته کمک از دولت تقسیم به طور مساوی بین کمک های مالی و وام و همچنین کاهش مالیات و دیگری 8 میلیارد دلار برای محموله های حامل.

همچنین در rt.com اقتصاد جهانی بود مرگ بیمار قبل از در حال حاضر, اما Covid-19 را سرزنش اگر آن را قفل

در حالی که دولت وعده داده است کمک های مالی برای بیمار و یا قرنطینه کارگران در طول مدت بحران بهداشت و درمان تلاش های امدادی برای شرکت ها – از جمله نفخ و endemically جناح آنهایی که مانند بوئینگ – به احتمال زیاد کوتوله کسانی در نظر گرفته شده برای فرد به طور متوسط. به عنوان برخی از بزرگترین شرکت های در حال نوازش با دولت largess برای دیدن همه گیر از طریق کارگران ممکن است تا حد زیادی از چپ به دفع کردن برای خود.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de