UFC خیره کننده حلقه برجسته می پردازد ادای احترام به برخی از مخرب ترین, دیدنی, knockouts شما در هر ورزش به عنوان برجسته آنها بهترین پرواز پس از اتمام در UFC تاریخ است.

Headlining مجموعه, البته خیره کننده پنج-دوم پرواز زانو در بن Askren توسط Jorge Masvidal به عنوان “Gamebred” تولید سریعترین حذفی در UFC در تاریخ UFC 239 در ماه ژوئیه سال گذشته است.

اما Masvidal پایان صرفا آخرین در یک خط طولانی از دیدنی پرواز پس از اتمام به عنوان امثال جیمز Irvin, Anthony Tia BJ Penn, تراویس براون و بیشتر خود را به نمایش بالا-مهارت های پرواز به نمره چشم ظاهر پس از اتمام در داخل هشت ضلعی.

همچنین در rt.com ‘بن’ ها هنوز خواب’: Masvidal goads ‘ادم بیکار و تنبل’ Askren پس از شکستن رکورد KO در UFC 239

حتی وجود دارد یک پرواز ارسال به لذت بردن از به عنوان برزیل Godofredo Pepey به پایان رسید Andre Fili با یک پرواز فوق العاده مثلث.

آخرین بزرگ UFC رویداد می گیرد در این آخر هفته در هوستون تگزاس به عنوان ورزشی شماره یک پوند برای پوند, جنگنده, نور, قهرمان سنگین وزن جان “استخوان” جونز قرار می دهد و عنوان خود را بر روی خط در برابر شکست نخورده چلنجر Dominick ریس در رویداد اصلی.

به اشتهای شما را تحریک جلوتر از دیگری بسته بندی شده شب دعوا اتمام خیره کننده حلقه برجسته از پرواز پس از اتمام از طریق پلیر تصویری فوق.

همچنین در rt.com ‘محاسبه قاتل!’: Masvidal مربی انتشار فیلم از پرواز زانو تمرین قبل از UFC 239 (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de