‘ساعت از آرایش و دچار آسیب های روانی کودکان’: مبدل Daniele De Rossi تماشای فوتبال دربی از غرفه (تصویری)

رم آیکون Daniele De Rossi شگفت زده طرفداران خود را پس از آشکار او با حضور اخیر فوتبال دربی برابر لاتزیو به عنوان یک به طور منظم فن اثبات او یک استاد واقعی از لباس مبدل.

این هافبک سابق قادر به تماشای سری برخورد در روز یکشنبه بدون اینکه به رسمیت شناخته شده با تشکر چشمگیر, تغییر قیافه, که او را تبدیل به یک خاکستری-سفید ،

ادامه مطلب: Coronavirus: چین زنان تیم فوتبال قرنطینه در استرالیا پیش از بازی بیش قاتل ویروس ترس

36 سال از اعمال را قبل از اضافه کردن یک کلاه گیس و یک کلاه سیاه برای تبدیل شدن به یک رم فن که برای تشویق تیم خود در Curva Sud (جنوب گوشه ای از ورزشگاه در پشت اهداف حاوی بیشترین آوازی حامیان) ایستاده و آواز برای 90 دقیقه.

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شوهر خود تصمیم به نفوذ به Curva Sud را به رویای خود را از تماشای دربی به حقیقت می پیوندند! ما صرف تمام بعد از ظهر در این ساعت از آرایش, صدمه بچه ها, اما او به عنوان شاد به عنوان یک کودک” De Rossi همسر Sarah Felberbaum نوشت: در Instagram صفحه در حالی که همچنین به اشتراک گذاری ویدئو از تحول جادویی روند.

این بازیکن که صرف بیش از 18 فصل در رم ساخته شده و بیش از 600 حضور برای این تیم اعلام بازنشستگی خود را در این ماه پس از ترک آرژانتین طرف بوکا جونیورز.

جام جهانی برنده تماشای تیم خود را رسیدن به یک 1-1 قرعه کشی در برابر بزرگترین رقبای پایان لاتزیو را اجرا کنید از 11 متوالی سری A برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی