ساعت پس از سانسور مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر می رود پس از مورد علاقه خود را الگوی رفتاری ساز

صرف ساعت پس از توییتر سانسور پست دیگری توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن رفت و پس از مورد علاقه خود را الگوی رفتاری ساز تعلیق Carpe Donktum بیش از ‘نقض کپی رایت’ به احتمال زیاد آورده اخیر خود مسخره از سی ان ان.

Carpe Donktum را “تعلیق” شد و به سرعت متوجه شده در سه شنبه شب باعث نگرانی در میان محافظه کار روزنامه نگاران است که رسانه های اجتماعی پلت فرم در حال حرکت بود به شدت به سکوت رئیس جمهور و حامیان او به طور یکسان.

پیش از آن در روز توییتر پنهان شده بود یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پست گفته است که هر کسی به دنبال از بین بردن آثار تاریخی در خارج از کاخ سفید خواهد بود ملاقات با “نیروی جدی” به مبلغ نقض قوانین خود را در برابر سوء استفاده و رفتار و به طور خاص “تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص.”

OAN روزنامه نگار جک Posobiec به سرعت پیدا استدلال پشت Carpe Donktum تعلیق: بیش از حد بسیاری از “نقض کپی رایت” اطلاعیه ها.

او همچنین به ارائه یک لینک به memesmith را Periscope در آن Carpe توضیح داد که در توییتر حاضر به می گویند که چگونه بسیاری از حق اعتصاب بیش از حد بسیاری است که او به هیچ وجه از جذاب تصمیم. او تنها راه چاره در حال حاضر برای فشار عمومی برای تغییر توییتر را داشته باشید.

با وجود یک کمپین #FreeCarpe اما توییتر سخنگوی بعد گفت Posobiec که الگوی رفتاری ساز واقع شده است به حالت تعلیق دائم.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته است Carpe Donktum های تصویری الگوهای رفتاری در بیش از یک مناسبت معمولا منجر به اقدامات تلافی جویانه در برابر خالق خود را توسط anti-مغلوب ساختن پیشی جستن فعالان و رسانه های جریان اصلی او lampooned. کپی رایت ادعا کردم که حساب خود را در مشکل با توییتر به احتمال زیاد آمد از سی ان ان که پوشش تهمت تمسخر او با یک الگوی رفتاری تصویری از “نژادپرستانه نوزادان است.”

همچنین در rt.com توییتر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن را “دستکاری” سی ان ان طنز تصویری پس از رسانه اعتراض به نقض کپی رایت

سی ان ان با عصبانیت شکایت به توییتر است که تصویری بود “doctored” و “دستکاری” به آنها نگاه بد حتی اگر آن را آشکار تقلید مسخره امیز – نتیجه اثبات نقطه هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و memesmith در تلاش بودند.

توییتر تا به حال تعلیق Carpe Donktum یک بار در ماه مه سال 2019 بیش از دیگر الگوی رفتاری تمسخر سی ان ان. در “توییتر مبارزه در هیچ دیوار مرجانی” , ویژه, یک کلیپ کوتاه از یک غربی با چهره مغلوب ساختن پیشی جستن و سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا سوار بر روی شخصیت. پس از یک توده گزارش کمپین ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعالان توییتر اعلام تصویری “هدف آزار و اذیت” و ممنوع الگوی رفتاری ساز برای چه معلوم بود 12 ساعت.

پلت فرم رفته کاملا “بیدار” پس از اما پنهان چند تهمت توییتهایی تحت “قوانین و مقررات”نقض” اعلامیه و ضعیف دیگران برای “چک کردن واقعیت” و “دستکاری محتوا” که منجر به حدس و گمان است که رئیس جمهور ایالات متحده نیز ممکن است به حالت تعلیق و یا ممنوع در برخی از نقطه قبل از انتخابات ماه نوامبر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de