بیمارستان ’10 روز دور از کمبود لوازم ضروری شهردار De Blasio هشدار به Covid-19 نفر در نیویورک بالا 8,000

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio معتقد است مارس خواهد بود “خیلی بدتر’ از ماه مارس وقتی که می آید به کروناویروس و می خواهد نظامی آمریکا ‘بسیج’ در پاسخ به این بیماری است.

صحبت کردن در ان بی سی ‘در دیدار با مطبوعات’ De Blasio در زمان واکسن در دولت فدرال و ادعا می بیند بسیار کمی مثبت در مورد آن پاسخ به گسترش coronavirus.

“آن را تنها بدتر,” او گفت:, و اضافه کرد که “نیویورکی ها و آمریکایی ها سزاوار بلانت حقیقت است.”

که حقیقت بی پرده, با توجه به شهردار شامل این واقعیت است که بیمارستان ها خواهد شد در حال اجرا کوتاه بنیادی لوازم مانند هواکش در ماه آینده و دولت شده است به اندازه کافی سریع برای پاسخ به این مسئله است.

د Blasio رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و نه به اندازه کافی برای کمک به این شهر متولد شد در طول این بیماری همه گیر.

همچنین در rt.com لیبرال آیکون Sean Penn می خواهد ‘مهربان’ استقرار ارتش برای مبارزه با Covid-19

“اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” شهردار هشدار داد.

او می گوید نیویورک بیمارستان های شهرستان خواهد شد در حال اجرا کوتاه بنیادی لوازم بسیار به زودی.

“ما حدود ده روز دور در حال حاضر از دیدن گسترده کمبود هواکش جراحی, ماسک, چیزهایی که لازم است برای حفظ یک سیستم بیمارستان در حال اجرا” د Blasio سی ان ان گفت.

همچنین در rt.com ‘هیچ کس نمی دانست Covid-19 را خاموش و مانند آن را’: Mnuchin می گوید coronavirus به نظر می رسد مانند 10 تا 12 هفته سناریو

شهردار معتقد است که “پزشکی ظرفیت” نظامی ضروری است برای پاسخ به این ویروس در شهرستان خود را, اما دولت فدرال را رد کرده است درخواست را به طور کامل استقرار آنها.

نیویورک در حال حاضر دارای بیش از 10 ، 000 تایید موارد Covid-19. شهر نیویورک به تنهایی بیش از 8,000 از آن موارد که حساب برای نزدیک به یک سوم از کل موارد در ایالات متحده است.

با وجود De Blasio بارها و بارها ضربه او بیش فدرال پاسخ به coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است فرماندار نیویورک اندرو کومو و گفت آنها “همگام” وقتی که می آید به بحران کنونی است.

“من در برخورد با فرماندار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مطبوعات در روز جمعه. “من با او و او با من موافق.”

رئیس جمهور در پاسخ به coronavirus گسترش قرار دادن ممنوعیت سفر در محل با کشورهای بیشتر تا حد زیادی متاثر از این بیماری و همچنین بسته شدن آمریکا در مرز با مکزیک.

یک محرک اقتصادی طرح نیز در حال نهایی, با توجه به, خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin که ارائه خواهد شد کمک به ما شهروندان و کسب و کارهای کوچک با درآمد شده است که منفی تحت تاثیر کاهش از اقتصاد است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im