یک فرد گفته می شود که یک افسر پلیس شده است وحشیانه اجرای بیش از یک وسیله نقلیه در یک عبور. شهرستانها عمده ما باید تبدیل به مرکز اعتراضات و جنگ های خیابانی پس از یک پلیس به قتل یک غیر مسلح ،

این کلیپ کوتاه که گردش شده است در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک ماشین سیاه و سفید ضربه زدن به فردی گفته می شود که یک افسر پلیس به عنوان او ایستاده بود در یک عبور در نزدیکی چراغ های ترافیک. این خودرو به نظر می رسد به سرعت قبل از آن بازدید ، قربانی پس از آن نهفته است حرکت بر روی زمین قبل از اینکه توسط پلیس ون.

آن است که دقیقا مشخص نیست که این حادثه فیلم برداری شده بود.

نیویورک و دیگر شهرستانها عمده ما باید تبدیل به مراکز جرم anti-پلیس-خشونت تظاهرات موجب مرگ یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید طی یک اقدام به دستگیری توسط یک افسر سفید. بسیاری از تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند اما – به خصوص در شب – شورش و عمده درگیری بین اجرای قانون و معترضان ادامه دارد.

دو NYPD اتومبیل گشت زنی بودند در اوایل فیلم برداری رمنج از یک گروه از معترضین بودند که به مسدود کردن جاده ها است. یک حادثه مشابه ثبت شده در شهر بوفالو ایالت نیویورک که در آن یک ماشین شخم از طریق یک گروه از افسران پلیس.

همچنین در rt.com پلیس NYPD موبایل اجرا به جمعیت معترضان در وحشتناک تصویری

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de