یک حادثه بزرگ در یک مجموعه فیلم در هند را ترک کرده است سه نفر از اعضای خدمه کشته و 10 نفر دیگر با آسیب های جدی پس از یک جرثقیل عظیم نوک بیش و آمد ریزد در فیلم های بسیاری است.

جرثقیل سقوط کرد و به عنوان خدمه مشغول به کار برای ساخت یک مجموعه برای آینده اکشن, هیجان انگیز, ‘هندی, 2,’ در EVP Studios در چنای در شب چهارشنبه. کسانی که مجروح شده بودند با عجله به بیمارستان برای درمان و آتش نشانی فرستاده شدند برای پاک کردن دور باقی مانده است.

پس از این فاجعه دستگیر شد در تصاویری که ظاهر در رسانه های اجتماعی نشان خرابه از سیم جرثقیل.

بازیگر Kamal Haasan که ستاره در این فیلم در زمان به توییتر با تسلیت برای قربانیان و خانواده های آنها در مدت کوتاهی پس از این حادثه.

“امروز حادثه وحشتناک ترین من دیده می شود در فیلم حرفه ای,” او گفت:. “من از دست داده اند سه همکارانش اما من درد محدودتر در مقایسه با غم و اندوه از کسانی که از دست عزیزان خود. من عمیق ترین همدردی خود را به آنها.”

یکی دیگر از ستاره در این فیلم بازیگر Rakul سینگ بود که در مجموعه در آن زمان همچنین با اشاره به تراژدی آنلاین, بیان او “شوکه” به شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است به او همکاران.

در حالی که گزارش اولیه گفت: کارگردان فیلم شانکار Shanmugam تا به حال پایدار پای شکسته در حادثه او بعدها توضیح داد که او مجروح شد. هر دو شخصی خود را مشاور و دستیار کارگردان کشته شدند ،

پلیس در حال بررسی علت این فاجعه.

عاقبت به Shankar 1996 vigilante, جرم, هیجان انگیز, ‘هند 2″ انتظار می رود صفحه نمایش زمانی در 2021 هر چند مشخص نیست که آیا روز چهارشنبه حادثه را تنظیم خود برنامه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی