لس آنجلس لیکرز ستاره NBA و آیکون LeBron James می تواند تبدیل به تنها بازیکن دوم در ایالات متحده بسکتبال تاریخچه به نمایندگی از کشور خود را در چهار بازی های المپیک پس از اینکه نام اولیه 44-بازیکن ،

جیمز بزرگترین نام در یک لیست بسته بندی شده با بزرگ و خوب از NBA با جیمز’ لیکرز هم تیمی Anthony Davis, Houston Rockets ستاره جیمز هاردن و رزمندگان طلایی امور خارجه بازیساز Stephen Curry نیز در انتخاب استخر.

کار پیرایش که در لیست رسمی 12-مرد المپیک تیم ملی می افتد به مربی Gregg Popovich و مدیر عامل جری Coangelo که سر تا انتخاب پنل که نهایی خواهد شد نام خواهد شد که نشان دهنده تیم ایالات متحده آمریکا در توکیو.

همچنین در rt.com ‘دل شکسته و ویران’: LeBron James باز می شود تا در Instagram دنبال مرگ NBA افسانه کوبه برایانت

این پنل شامل نه نفر از اعضای 2016 تیم که موفق به کسب مدال طلا در ریو و هفت از طلا-مدال-پیروزی تیم ملی از المپیک 2012 لندن.

اگر انتخاب جیمز ملحق خواهد شد کارملو آنتونی به عنوان تنها مرد به نمایندگی از تیم ایالات متحده آمریکا در چهار بازی های المپیک است. در این سال ها دیده می شود می تواند جیمز رقابت در پنجمین بازی اما او نه رقابت در سال 2016.

“این اولین گام در ایالات متحده آمریکا بسکتبال شناسایی 12 بازیکن خواهد شد که به نمایندگی از ایالات متحده به عنوان اعضای 2020 المپیک ایالات متحده بسکتبال مردان تیم در توکیو” گفت: News.

“بیش از این دوره باقی مانده از NBA فصل ما همچنان به نظارت بر تمام ورزشکاران است.

“انتخاب 12-man ایالات متحده آمریکا فهرستی خواهد شد بدیهی است بسیار چالش برانگیز و دشوار روند.”

همچنین در rt.com ‘آنها می خواستند آن را بیشتر از ما’: استرالیا دست ایالات متحده آمریکا تیم بسکتبال 1st شکست در 13 سال

جیمز هنوز رسما اعلام کرد قصد خود را برای بازی در توکیو اما گنجاندن در 44-مرد استخر نشان می دهد ایالات متحده آمریکا بسکتبال قطعا امیدوار است او را انجام خواهد داد.

ملت شده است و غالب ترین کشور در المپیک بسکتبال پس از برداشت مدال در تمام 18 المپیک مسابقات که در آن آنها را به رقابت با 15 مدال طلا و دو مدال برنز.

ایالات متحده کرده است که نیروی غالب در المپیک بسکتبال مردان جمع آوری مدال در تمام 18 بازی های المپیک است که در آن آنها را به رقابت پرداختند از جمله 15 مدال طلا یک نقره و دو مدال برنز.

پس NBA مجاز آن بازیکنان به نمایندگی از کشور خود را در بازی های المپیک, تیم, ایالات متحده آمریکا به رقابت پرداختند در هفت المپیک و مسابقات و برنده شش مدال طلا و یک برنز و با کلی برنده شدن-از دست دادن رکورد 53-3 از سال 1992.

همچنین در rt.com ‘من در پایان داستان من’: ستاره NBA LeBron James قصد دارد به بازی تا زمانی که او نمی تواند راه رفتن هیچ بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی