دولت هنگ کنگ بیشتر محدود سفر از سرزمین اصلی چین در میان نگرانی های عمومی در مورد کوروناویروس بیماری همه گیر. شهرستان رهبر کری لام را انکار می کند غارنوردی به فشار از پزشکان که آغاز یک اعتصاب در روز دوشنبه.

هنگ کنگ سلامت کارگران آغاز شده و پنج روز اعتصاب روز دوشنبه خواستار بسته شدن کامل مرز برای جلوگیری از آلوده مردم را از رسیدن به این شهر است. لام متوقف کوتاه از جلسه خواسته های خود را به طور کامل انکار می کند که اقدامات او اعلام کرد در روز دوشنبه به علت فشار.

“اگر کسی فکر می کند که با توسل به چنین اقدامات شدید دولت ساخته خواهد شد را به انجام چیزی است که منطقی نیست و یا چیزی است که تنها آسیب عمومی آنها نمی خواهد در هر نقطه,” او گفت:.

همچنین در rt.com Coronavirus مرگ و میر پیشی سارس اعداد در چین اثری از بیماری بر روی دستگیره درب

رئیس اجرایی دستور shutdown از دو زمین بیشتر نقاط عبور و یک کشتی اتصال به ماکائو با شروع نیمه شب. اما هنگ کنگ فرودگاه بین المللی شنزن خلیج مرز و هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل را هنوز هم در دسترس برای مسافران از دیگر نقاط چین است. خاموش شدن است که به منظور “کاهش افراد جنبش در سراسر مرز,” او گفت:.

هنگ کنگ که در حال حاضر در بی نظمی ماه پس از ضد پکن تظاهرات که شیوع کروناویروس آغاز شده در پایان سال گذشته رنج می برد از حد نارضایتی عمومی این شهر در پاسخ به این بیماری همه گیر. برخی از معترضان در زمان بسیار شدید اقدامات و firebombed یک ساختمان است که مقامات می خواستم به استفاده از به خانه پزشکان درمان بیماران. در رسانه های توجیهی لام به نام مردم به مخالفت با دولت را تلاش برای مقابله با ویروس است.

همچنین در rt.com پاکسازی توسط آتش ؟ هنگ کنگ معترضان قرنطینه-میله میله ساختمان شعله ور به عنوان مردم محلی رد هر گونه coronavirus بیماران در نزدیکی آنها

پزشکان’ اعتراض شده توسط برخی از 2,400 غیر ضروری سلامت کارگران که حاضر به کار در روز دوشنبه. 18000-اتحادیه قوی در پشت حمله تهدید کرد که بیش از 6000 ضروری پرسنل خواهد شد پیوستن به این کمپین در سه شنبه, مگر اینکه تقاضای خود را از مرز بسته است ملاقات کرد.

وجود دارد 15 تایید coronavirus موارد در هنگ کنگ بدون مرگ و میر گزارش شده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de