بی خانمانی: شوراهای رکورد 28,000 در خیابان بیش از یک سال و


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بیش از 28000 نفر در انگلستان ثبت شد خواب ها در 12 ماه پژوهش توسط بی بی سی نشان داده است.

در انگلستان از پنج بار به عنوان بسیاری از خواب خشن دیده می شد توسط شوراها در سال از گزارش شده در آمار و ارقام رسمی که در یک شب عکس فوری.

بی خانمانی خیریه بحران گفت: این عکس نمی تواند “امیدوارم که به دقت منعکس کننده مقیاس واقعی” از مشکل است.

دولت گفت که ارائه £500 متر در این سال به بی خانمانی و خشن خوابیده خدمات.

جدید آمار و ارقام رسمی منتشر شد اما این داده ها را برای سال 2018 نشان داد 4,677 مردم خواب خشن در انگلستان در یک شب عکس فوری بررسی گرفته شده بود پایین 2% در سال قبل اما 165 ٪ در سال 2010.

این شورا در پاسخ به بی بی سی نشان داد نزدیک به 25000 نفر ثبت شده خواب ها حداقل یک بار در انگلستان در طول آخرین سال ثبت شده.

بی بی سی پرسید: شوراها برای تعدادی از افراد در میان نگرانی های مطرح شده در سال گذشته که مقام رسمی یک شب عکس فوری انجام نمی دهد تصویر کامل.

چه آن را مانند در خیابان ؟

در آکسفورد وجود دارد 430 خواب خشن ثبت شده در طول سال 2019 در مقایسه با 43 در طول شب تنها شمارش. این به معنای این شهر به یکی از بالاترین نرخ از خواب خشن به ازای هر خانوار جمعیت در خارج از لندن است.

برای 10 سال گذشته نانسی Webb شده در داخل و خارج از خوابگاهها.

“این dehumanising ،” 33 ساله گفت. “این تراشه های دور در شما و هنگامی که شما تبدیل به بی خانمان شما شروع به احساس به دام افتاده و شما در حال رفتن دور در محافل.”

دست Webb گفت که او مورد حمله قرار گرفته توسط دیگر افراد بی خانمان.

“من شده اند با تف و تا به حال نوشابه انداخته و آن را ترسانده است,” او گفت:. “من همیشه سعی می کنید و به جایی پنهان اگر من در خواب هستم اما حتی پس از آن را ترسناک از آنجا که شما نمی خواهید برای جدا شود چرا که وحشتناک است و شما نمی خواهید به جایی که در آن مردم در حال رفتن به راه رفتن در گذشته به دلیل این که بیش از حد وحشتناک.”

استفان جرات اخیرا قرار دارد در یک تخت اما گفت که او صرف بیشتر از یک دهه گذشته بی خانمان.

“من خیس در کیسه خواب من و نه سال” او گفت:.

او می خواهد برای دیدن دسترسی سریعتر به شورای مسکن برای افراد بی خانمان.

در حال حاضر وجود دارد 2,645 خانواده ها در لیست انتظار برای شورای خانه در آکسفورد 1,023 از آنها موجود مستاجران.

جین کرانستون رئیس آکسفورد بی خانمان جنبش گفت: “یکی از چیزهایی که من شوکه شده است بسیاری از این بچه ها در آینده باید شغل به طوری که آنها بی خانمان هستند به دلیل خواص بیش از حد گران هستند,” او گفت:.

عضو شورا لیندا اسمیت معاون رهبر آکسفورد شورای شهر گفت: تعداد خواب در یک شب افتاده بود 30 درصد پس از 2017.

“وجود دارد بدیهی است که هنوز هم بیش از حد بسیاری از مردم خواب ها در آکسفورد اما کاهش را نشان می دهد که ما و شرکای ما قرار داده اند در طول سال,” او گفت:.

این شورا است که افزایش هزینه های مقابله با بی خانمانی از £6m یک سال برای £7.4 m پوشش تخت, زن و وعده های غذایی و همچنین به عنوان پشتیبانی برای افراد مذاکره با صاحبخانه و پیدا کردن کار.

همچنین این برنامه برای ساخت 600 جدید شورای خانه.

چرا که این ارقام به طوری بالا ؟

دولت را منتشر چهره خشن و خواب بر اساس تعداد افراد دیده می شود و یا تخمین زده می شود به خواب در هر محلی در انگلستان در یک شب در تابستان.

بی بی سی پرسید: شوراهای چگونه بسیاری از افراد آنها ثبت شده خواب ها در هر مرحله در سال 2019 – که آیا آنها خواب خشن یک بار و یا چند بار – و سه چهارم پاسخ داد: با آمار و ارقام.

برخی از شوراها از جمله ویگان و Doncaster قادر به ارائه آمار و ارقام برای این تعداد از افراد در طول سال است.

حتی در میان کسانی که آن را نمی ممکن است به می گویند که چگونه بسیاری از کسانی که ثبت شده نیز ممکن است خواب خشن در منطقه دیگر. این به این معنی برخی از مردم ممکن است شمارش بیش از یک بار.

در ولز کل بود 599 خواب خشن اما بیشتر شوراها با اشاره به ویلز آمار دولت به جای ارائه کامل-آمار و ارقام سال.

در اسکاتلند 2,800 ثبت آمدند عمدتا از مسکن های کاربردی که در آن مردم گفت: آنها خواب خشن در طول سه ماه گذشته.

ایرلند شمالی مسکن اجرایی تنها ارائه یک برآورد بر اساس یک شب عکس, هنگامی که آن را یافت 38.

در لندن شوراها با اشاره به زنجیره ای از یک پایگاه داده مدیریت توسط موسسه خیریه سنت مانگو را با آخرین سال کامل ارقام پوشش 2018-19.

در سال 2019 دفتر آمار و مقررات (OSR) گفت: انتظار می رود دولت به “برنامه ریزی برای بهتر آمار در خواب”.

یک سخنگوی گفت: OSR “امیدوار به دیدن گنجاندن بهبود هدایت است که به وضوح مجموعه ای از محدودیت های فعلی سالانه عکس رویکرد در انگلستان”.

که در آن بيشترين خواب خشن ثبت شده ؟

مرکزی لندن همواره بيشترين تعداد خواب خشن. در خارج از پایتخت, Hastings, ثبت بالاترین نرخ افراد هر خانوار جمعیت.

هیستینگز شورای اسلامی در گفت و گو با نصف تعداد افراد خواب در یک شب پس از سال 2018 از 48 به 24. آن گفت که تا به حال با استفاده از بودجه دولت در کنار آن پول خود را برای طرح از جمله یک تیم سلامت, سلامت روان, وابستگی به مواد, اجتماعی, مراقبت و مسکن متخصصان ارائه پشتیبانی برای خواب خشن.

ناتینگهام شورای شهر گفت: آن را می دانستند از 795 افرادی که خواب خشن بین آوریل و دسامبر 2019 در مقایسه با 30 در یک نمونه تنها در شب.

عضو شورا لیندا Woodings گفت: تعداد افراد بی خانمان بود “بدون شک افزایش یافته است به طور قابل توجهی” به دنبال کاهش بودجه و رفاه اصلاحات اما خواب خشن در ناتینگهام در حال سقوط بود.

“چالش های باقی مانده در اطراف مردم تمایلی به تعامل با ما برای دسترسی به پشتیبانی در دسترس به آنها را افزایش تعداد افراد پس از رسیدن از جاهای دیگر و با کافی مقرون به صرفه مسکن” مشاور Woodings گفت. “همچنین در حالی که ما بسیار موفق در مناقصه برای کمک های مالی دولت این است که هنوز به اندازه کافی به درستی رسیدگی به این موضوع به عنوان آن را همچنان به رشد است.”

در Greater Manchester تعداد خواب خشن به یک سوم کاهش یافت در سال 2019 اما این منطقه شهردار اندی, Burnham گفت: با وجود “پیشرفت واقعی” هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در خیابان.

آیا موسسات خیریه و شوراهای تماس ،

جان <url> مدیر اجرایی بحران گفت: “خواب خشن است که وحشیانه ترین شکل بی خانمانی اما ما هنوز تصویر روشنی از چگونه بسیاری از مردم مجبور به خوابیدن در خیابان های ما در طول سال.

“در حالی که دولت فعلی آمار در خواب مفید هستند عکس, بر اساس شمارش افراد دیده می شود در یک شب این نمی تواند امید به دقت منعکس کننده مقیاس واقعی از مشکل است.”

انجمن دولت محلی به نام ” دولت برای بازگرداندن محلی کمک هزینه مسکن به نرخ پوشش حداقل کمترین سوم از بازار اجاره.

مسکن سخنگوی شورای دیوید Renard گفت: مقامات محلی نیاز به قدرت برای شروع یک “رنسانس در شورای خانه سازی” اضافه کرد: “پول اختصاص داده شده به شوراها به طور فزاینده ای در حال صرف ارائه مسکن موقت به این معنی است کمتر به دیگر بی خانمانی خدمات است.”

یک سخنگوی دولت گفت: “ما متعهد به از بین بردن خواب خشن در پایان از مجلس شورای اسلامی و تلاش های ما در حال حاضر led برای اولین بار در سراسر کشور سقوط در یک دهه است.”

“ما اعتماد به نفس ما به طور مستقل تایید عکس فوری را فراهم می کند یک تخمین خوب از تعداد افراد خواب در هر شب. در این سال ما را به نزدیک به نیم میلیارد پوند به شوراها و سازمان های خیریه برای حمایت از بی خانمانی و خشن خوابیده خدمات و خارج کردن مردم از خیابان ها برای خوب است.”

گزارش های اضافی توسط مایکل نژاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im