‘صفحه اصلی-تحصیل شده است جهنم’

نیاز به خانه از مدرسه در طول Covid-19 همه گیر است که در نظر گرفتن تلفات در هر دو پدر و مادر و کودکان در عراق هشدار می دهند.

گروه هفت برای مدارس می گوید آن را شنیده است از پدر و مادر کاهش می یابد به اشک آنها به عنوان تعادل کار با آموزش.

این گروه می گوید با این فرض که پدر و مادر را به آسانی از سر نقش خود را به عنوان مربیان در صورت آینده مستندات است “نه پایدار و عادلانه و یا قابل اجرا به عنوان یک آموزش و پرورش راه حل”.

دولت می گوید همه دانش آموزان را پشت در مدرسه در ماه سپتامبر در انگلستان است.

هفت برای مدارس نوشته شده است به آموزش و پرورش انتخاب رئیس کمیته رابرت Halfon اصرار او را به “دولت را به حساب برای ارائه روشن و جامع و عملی برنامه ریزی برای مطمئن شوید که فرزندان ما بازگشت با خیال راحت به مدرسه در ماه سپتامبر”.

“در صورت بیشتر مستندات این طرح باید قابل توجهی ارائه پشتیبانی به مدارس و به پدر و مادر به اطمینان حاصل شود که یادگیری و تندرستی همه کودکان دارای اولویت در هر کجا که زندگی می کنند و در هر شرایطی آنها زندگی می کنند.”

‘دو شغل در یک بار’

این گروه انجام شده است یک بررسی از طریق رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن در مورد بیشتر والدین تجارب صفحه اصلی-تحصیل – بیش از 250 نفر پاسخ داده اند تا کنون.

“ما غرق پاسخ: در عرض 24 ساعت ما تا به حال داستان از خانواده ها در سراسر کشور – از مککلسفیلد لیدز لندن, Southampton, کراولی, لیتهم ست اننس, رئال, کیرنکستر برایتون خواندن و بسیاری از مناطق دیگر” گروه گفت.

آن را ارسال کرده است که پاسخ به آقای Halfon به این امید که پدر و مادر خواهد شد “صدای آنها را شنیده ام”.

“صفحه اصلی-تحصیل شده است, جهنم, های, تنها, جدول, در ما کوچک و مسطح با هفت-سال-پیر پسر” گزارش یک مادر تنها که کار تمام وقت از خانه.

“این است که من نمی فکر می کنم من قادر به یا که ما دسترسی به مواد, اما من نمی تواند دو شغل در یک بار – من هم می تواند تلاش برای حمایت از من هفت ساله در انجام برخی از مدرسه و یا سعی کنید کار خود را انجام دهد و حفظ شغل من.

“او بیش از حد جوان به انگیزه و انضباط به کار به طور مستقل به خصوص در طول مستند که از او جدا شده از دیگر بچه ها احساسات خود را همه جا هستند و او به سختی هر ورزش.

“رابطه ما شده است به شدت آسیب دیده توسط این مبارزه بیش از مدرسه و به بسیار کمی نهایت به این دلیل که اگر هر چیزی به نظر می رسد که به عقب رفته آکادمیک با وجود تمام طول مدرسه رفته برای ارائه کار است.”

یکی گفت: “او احساس خطر بیافتد هر دو به عنوان یک مادر و به عنوان یک کارمند.

“صفحه اصلی-تحصیل شده است فوق العاده سخت است. گذشته از این واقعیت که هر دو من و شوهرم شغل است که ما نیز در تلاش برای حقه بازی وجود دارد متفاوت و پویا بین کودکان و والدین آنها در مقایسه با کودکان و معلمان خود را که منجر به استدلال های بیشتر.

“این اضافه است به استرس و احساس گناه نه قادر به انجام یک شغل مناسب, آموزش, و نه ما دیگر مشاغل است.”

‘به کاهش اشک’

یکی دیگر گفت: “پسران من استفاده می شود برای لذت بردن از یادگیری و پیشرفت در مدرسه اما به سرعت آشکار شد که آنها را در لذت بردن از یادگیری در خانه, جایی که آنها انتظار می رود بازی و پرورش.

“من بزرگتر شد اغلب عصبانی و پرخاشگر جوانترین من غمگین و خارج و رابطه بین آنها را تیره و تار.

“من اختصاص داده شده توجه من به تحصیل آنها و سلامت احساسی و دچار 80% از دست دادن درآمد به عنوان یک نتیجه هستم و در خطر از دست دادن کسب و کار من.

“من سعی در پنهان کردن خود من پریشانی در تمام موارد بالا اما شده اند کاهش می یابد به اشک در مقابل فرزندان من است.”

این بررسی همچنین نشان داد که کیفیت درس و تنظیم کار به طور گسترده ای متفاوت, حتی داخل یک مدرسه و همچنین تنوع در سطح معنوی حمایت ارائه شده است.

“هر کودک دریافت تماس از معلم خود را – اما این فقط به این دلیل که من شده اند در ارتباط به توضیح دهید که چه مقدار از آنها در حال مبارزه با بودن در مدرسه” گفت: یکی از والدین.

بنیانگذار سپتامبر برای مدرسه فیونا فوربس گفت: پدر و مادر می خواهید به صدای آنها را شنیده بود اما بیش از حد شده اند مشغول به لابی برای بازگشت امن به کلاس.

“من معتقدم که دولت بد تعبیر کردن عدم اعتراض والدین در مدارس به عنوان شواهدی وجود دارد که پدر و مادر شده اند خوب با این وضعیت.

“از آنچه که من شنیده ام و خوانده هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت – اکثر پدر و مادر ها فقط بیش از حد خسته به فکر می کنم در مورد آنچه که می تواند آنها را به صدای خود را شنیده ام.”

نماینده محافظه کار مجلس آقای Halfon گفت: استقبال از او در مبارزات انتخاباتی و به رسمیت شناخته شده است که بسیاری از والدین به حال تلاش شده است.

“در حالی که بسیاری از مدارس و معلمان در حال انجام یک کار باور نکردنی تحقیقات نشان می دهد که بیش از دو میلیون کودک انجام داده اند و تقریبا هیچ صفحه اصلی آموزش در طول مستند.”

وزارت آموزش و پرورش گفت: “ما می دانیم که چگونه به چالش کشیدن آن شده است برای پدر و مادر, معلمان, حمایت از کارکنان و رهبران مدرسه در حمایت از کودکان برای یادگیری در خانه.

“ما می خواهیم برای اطمینان پدر و مادر و خانواده است که ما در حال انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که مدارس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای کودکان و کارکنان و ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با این کشور بهترین علمی و کارشناسان پزشکی برای اطمینان از این مورد است.”

دنبال کاترین در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>