هالیوود در حال حاضر ‘spellcheck’ آن اسکریپت ها و تبلیغات برای عدم تنوع

Zachary Antoinette ✌ ⛄ مبتنی بر روزنامه نگار و نویسنده رمان نزدیک است.

ما در فیلم و تلویزیون در صنعت آخرین پاسخ آن عدم تنوع ‘Spellcheck برای تعصب’ یک ابزار چند استودیوهای هالیوود برنامه ریزی برای استفاده از برای کمک به افزایش مثبت تصاویر از Latinos بزرگ و صفحه نمایش کوچک است.

‘Beetlejuice’ بازیگر Geena Davis با همکاری جهانی فیلم برداری, سرگرمی, گروهی سعی کنید از این برنامه جدید که توسعه یافته توسط دیویس’ موسسه های جنسیتی در رسانه ها و USC است Viterbi School of Engineering.

ابزار ظاهرا شکسته شدن تنوع در مواد مانند اسکریپت ها و تبلیغات دادخواستها توسط اسکن به صورت اشاره از تجاوز نژاد و معلولیت و سپس شناسایی چگونه مثبت چنین چیزهایی به تصویر کشیده است.

این نرم افزار در حال حاضر در حال تنظیم توسط یک گروه از کارکنان صنعت — و هنگامی که آن را آماده جهانی تصاویر, دریم ورکز, انیمیشن, تمرکز امکانات و NBC سرگرمی آغاز خواهد شد با استفاده از آن را در اسکریپت خود را برای اولین بار با یک چشم نسبت به افزایش نقش جامعه لاتین, که باعث می شود تا نزدیک به 20 درصد از جمعیت ایالات متحده, اما کمتر از پنج درصد از شخصیت ها در فیلم و تلویزیون است.

همچنین در rt.com انصراف از فرهنگ اعتصاب دوباره و جان Apu از ‘”سیمپسونها” – که در آن نشانی از این مزخرف پایان ؟

دیویس گفت: در بیانیه ای که Spellcheck برای تعصب خواهد بود “بزرگترین تعویض بازی از همه در ایجاد بر روی صفحه نمایش شمول است.” بازیگر نیز کار با دیزنی در اجرای برنامه خود را به پلیس نقش های جنسیتی در اسکریپت.

عدم تنوع در هنر به نظر می رسد نسبتا ساده موضوع را برای حل و فصل. اگر شما احساس می کنید جامعه لاتین است که کمتر فقط استخدام فیلمسازان از جامعه که به داستان خود را و ارگانیک را در این صنعت آگاه تر از امکانات در داستان سرایی. همان می تواند برای جنسیت و معلولیت ،

این ثابت به نظر می رسد بیش از حد ساده برای صنعت ، به جای گسترش افق دید خود و باز کردن دروازه های خود را به بیشتر فیلمسازان و اسکریپت های آنها می خواهم به جای دعوت از یک پلیس-دولت مانند ابزاری است که احساس می کند مانند یک دور انداخته بیت از جورج اورول ‘1984.’ مجبور تنوع است و نه تنوع در همه ما دیده ایم که چگونه آن را با این نسخهها کار در دفتر جعبه و یک برنامه توسعه یافته توسط مردم به دام افتاده در همان صنعت آنها در حال تلاش برای رفع بیشتر تلفن های موبایل مانند یک نوسان برای عناوین از تغییر واقعی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی