هالیوود تولید Weinstein محکوم به 23 سال بر تجاوز جنسی به اتهام

خوار فیلم مغول Harvey Weinstein شده است محکوم به 23 سال زندان برای آزار جنسی دو زن نزدیک به حداکثر مجازات حبس او رو در نقطه عطفی مورد.

قاضی James Burke دست پایین خشن حکم به 68 ساله و سابق Miramax تولید کننده در چهار شنبه جانبداری با دادستان تماس برای سفت مجازات سابق هالیوود titan. در حالی که تعداد بسیاری از زنان را متهم به Weinstein از جنایات جنسی او محکوم ماه گذشته به طور خاص از درجه سوم تجاوز به عنف و درجه اول تجاوز جنسی اتهامات سابق دستیار تولید میمی Haleyi و بازیگر مشتاق جسیکا مان. هر دو در دادگاه به صدور حکم.

همچنین در rt.com خوب است رهایی به Harvey Weinstein یک منفور خوک که سرکوب زنان و سینما

Weinstein دفاع به دنبال نرمی التماس قاضی به درخواست حداقل حکم پنج سال با توجه به تولید سن و اصرار او در سلامت فقیر. او وارد دادگاه در یک صندلی چرخدار روز چهارشنبه پس از استفاده از واکر در سراسر دادگاه رسیدگی است. پس از اعتقاد خود را دادند به گزارش تقسیم وقت خود را بین Rikers Island زندان درمانگاه و یک بیمارستان که در آن او تا به حال استنت جراحی هفته گذشته است.

یک بار توانا شکل که شد تبه کار اصلی از #MeToo جنبش پس از اولین قطره و پس از آن سیل زنان رفت و با خود اتهامات در سال 2017, هنوز هم رو به چندین فقره تجاوز جنسی در لس آنجلس.

در حالی که Weinstein فرار به حداکثر مجازات حبس از 29 سال بود و نه مجرم از دو جدی ترین اتهامات علیه او حتی کمتر جمله افزایش امکان او را به صرف بقیه عمر خود را پشت میله های زندان, به خصوص اگر او گناهکار هر یک از چهار فقره تجاوز جنسی به او رو در لس آنجلس. کسانی که اتهامات اعلام شد و همان روز به عنوان محاکمه او آغاز شد و در نیویورک و اولین ظ توسط نیروی کار شهرستان لا تشکیل شده به طور خاص به بررسی #MeToo-مرتبط با اتهامات که باید لرزاند صنعت سرگرمی.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de