هالیوود تولید شارژ با defrauding Covid-19 برنامه کمک, سرقت از استودیو

دادستان در نیویورک و لس آنجلس به اتهام ویلیام Sadleir سابق صندلی Aviron تصاویر با defrauding هر دو استودیو سرمایه گذاران و دولت فدرال چک حفاظت از برنامه به پرداخت برای هزینه های شخصی.

Sadleir زمان بیش از 25 میلیون دلار از Aviron به خرید 14 میلیون دلار عمارت در بورلی هیلز کالیفرنیا و دیگر هزینه های شخصی با توجه به جنایی کیفرخواست در نیویورک است. یک مورد دیگر علیه او در لس آنجلس متهم به تولید و مصرف $1.7 میلیون در PPP وام در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن Covid-19 همه گیر و با استفاده از آنها را به ماشین و کارت های اعتباری پرداخت.

با توجه به نیویورک دادستان Sadleir گفت: یک سرمایه گذار ناشناس که او منتقل $27 میلیون از این استودیو برای خرید تبلیغات زمان. در عوض او گفته و آن را به دست یک شم نهاد کسب و کار و حتی مطرح شده به عنوان یک ساختگی کارمند زن “آماندا استیونس” در یک ایمیل به سرمایه گذار گفتن آنها رسانه اعتبارات بوده است, محفوظ است.

همچنین در rt.com به تعویق انداختن اسکار 2021 با توجه به Covid-19 خواهد بود یک حرکت بزدلانه نهایی ناخن در این مراسم تابوت

در حالی که سرمایه گذار شده است به طور مستقیم شناسایی مورد نقل اتهامات جعلی رهن منتشر شده آورده تا در دسامبر 2019 طرح دعوی در دادگاه توسط BlackRock چند بخش اعتماد درآمد. یک ماه بعد Sadleir سرنگون شد از Aviron به دلایل نامعلومی در آن زمان است.

لس آنجلس دادستان متهم Sadleir از متقلبانه استفاده از PPP وام در نام سه Aviron اشخاص با 33 کارکنان هر. بسیاری از کارمندان این شرکت تا به حال گذاشته شده از ژانویه تاکنون است.

حدود 87,000 از این پول استفاده می شود به پرداخت Sadleir و همسرش صورتحساب کارت اعتباری با یکی دیگر از $40,000 رفت و به یک وام خودرو, دادستان ها می گویند.

همچنین در rt.com بیشتر لرزش حاجت نشسته آرام در کسب و کار کوچک Covid-19 نجات پول کمک & یاری توسط بانک های بزرگ در حالی که مادر و میآید رنج می برند

Sadleir چهره دو فقره تقلب سیم و یک تعداد از تشدید سرقت هویت در نیویورک و همچنین سیم, تقلب, تقلب در بانک اظهارات نادرست به یک موسسه مالی و دروغ گفتن به اداره کسب و کار کوچک در لس آنجلس.

Aviron که Sadleir تاسیس در سال 2017 منتشر شد فیلم هایی مانند ‘آدم ربایی’ با Halle Berry; “مقصد عروسی’ با وینونا رایدر و کیانو ریوز; ‘خصوصی ایران با رزاماند پایک; ‘آرامش’ با متی McConaghey و ان هاتاوی و نوجوانان درام عاشقانه ‘،’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de