برگزاری, بهداشت و درمان, گروگان? کومو خواسته های فدرال کمک مالی یا او شما ‘باید به’ قطع بیمارستان بودجه

فرماندار نیویورک اندرو کومو درخواست کرده است که دولت فدرال به قید وثیقه از دولت خود و یا او باید به بریده بریده بودجه برای بیمارستان و کادر پزشکی و سایر خدمات محلی – که بودجه او در حال حاضر قطع به استخوان است.

فرماندار در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بودجه اولویت های خود را در طول Covid-19 کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه, اپیلاسیون چشمگیر سیاسی در مورد “ارزش” را به عنوان او را متهم واشنگتن از blowjob دولت با اورژانس coronavirus نجات بسته است که مورد علاقه بانک های بزرگ و megacorporations.

همچنین در rt.com دوئل شرکت: Cuomo نخبگان مشاوران مشاجره با مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار مدیران اجرائی برای کنترل آمریکایی ها آتی

چرا واشنگتن خیلی سریع به صندوق شرکت ها و کسب و کار بزرگ است اما در حال حاضر آنها را به فکر می کنم در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به صندوق دولت های ایالتی و محلی می?” کومو خواستار یادآوری مخاطبان خود را که دولت های محلی در تبدیل صندوق بیمارستان پلیس مدارس و دیگر “ضروری” خدمات.

اگر شما نمی صندوق جدید وزارت امور خارجه, دولت, شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ این بدان معناست که من مجبور به قطع کمک به Northwell [بیمارستان]. به بیمارستان. به پرستاران به پزشکان. این بدان معنی است که من مجبور به قطع کمک به دولت های محلی است که صندوق های پلیس و آتش نشان. من به [برش] کمک های مالی به مدارس و معلمان است.

کومو در حال حاضر معوق افزایش برای ده ها هزار نفر از کارکنان دولت در ماه گذشته از جمله بهداشت و درمان کارگران در دولت زندانها و سلامت روان امکانات.

فرماندار ناودان واشنگتن شکست بیل پول بیشتر به ایالات متحده به عنوان “توهین آمیز,” اصرار دارد آن را به پرواز در مواجهه با دولت پیام به تصویر می کشد خط مقدم کارگران به عنوان “قهرمانان از روز” و دلالت کنگره به آنها بدهکار – و او – چند میلیارد دلار به نفع. “ما به دولت فدرال حدود 30 میلیارد دلار بیشتر در هر سال!” کومو اعتراض کردند.

من درک می کنم شرکت های بزرگ هستند که صندوق سیاسی حساب از این مقامات اما اجازه دهید آنها را به یاد داشته باشید که آنها توسط مردم انتخاب” او اضافه شده و خواستار کنگره و کاخ سفید “نشان می دهد که همان توجه به کارگران است که به شما نشان می دهد برای شرکت های بزرگ.

که خط حمله بود و بیش از یک کمی مضحک برای یک سیاستمدار که مخالفان را با نام مستعار او “فرماندار یک درصد” برای انسانهایی fealty به عمیق خود را به جیب زد. کومو ارادت به گونه ای است که در ماه گذشته دولت بودجه خود او را انتخاب کرد به زین شهر نیویورک با اضافی $200 میلیون دلار در هزینه های پزشکی به جای اتخاذ هر یک ممکن است 14-مالیات بر غنی از اقدامات است که می تواند به کمک یک خمیازه کشیدن بودجه شکاف. بسیاری از کسانی که اقدامات تا به حال بیش از 90 درصد حمایت رای دهندگان اما هدف خود را – ثروتمندترین .01 درصد از ساکنان دولت – بود به طور موثر به خارج از محدوده.

همچنین در rt.com نیویورک را کومو خشنود جمعیت با ” قهرمان صندوق جبران خسارت برای بهداشت و درمان کارگران… پس از 9 سال در بیمارستان کاهش

فرماندار pandemic دوران اختراع مجدد به عنوان یک طبقه کارگر بهداشت و درمان قهرمان نیز نادیده دولت او نه سال سابقه عمیق کاهش به بیمارستان دولتی سیستم. در طول تصدی خود در نیویورک از دست رفته برخی از 20,000 بیمارستان تخت تحکیم shuttering و فروش چندین امکانات – خروج از سیستم به اندازه حتی قبل از همه گیر وارد شده است.

مراقبت تصویب قانون در ماه مارس ارائه بودجه به استانها از 150 میلیارد دلار Coronavirus صندوق امداد در نظر گرفته شده برای پوشش تمام هزینه های مرتبط با “اضطراری برای بهداشت عمومی” و میلیاردها دلار بیشتر از دیگر Covid-19 نجات برنامه ها رفته اند به طور مستقیم به بیمارستان. اما کومو است که به دنبال پول بیشتر برای کمک اقتصادی بازگشایی خود دولت است که تا حد زیادی قفل شده است و پس از آن تبدیل به کانون ما Covid-19 اپیدمی در اواسط ماه مارس. مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت چپ تا حد زیادی تصمیم به بستن و بازگشایی اقتصاد از دولت به فرمانداران گذشته از اجتماعی-فاصله دستورالعمل است که تمام شده در پایان ماه گذشته.

شاید مصون سازی خود شرط اینکه دولت فدرال را با پول کومو در نام سه نفر از میلیاردرهای برای شرکت در دولت اقتصادی بازگشایی مجدد آماده سازی سابق exec گوگل اریک اشمیت با “بازسازی” دولت سیستم بهداشت و درمان در حالی که سابق مدیر عامل مایکروسافت بیل گیتس به بازسازی سیستم مدرسه خود را در تصویر و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ اجرا می شود دولت تماس-ردیابی برنامه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de