رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناودان به تازگی گزارش شده (اما بی اساس) ادعا می کند که روسیه دخالت خواهد کرد برای کمک به او برنده 2020 انتخابات ریاست جمهوری گفت: این شایعات فقط “یکی دیگر از اطلاعات غلط مبارزه است.”

نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها گزارش دادند روز پنج شنبه که مسکو “کمک” مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات آینده با استناد به تنها ناشناس مقامات اطلاعاتی.

شبکه های کابلی مثل MSNBC و سی ان ان فورا تقویت این ادعای تایید نشده تنظیم در حرکت دور دیگری از ‘Russiagate’ توطئه پردازی تقریبا یازده ماه پس از دو سال مولر تحقیقات هیچ شواهدی از اتهام ‘تبانی’ از بین تهمت و مقامات روسی.

همچنین در rt.com Russiagate گرداند: MSM & #مقاومت خوشوقتی بهره برداری از شواهد-رایگان NYT ادعای مسکو ‘کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020’

به Tweeting در جمعه تهمت ناودان آخرین گزارش به عنوان یک اطلاعات غلط مبارزات انتخاباتی او گفت: “در حال راه اندازی توسط دموکرات ها در کنگره است.”

حزب او گفته بودند این ادعا که روسیه ترجیح داده او را بیش از “هر چیزی دموکرات داوطلبانی که هنوز نتوانسته اند بعد از دو هفته تعداد رای خود را در آیووا” — اشاره به botched حزبی آیووا, تعداد, که در آن یک برنده هنوز به طور رسمی نام برد.

مداخله اتهامات را رد کرد توسط یک سخنگوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز جمعه. دیمیتری Peskov گفت: شایعات “لازم نیست که هر چیزی در مشترک با حقیقت” و بهار از محل “پارانویا.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de