این یادبود آشویتس در لهستان انتقاد کرده است آمازون ‘شکارچیان’ به صورت sensationalizing رنج زندانیان در بدنام اردوگاه مرگ در خاص وحشتناک بازی “انسان شطرنج” به تصویر کشیده شده در این سری جدید.

وحشت از هولوکاست گسترده و به خوبی مستند شده است. اما نویسندگان آمازون ‘شکارچیان’ آشکارا مورد نیاز برای ایجاد سیستماتیک کشتار یهودیان اسلاوها کولی ها و همجنس گرایان و حتی بیشتر comically خوفناک.

نشان می دهد که برای اولین بار در آمازون نخست در شنبه, stars, Al Pacino به عنوان یک بازمانده هولوکاست تبدیل نازی شکارچی ردیابی کردن, آلمانی, جنایتکاران جنگی پنهان در ما. درحال بين 1970 امریکا و اردوگاه های مرگ از جنگ جهانی دوم سری ادعا می شود “با الهام از رویدادهای واقعی.”

همچنین در rt.com آخرین روز از جهنم: 75 سال در, مرگ بازماندگان اردوگاه به یاد بیاورید ارتش سرخ آزادسازی آشویتس

یک صحنه از ویژگی های ردیف زندانیان ایستاده در زندگی به اندازه صفحه شطرنج به عنوان نگهبانان نازی تماس خارج حرکت می کند. باید یک ‘قطعه’ بود ضربه خاموش هیئت مدیره او شتابزده به قتل رساندند. چنین بازی قرار گرفت.

این یادبود آشویتس در لهستان واکنش نشان داد و با خشم. “آشویتس بود پر از درد وحشتناک و درد و رنج” سازمان توییتی در روز یکشنبه. “اختراع جعلی بازی انسان شطرنج… نه تنها خطرناک حماقت & caricature. همچنین استقبال آینده منکران و تکذیب کنندگان.”

آنلاین بیشتر مفسران با چکش آمازون از جمله صحنه است. “آن را به عنوان بی مزه و ترسناک به عنوان 1970s Nazisploitation طرفداران,” روزنامه نگار و مورخ مرد والترز توییتی. “نبود آن را وحشتناک به اندازه کافی است؟” خواسته هولوکاست آموزشی اعتماد رئیس کارن پولاک.

‘مرگ شطرنج’ رسوایی کنار, ‘شکارچیان’ مواجه شده است با بررسی مخلوط. Vox به نام آن را “سنگین دست ضعیف نوشته شده است [و] انقباض غیر ارادی ماهیچه آور.” نگهبان با انتقاد از آن به عنوان یک “خطرناکی حساس” کار می کنند که “fetishises وحشت از هولوکاست است.” آستانه گفت: نمایش “خوب در کشتار نازی ها در بسیاری چیزهای دیگر.”

‘شکارچیان’ اولین فیلم یا سریال به رویه طنز-کتاب خشونت بر روی یک قرن 20 تعریف تراژدی. منتشر شد و در سال 1975 ‘Ilsa, She Wolf of the SS’ تبدیل داستان واقعی از Ilse کخ از زندگی واقعی فرمانده از کار اجباری بوخنوالت به خون آغشته و جنسی تکان دهنده فیلم.

فیلم نکردم شایعه که نازی ها ساخته شده lampshades از پوست قربانیان خود را. پس از زندگی واقعی Ilse کخ محکوم شد برای جنایات جنگی ادعا می کند که او پوست قربانیان برای این منظور یافت شد توسط یک دادگاه نظامی به بی اساس است. هنوز شایعه است همچنان ادامه داشت در این روز با چند جمع و ادعا به داشتن چنین وحشتناک مصنوعات.

“ما ترجیح می دهند یک داستان واقعی است که منجر به یک میلیون حقایق” آشویتس یادبود اضافه شده در روز یکشنبه. “نباید ایجاد جعلی واقعیت اگر جزئیات در مورد این واقعیت ها به خوبی مستند شده است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im