یک سخنگوی دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ دارای خار گزارش او با توجه به مصرف هیلاری کلینتون به عنوان یک همسر در حال اجرا بدون انکار این شایعه و واکنش در توییتر غیر قابل کنترل بود.

مت خرحمالی از خرحمالی گزارش ادعا شده در روز شنبه که بلومبرگ انتخاباتی در نظر ایده مایک/هیلاری بلیط یک “نیروی نیرومند.” با استناد به منابع “به” کمپین خرحمالی گفت که بلومبرگ خواهد رفت تا آنجا که تغییر اقامتگاه رسمی از نیویورک به یکی از خواص خود را در کلرادو یا فلوریدا “از کالج انتخاباتی باعث می شود آن را سخت برای POTUS و VPOTUS از دولت است.”

با این حال کلینتون صرف مقدار در سه سال گذشته ابراز مخالفت با نتایج انتخابات 2016, سرزنش, روسیه, FBI, Bernie Sanders, تبعیض و بیشتر برای از دست دادن او به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چنین شایعات از برنامه ریزی ورود به 2020 نژاد بارها و بارها در ظاهر تنها به ضرب گلوله توسط ارتباطات تیم.

بلومبرگ انتخاباتی عنوان آخرین گزارش با بلومبرگ ارتباطی مدیر Jason Schechter ظاهرا خواستار آن را “حدس و گمان” در بیانیه ای.

تمرکز ما روی اولیه و بحث نمی VP حدس و گمان است.

مصرف کلینتون در هیئت مدیره را نمی توان به طور کامل از آبی برای بلومبرگ هر چند. سابق جمهوری خواه بلومبرگ تایید کلینتون برای ریاست جمهوری در سال 2016 و با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شد و موقعیت در کلینتون دولت در بازگشت. ایمیل منتشر شده توسط ویکی لیکس در سال 2016 به نظر می رسید برای تایید این با بلومبرگ و دستیاران کلینتون طوفان مغزی آرایه ای از مواضع سابق شهردار از سفیر چین به وزیر امور خارجه.

هر آنچه که تاریخ خود, کلینتون تیم به احتمال زیاد نمی پذیرای این ایده یکی از دستیاران سابق Zerlina ماکسول گفت: MSNBC. ماکسول گفت که او “بسیار بد” از این گزارش و به نام بلومبرگ یک “عمیقا ناقص” نامزد و “ناقص” محصول که موقعیت آن در جمعیت دموکراتیک امیدوار شده توسط آمار خود را چند میلیون دلار صرف تبلیغات.

به عنوان مفسران آغاز در فکر کلینتون/برنده مسابقه برگشت با پروکسی حق استفاده از این گزارش به درام پشتیبانی می کند. “هر دو بلومبرگ و کلینتون را مصادره اسلحه ما,” the National Rifle Association (NRA) اعلام کرد. “شده است وجود دارد هرگز یک مطلب انتقادی هم به ایستادگی و مبارزه کنند.”

با بلومبرگ در حال حاضر با داشتن پمپ بعضی از 300 میلیون دلار به تبلیغات پس از اعلام نامزدی خود را در ماه نوامبر برخی از مفسران دیدم این گزارش به عنوان یکی دیگر از زیرک میلیاردر را مانع از تبلیغات. “آن را مانند یک جذابیت کار کرده” محافظه کار دانشمند علامت تاس نوشت: “او یک شیطان حیله گر.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im