نتوانست نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ناودان خود را مغبون رقیب ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای خود انتقاد یک قاضی را آشکار سیاسی تعصب اما انتخاب خود را از کلمات باعث رگبار حملات در رسانه های اجتماعی.

کلینتون متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “ارعاب قضات” در پاسخ به صدای جیر جیر خود را متضاد اوباما منصوب قاضی امی برمن جکسون تصمیم به قرار سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صندلی پل Manafort در سلول انفرادی با اخراج او از بنغازی مربوط به طرح دعوی در دادگاه در برابر کلینتون.

اما آن کلینتون عجیب و غریب انتخاب کلمات و بطور غیر عادی و مرموز سبک تن – “آیا شما متوجه ارعاب قضات است رفتار شکست-دولت فاشیست? فقط درخواست!” – که باز floodgates.

مطمئنا به tweeting توده ها پیشنهاد چند می دانستم که بهتر است در مورد چنین رفتاری از کلینتون.

برخی از رفت و حفاری در گنجه خود را برای دیگر اسکلت.

به دیگران اجازه دهید شل توهمات خود را در مورد آنچه کلینتون روز در دادگاه یا دادگاه افکار عمومی – ممکن است مانند نگاه.

برخی از گیر برای کلینتون البته حتی نشان می دهد که آنها می تواند به نوعی استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره.

چهار وزارت دادگستری دادستان استعفا داد و روز سه شنبه پس از بخش رسمی خارج از صدور حکم توصیه برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ که آنها را مشاهده کنید. بخش بستری در بیانیه ای به تعویق انداختن دادگاه که هفت تا نه سال برای دروغ گفتن به کنگره و یک تعداد انگشت شماری از دیگر روند جنایت “می تواند به عنوان بیش از حد و بی جا.” در حالی که تهمت شکایت کرده بود در مورد پیشنهاد حکم او محروم داشتن چیزی برای انجام با آن جمع شدن – اصرار در همان زمان او تا به حال قدرت به آن را سفارش دهید.

جکسون قاضی گزارش به ریاست بیش از سنگ را بعد از صدور حکم در این ماه حبس محکوم شد Manafort به کل از 73 سال در زندان به تقلب و توطئه اتهام در ماه مارس گذشته او را متهم فاقد پشیمانی برای یک عمر صرف شده “بازی سیستم.” سابق لابی وکلا سوال سودمند از جمله یک جمله اشاره به این که Manafort این جنایات تا به حال هیچ چیزی برای انجام با vaunted “روسیه تبانی” در حال بررسی توسط مشاور ویژه پروب و اشاره به این که قبلی قاضی موافقت کرده Manafort زندگی “در غیر این صورت بی گناه زندگی.”

همچنین در rt.com چهار راجر سنگ دادستان ترک مورد به عنوان DOJ پشت پایین از ‘وحشتناک & ناعادلانه’ صدور حکم مشاوره لعنتی با مغلوب ساختن پیشی جستن

جکسون بود درک بیشتر در ارزیابی کلینتون مسئولیت 2012 حمله به ما ترکیب در بنغازی. در تصمیم خود برای اخراج یک طرح دعوی در دادگاه در برابر وزیر خارجه سابق توسط پدر و مادر از دو مرد کشته در حمله, او اعلام کرد که کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی سرور هیچ نقشی در شکست برای نجات قربانیان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی