یک زن و شوهر که در یک تصادف در ارتفاعات همراه با دو فرزند جوان خود را شرح داده شده به عنوان “کاملا اختصاص داده شده” را به دختران خود را.

جما پسر عموی, 26, شوهرش Rhys 25 و دختران خود Peyton و هایدی, یک کشته در برخورد با یک ماشین دیگر در روز پنج شنبه.

تصادف رخ داده در A82 در Torlundy در نزدیکی فورت ویلیام فقط پس از 17:30.

یک خانواده بیانیه ای گفت که آنها “تا به حال بسیار به دنبال به جلو به”.

بیانیه منتشر شده از طریق پلیس اسکاتلند گفت: “هر دو خانواده در حال دل با غم از دست دادن جرثومه Rhys Peyton و هایدی.

“آنها یک خانواده جوان با بسیار به نگاه به جلو به. به زندگی خود را کوتاه قطع تا به طور ناگهانی و در چنین شرایطی کاملا ویرانگر است.”

‘از دست دادن احساس دور و گسترده ای’

این بیانیه افزود: “به عنوان یک زن و شوهر جوان جما و ریس کار واقعا سخت به ارائه محبت امن و امن خانه و خانواده زندگی خود را که آنها کاملا اختصاص داده شده به. آنها شناخته شده توسط بسیاری از با هر دو خانواده در حال گسترش است و از دست دادن آنها احساس خواهد شد دور و گسترده.

“با توجه به شرایط وحشتناک ما می خواهم برای تشکر از خدمات اورژانس و هر کسی که درگیر در شب. ما همچنین می خواهم برای تشکر از همه برای حمایت از ما همچنان به دریافت خواهید کرد.

“به عنوان یک خانواده, ما در حال حاضر با احترام بپرسید که ما با توجه به زمان و حفظ حریم خصوصی به سرند و برای آمدن به شرایط با از دست دادن Rhys, جرثومه, Peyton و هایدی.”

این خانواده بودند که از Inverness منطقه در سفر بودند عازم شمال در سبز مینی کوپر زمانی که تصادف اتفاق افتاده است.

این وسیله نقلیه دیگر درگیر شد و یک فورد فیستا. 56 سال بود که رانندگی تا به حال به قطع رایگان و جدی رنج می برد اما نه تهدید کننده زندگی و صدمات.

پلیس در حال جذاب برای هر کسی که با اطلاعات به جلو آمده. آنها مشتاق به صحبت می کنند به هر کسی که دیدم هر دو خودرو قبل از برخورد و هر کسی با ای به فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی