سطوح بالایی از فلز سمی آرسنیک موجود در آب بطری به فروش می رسد با تمام غذاهای آمازون – گزارش

سطح آرسنیک در Starkey بهار آب بطری شده توسط تمام مواد غذایی است که حدود سه برابر بالاتر از در ده ها تن از مارک های دیگر تست شده توسط Consumer Reports (CR) و ممکن است به طور منظم مصرف کنندگان در معرض خطر جدی است مسائل مربوط به سلامت.

مقدار فلزات سمی موجود در بطری آب نام تجاری بود در بین 9.49 به 9.56 قسمت در میلیارد (ppb) با توجه به سازمان غیر دولتی است که مبارزه برای شفافیت در بازار مواد غذایی.

این فلز سطح سقوط – دقت – در درون ما مقررات فدرال است که اجازه می دهد بیش از 10 ppb آرسنیک در آب های بطری شده اما CR کارشناسان اصرار دارند این “سطح نمی کند به اندازه کافی محافظت از سلامت عمومی است.” آن را در تماس با مواد غذایی و داروی آمریکا (FDA) به چرخ ضامن دار تا حداقل استانداردهای یک بار و برای همه است.

نوشیدن عجیب و غریب بطری Starkey خوب است, CR اشاره کرد اما “به طور منظم مصرف حتی مقدار کمی از فلزات سنگین بیش از مدت طولانی باعث افزایش خطر بیماری های قلبی عروقی و برخی سرطان ها و کاهش نمرات IQ در کودکان و شمار دیگر مسائل مربوط به سلامت و همچنین” گفت: آن افسر ارشد علمی, James Dickerson.

همچنین در rt.com چه سمی هستند “برای همیشه مواد شیمیایی’ & آمریکایی ها باید نگران شود وجود دارد بیشتر از آنها در تامین آب از ما فکر ؟

CR ” گفت: به دلیل تحقیقات برجسته “تناقضات” در چگونه از آب تنظیم شده است در ما. متحده مجاز به مجموعه ای از استانداردهای خود را برای شیر آب – با برخی مانند نیوجرسی و نیوهمشایر کاهش آرسنیک آستانه به فقط 5 ppb – اما ممنوع توسط FDA از انجام همین کار را با آب بطری.

قرار می دهد که Starkey بهار آب در موقعیت غیر معمول بودن حقوقی که در یک بطری است اما در برخی از کشورهای خاص غیر قانونی اگر آن را از یک خانواده شیر آب.

یک سخنگوی تمام مواد غذایی است که متعلق به آمازون و در حال حاضر به فروش می رساند Starkey در حدود 500 فروشگاه در سراسر آمریکا و همچنین آنلاین گفت: CR محصول آن بود “به طور کامل سازگار با استانداردهای FDA برای فلزات سنگین است.” شرکت “بالاترین اولویت است برای ارائه به مشتریان با امن و با کیفیت بالا و طراوت بهار, آب,” او اضافه شده است.

اما این اولین بار نیست که سطح بالایی از آرسنیک تشخیص داده شده اند در Starkey. CR گفت: یکی از نمونه های این آزمایش در سال گذشته نشان داد 10.1 ppb و منجر به دو مصرف کننده پرونده های حقوقی علیه این شرکت است. در سال 2016 و 2017, Whole Foods تا به حال به یاد هزاران مورد از بطری آب با توجه به سطح فلز رسیدن به 12 ppb.

اما آزمون های داخلی انجام شده توسط تمام مواد غذایی نشان داد که سطح آرسنیک از بین 8 و 9 pph.

همچنین در rt.com دادستان رد همه اتهامات در فلینت آب رسوایی پروب به بیش از شروع

آب در Starkey سرچشمه از بهار در آیداهو و به عنوان محصول شعار اصرار دارد که “ساخته شده توسط مادر طبیعت” خود را. آلودگی با آرسنیک می تواند رخ دهد به طور طبیعی در آب های زیرزمینی و نمی تواند به طور کامل برداشته شود اما CR گفت که ده ها تن از بطری آب مارک های آن را آزمایش کرده اند غیر قابل کشف مقادیر آرسنیک با Starkey بودن تنها یکی به بیش از 3 ppb.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net