Ex-کلیولند براونز توهین آمیز مقابله با گرگ رابینسون متهم شده است با قصد توزیع ماری جوانا و بیشتر مربوط به اتهامات دستگیر و در نزدیکی ایالات متحده آمریکا و مکزیک مرز با مقادیر قابل توجهی از مواد مخدر است.

رابینسون سابق شماره دو انتخاب در پیش نویس NFL صرف در فصل گذشته به عنوان یک عضو از کلیولند براونز اما تا به حال شده است توصیه های این تیم در روزهای اخیر است که آنها خواهد بود کاهش فرصت دوباره او را امضا و آن را مانند به نظر می رسد او در حال حاضر بسیار دور از زمین فوتبال پس از توقیف در یک گشت مرزی پاسگاه.

اما این قابل درک است که رابینسون بود و نه حمل و نقل مواد مخدر به داخل یا از مکزیک است.

همچنین در rt.com “من گوش به تماشای فوتبال نمی porn’: مسیحی فعال می خواهد به سو ‘به صورت $867 تریلیون’ بیش از J. Lo & شکیرا سوپر باول نشان می دهد

رابینسون دستگیر شد همراه با سابق دانشگاهی و هم تیمی سابق Indianapolis Colts گیرنده گسترده Quan بری همراه با سوم شخص است که گفته می شود سالم در اتهام جرم و جنایت است.

ایالات متحده دفتر دادستان از غرب منطقه از تگزاس اعلام کرد در بیانیه ای اعلام کرد که ماموران با کشف کرده بود “حدود 157 پوند ماری جوانا داخل چند بزرگ duffle bags در عقب محموله منطقه” اجاره یک ماشین است که در آن مردان در حال سفر بودند.

رابینسون به اتهام ارائه سومین مرد در ماشین که قابل درک است که یک بارگذاری درایور مقدار پول به مسئولیت ماری جوانا در ماشین. او به پلیس گفت که او نمی توانست در ماشین او تا به حال شناخته شده است چه آن را حمل.

در گزارش TMZ پلیس همچنین از کشف 23 mason jars الکترونیکی مقیاس $3,100 نقدی و یک می تواند-دستگاه بسته بندی.

مقامات فدرال ثبت یک شکایت کیفری علیه این دو بازیکن روز چهارشنبه یک جلسه برای جمعه.

همچنین در rt.com ‘سال آینده!’ درد از تماشای ورزش را نمی توان کاسته توسط ماری جوانا پزشکی مدیره قوانین – اما فن NFL برنامه به درخواست دوباره

رابینسون در نظر گرفته شد به یکی از درخشان ترین توهین آمیز مقابله با چشم انداز در سال زمانی که او وارد پیش نویس NFL در سال 2014 انتخاب شد و در شماره 2 توسط لس آنجلس قوچ. اما عملکرد او کاملا مطابقت با اعتیاد به مواد مخدره.

او در نقل مکان کرد به Detroit Lions برای کم دور انتخاب کنید به زودی پس از آن پیوست کلیولند براونز برای یک فصل و نیم قبل از اینکه گفت: در روزهای اخیر که این تیم نمی تواند حرکت رو به جلو با او فصل آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی