سلام MSM شما رو coronavirus به عنوان یکی دیگر از فرصت برای کباب برگ برنده… اما انجام این نظرسنجی موافق هستید ؟

رئیس جمهور تهمت را از دست داده و به Covid-19 همه گیر شده است ناودان توسط رسانه های جریان اصلی با برخی شبکه های امید بستن به هوا روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی به دلیل “اطلاعات غلط.” اما انتخابات پارلمانی عمومی مخالف است.

واشنگتن پست شده است به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از مدتها قبل از انتخابات خود را. در عین حال همانطور که در مقاله توضیح داده شده دولت به عنوان barrelling “نسبت به فاجعه” این هفته واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی ثبت تهمت بالاترین تا کنون تایید رتبه با 48 درصد از پاسخ دهندگان به رئیس جمهور thumbs-up در مقایسه با 46 درصد مخالف.

نخستین بار است که این تهمت به ثمر رساند مثبت در پست نظرسنجی, اما وقتی که می آید به او دست زدن مداوم همه گیر است که به کشته شدن بیش از 1300 آمریکایی ها تا کنون رئیس جمهور نتایج حتی بهتر است. پنجاه و یک درصد از تصویب خود را مباشرت در حالی که 45 درصد نیست.

همچنین در rt.com ما سبقت چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید Covid-19 موارد – دانشگاه جانز هاپکینز

نتایج بازی های برگزار شده در سراسر هیئت مدیره. نظر سنجی از Fox News, the Economist, Reuters, گالوپ امرسون و Axios همه نمایش نتایج مثبت برای مغلوب ساختن پیشی جستن. گالوپ نظرسنجی در بر داشت که 60 درصد از آمریکایی ها حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بحران در حالی که تنها 38 درصد رد. مغلوب ساختن پیشی جستن دست زدن به بحران های ترجمه شده به یک رکورد بالا کار تصویب امتیاز در به طور متوسط از نظر سنجی های ملی.

در عین حال رسانه ها می گوید یک داستان متفاوت است. رئیس جمهور تهمت روزانه جلسات مطبوعاتی هستند – به قول یکی NPR station in Seattle – پر از “اطلاعات نادرست یا گمراه کننده” است که ایستگاه دیگر هیچ هوایی آنها.

کارکنان در CNN و MSNBC گزارش التماس با شبکه کارفرمایان به رها کردن پوشش جلسات و نیویورک تایمز یک ستون در چهار شنبه تعجب با صدای بلند “باید شبکه های پوشش آنها؟” خبر فردی شخصیت باید excoriated رئیس جمهور به اتهام تبلیغ مزخرف. MSNBC را Rachel Maddow گفت: در این هفته که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “نگه می دارد و دروغ گفتن و…آن را به هزینه های زندگی می کند.”

ولی گوش دادن نیست. همان گالوپ نظرسنجی که پاسخ دهندگان دارای مغلوب ساختن پیشی جستن در 60 درصد داشت که از تمام موسسات در پاسخ به همه گیر آمریکایی, دارای رسانه های خبری بدترین و تنها 44 درصد از آمریکایی ها ابراز هر گونه اعتماد به آن است. حتی کنگره همیشه منفور موسسه در این نوع نظرسنجی به ثمر رساند بالاتر از رسانه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دست انداز در محبوبیت احتمالا می توان توضیح داد که “در زمان جنگ رئیس جمهور” اثر. در زمان بزرگ بحران رای دهندگان تمایل به قرار دادن سیاست های حزبی را کنار گذاشته و با تجمع در اطراف رهبر خود را. حداقل این است که چگونه این نظریه می رود. هیچ رئیس جمهوری تا کنون از دست داده دوباره انتخابات در زمان جنگ و مغلوب ساختن پیشی جستن است و قطعا تلاش برای به تصویر کشیدن Covid-19 اپیدمی به عنوان یک وضعیت جنگ. توصیف virus به عنوان یک “نامرئی دشمن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که “به نظر من آن را به عنوان یک حس یک جنگ به رئيس جمهور.” آیا تهمت موفق به نگه داشتن در سمت به عنوان کشته شدگان صعود به این بستگی دارد اقدامات خود را در هفته های آینده.

همچنین در rt.com ‘شکست خورده لیبرالیسم چپ ما بدون ماسک’: Covid-19 بحران در معرض غربی لیبرال دموکراسی به ارمغان آورد آرمان از “حاکمیت’

عمومی کاهش اعتماد به رسانه ها این است که کمی سخت تر روند را توضیح دهد. عمومی اعتماد به نفس در روزنامه نگاری شده است و در حال سقوط برای بخشی بهتر از یک دهه و در عین حال بحران کنونی به نظر می رسد که تشدید روند نزولی. برای یک چیز عمومی می تواند خسته از رسانه ها گریه گرگ بیش از حد بسیاری از بار. Rachel Maddow مثلا نگرانی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “اطلاعات غلط” هنوز کابل خبر بینندگان را به یاد داشته باشید Maddow خود را گسترش ساختگی ‘Russiagate’ توطئه در طول سه سال اول از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

به همین ترتیب این انتظار خبرنگاران برای برگزاری رهبران خود را به حساب. با توجه به جاذبه coronavirus وضعیت رسانه ها می تواند کباب برگ برنده در هر تعداد از مسائل از طرح خود برای بازگشایی اقتصاد آمریکا در چند هفته به تفکیک به 2 تریلیون دلار محرک لایحه او ممکن است ثبت نام در مدت کوتاهی به بی میلی او به واقع اجرای دفاع تولید اقدام به تولید حیاتی و تجهیزات پزشکی.

در عین حال هنگامی که خبرنگاران را انتخاب کنید به سرزنش برای مغلوب ساختن پیشی جستن “نژادپرستی” به جای عموم مردم می آموزد هیچ چیز جدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قولنج با رسانه ها به مدت طولانی است. اما مداوم coronavirus همه گیر به نظر می رسد برنده شدن بیشتر و بیشتر آمریکایی ها بیش از به سمت خود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im