“او بیش از حد قدیمی’: بایرن مونیخ, رئیس, پخش کردن بحث از حرکت کریستیانو رونالدو

بایرن مونیخ جمهور هربرت Hainer به ضرب گلوله حدس و گمان است که این باشگاه علاقه زیادی به کریستیانو رونالدو ادعا پرتغالی ماشین هدف این است که “بیش از حد” برای آلمانی ها.

یک شایعه انجام دور پیشنهاد کرد که غول بوندسلیگا بایرن علاقه مند در ساخت یک بی پروا تلاش برای فریب رونالدو دور از یوونتوس در تابستان.

اما بایرن رئیس Hainer ریخته و آب سرد روی داستان در مورد یک پتانسیل حرکت – اخراج رونالدو که به تازگی تبدیل 35 عنوان “بیش از حد” برای این تیم است.

“البته همیشه وجود دارد نام شناور در اطراف در رسانه های ارتباط بازیکنان به باشگاه و این چیزی است که کاملا قابل درک” Hainer گفت.

“اما کریستیانو رونالدو خواهد بود بیش از حد قدیمی برای ما است.”

با وجود Hainer نگرانی در مورد رونالدو پیشبرد سال پنج بار Ballon d’or برنده به آمار زمین در حال اجرا در سال 2020 توری در نه بازی متوالی برای بارسا.

پرتغالی رسیده 50 اعتصاب برای تورین باشگاه در 70 حضور او به عنوان کمک می کند تا Juve در تعقیب خود را از یک نهم متوالی سری یک عنوان به عنوان به خوبی به عنوان یک بازی اول لیگ قهرمانان تاج از سال 1996.

همچنین در rt.com رونالدو می رسد و در عین حال یکی دیگر به ثمر رساند به عنوان نقطه عطف او در کیسه های دو مجازات برای یوونتوس در پیروزی فیورنتینا

رونالدو تحت قرارداد با یوونتوس – او پیوست از رئال مادرید برای €100 میلیون (US$110 میلیون دلار) در سال 2018 – تا 2022.

گزارش در سال جدید پیشنهاد کرد که Juve کارفرمایان با توجه به ارائه یک فرمت است که برای مقابله با نگه داشتن رونالدو در باشگاه تا 2023 – که در آن زمان او خواهد بود 38.

نگه داشتن ران رفتن! یوونتوس با توجه به قرارداد جدید برای حفظ کریستیانو رونالدو در باشگاه تا سن 38 – گزارش

با وجود اینکه به خوبی به او 30s, رونالدو حفظ معروف متعصب ارادت به نگه داشتن در شکل و گفته است که “بیولوژیکی” او در حدود یک دهه جوانتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی