برزیل تمام وقت زیادی پله است که در یک “شکننده” دولت سلامت با توجه به پسرش و قابل درک است به “خجالت” دیده می شود در یک صندلی چرخدار و یا پیاده روی قاب او به عنوان جنگ از سلامت فقیر.

سابق سانتوس بازیکن که انباشته باور نکردنی 77 گل در 91 حضور خود را برای تیم ملی در یک حرفه ای مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یکی از بهترین ورزش را سالانه است تحمل یک سری از مشکلات سلامت در سالهای اخیر است.

پله 79, در بیمارستان بستری شد در سال گذشته برای عفونت ادراری و همچنین برای عمل جراحی پروستات از چند سال پیش به یک بیماری مزمن در لگن به بالا گرفت تا جایی که راه رفتن دشوار شده است.

همچنین در rt.com فوتبال, آیکون, پله در بیمارستان بستری پس از حضور در مراسم با Kylian Mbappe در پاریس

برای کسی که ساخته شده است شهرت خود را در دلاوری ورزشی خود این به نظر می رسد به اثبات دشوار است برای مقابله با. Pele دهکدهای چند ظاهر عمومی در سالهای اخیر در یک صندلی چرخدار و با توجه به ستاره مادر Edinho آن است که شروع به گرفتن عوارض خود را.

او بسیار ترسو, درجا,” مازیار زارع گفت: به TV Globo.

تصور کنید که او را پادشاه او همیشه چنین تحمیل شکل و امروز او نمی تواند به درستی راه رفتن.”

پله و تاثیر آن بر ورزش است نا معلوم و او همچنان یکی از بازی های محبوب ترین آمار و ارقام با وجود بازنشستگی در 43 سال پیش.

در این تابستان به مناسبت سالگرد 50 از معروف 1970 جام جهانی برنده جانبی که به طور منظم مورد ستایش قرار داد به عنوان بزرگترین تیم را همیشه به میدان در یک مسابقه فوتبال. پله به ثمر رساند و اولین گل خود را 4-1 نهایی پیروزی برابر ایتالیا و اعتبار با برنده سه جام جهانی در حرفه خود.

همچنین در rt.com “من فکر می کنم من آماده هستم به بازی دوباره’: Pele پست های سلامت به روز رسانی پس از پاریس بستری

اما آن روز های شکوه به نظر می رسد دورتر از همیشه می گوید پسر Edinho.

او خجالت او نمی خواهید به بیرون رفتن دیده می شود و یا عملا هر چیزی که شامل خروج از خانهگفت:” از پدر خود.

او را بسیار شکننده است. او تا به حال تعویض مفصل ران و ندارد کافی و یا ایده آل توانبخشی. بنابراین او این مشکل را با تحرک و است که تنظیم کردن یک نوع افسردگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی