‘او فقط فوق العاده مردم’: MMA جهان واکنش نشان می دهد به روسیه متولد Khamzat Chimaev باعث می شود UFC سابقه در مبارزه با جزیره

Khamzat Chimaev ساخته شده UFC تاریخچه چیدن یک پیروزی دوم در فضای 10 روز در مبارزه با جزیره دوباره مسلط در یک عملکرد است که بیشتر سوخت وزوز در اطراف یک مرد نوک برای MMA ستارگی.

چچن متولد Chimaev کاملا چیره ایرلند شمالی Rhys McKee در سبک وزن کشمکش اصلی کارت در جزیره یاس درآمد یک TKO پیروزی با زمین-و-پوند حمله در 3 دقیقه و 9 ثانیه از دور اول.

چنین بود Chimaev تسلط که او فرود آمد 68 حملات به McKee است none.

آن را به دست آورده Chimaev, 26, a $50,000 عملکرد-of-the-Night جایزه بلکه یک محل در UFC کتاب های تاریخ برای ضبط کوتاه ترین تا کنون دوره بین پیروزی در دوران مدرن از توسعه آینده تنها 10 روز پس از شکست انگلستان جنگنده جان فیلیپس در همین مخرب مد در مبارزه با جزیره در آن مناسبت در میان.

“مبارزه با مبارزه است. من فراموش مبارزه در هر روز است. این مثل این است که مبارزه برای من. تاریخ است, تاریخ چه می توانم بگویم؟” گفت: Chimaev که دعوا از سوئد و در حال حاضر می ایستد 8-0 در زندگی حرفه ای او به پایان رسید هر یک از مخالفان خود را.

برای بسیاری از ناظران مبارزه جزیره شده بسیار خاص و چشم انداز است که مجموعه ای از چندین بخش در اطلاع است و شاید ناچار به دست آورده Chimaev مقایسه با Dagestani ویرانگر و شکست نخورده سبک پادشاه Khabib Nurmagomedov.

“وای که در جهان است Khamzat Chimaev? این شخص حق در اینجا فقط فوق العاده بالا. دو تا از اونا در یک هفته” نوشت سابق دو وزن قهرمان و Khabib شریک آموزش دانیل Cormier.

شماره یک-رتبه بندی سبک وزن مدعی گیلبرت سوختگی شد به طور مشابه تحت تاثیر قرار گرفت و گفت که Chimaev نگاه بسیار شبیه به یک مشکل است.

سوئد Alexander Gustafsson رنج می برد در دور اول شکست در بازگشت خود را به هشت ضلعی در شنبه شب در یک سنگین وزن مسابقه در برابر Fabricio Werdum اما زمان یافت و به تگرگ هم تیمی خود Chimaev با او قطار در Alllstars بدنسازی در استکهلم هشدار داد که او “آینده برای همه است.”

دیگران تکرار است که رشد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف Chimaev شد بسیار واقعی است و او در حال حاضر به خوبی در دوره ستاره برک آوت از سال است.

استرالیا رابرت ویتاکر به دست آورده است که تصمیم گیری پیروزی بریتانیا دارن تا خود را در میان رویداد اصلی در ابوظبی به غرفه به Chimaev توصیف او به عنوان “وحشی” و گفت که او امیدوار است او باقی می ماند در سبک وزن.

صحبت RT ورزش جلوتر از او در دومین مبارزه جزیره مرحله نهایی مسابقات Chimaev خود را – که با نام مستعار “Borz’ به معنی ” گرگ ” در چچن – گفت که او “100%” مطمئن شوید که او می تواند یک قهرمان UFC در فضا از دو سال – اگر چه او در حال حاضر به نظر می رسد در یک برنامه به طور بالقوه سریعتر پیگیری از آن است که با چنین انفجاری اولین در ارتقاء.

“برای من مهم نیست که 84kg (میان), 77kg (سبک وزن) اگر من می تواند 70 کیلوگرم (وزن) نیز خواهیم دید در آینده,” او گفت:.

“اما در حال حاضر من می دانم که من می توانید ضرب و شتم 77kg قهرمان این 84kg قهرمان. من برای آنها آماده است.”

یک ستاره متولد شد و در مبارزه با جزیره و او بصورتی پایدار و محکم است که توجه UFC.

همچنین در rt.com “من خواهد بود پوند برای پوند هیچ. 1′: روسیه متولد Khamzat Chimaev مذاکرات عنوان جاه طلبی های او به عنوان چشم UFC سابقه در مبارزه با جزیره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی