“او یک جنگنده’: UFC, رئیس دانا, سفید تحسین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تجمع انتخاباتی و نشان ریاست جمهوری جفت تبدیل شده اند ‘تر’

دانا سفید و سوئد خود را ‘بسیار خوب’ دوستی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از آمریکا و UFC رهبران ملاقات ریاست جمهوری هواپیما Air Force One صحبت کرد و در یکی از اولین تظاهرات در رئیس جمهور انتخابات مبارزات انتخاباتی.

به عنوان یک حامی از MMA زمانی که ورزش به دوری از سوی برخی از مقامات در سال 2001 مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با سفید منجر به UFC supremo شدن صریح حامی رئیس دولت تکرار احساسات او در ابتدا بیان در جمهوری 2016 کنوانسیون ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد بعد از آن سال و سفید است و دوباره نام رئیس جمهور “یک جنگنده”انعکاس این احساساتی ستایش او صادر چهار سال پیش و در حال گسترش در پشت صحنه باند.

پرداختن به یک ملتهب جمعیت در یک کشور برنده توسط مخالفان حزب دموکرات در انتخابات گذشته سفید اعلام کرد: “چیز وجود دارد من می توانم به شما بگویم در مورد رئیس جمهور ایالات متحده است که شما نمی شنوید در تلویزیون است که شما نمی شنیدن از مردم است.

همچنین در rt.com دو دیو: دولت آمار و ارقام نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گلف هزینه های او را 10th بهترین-پرداخت ‘ورزشکار’ در آمریکا

“من شناخته شده این مرد برای 20 سال است. ما در واقع تبدیل شدن به حتی نزدیک تر از او تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

“من یک مقدار زیادی از چیزهایی که از آقای ترامپ که این موضوع را نمی بینیم. افرادی که من را احاطه کرده و هر روز ببینید که او چگونه رفتار من به عنوان یک دوست و مردم دیگر او را با دوستان. او یک جنگنده او را دوست دارد این کشور او را به انجام کارهای بزرگ برای این کشور است.”

سفید کلمات ادامه شروع به سال پر از ستایش بالا برای مغلوب ساختن پیشی جستن از برخی از ترین بالا مشخصات نام در UFC.

در ماه ژانویه Conor McGregor تبریک تهمت بودن “فوق العاده” و “کاملا احتمالا ایالات متحده آمریکا بز”اضافه کرد: “قطعا یکی از آنها به هر حال به عنوان او نشسته است در بالای شانه ها از بسیاری از شگفت انگیز غول آمد که قبل از او.”

میلیونها شماره دو Colby کاوینگتن ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در سال 2018 و اغلب extols رئیس جمهور فضائل در حالی که با پوشیدن یکی از علامت تجاری خود را در امریکا بزرگ دوباره کلاه در حالی که خورخه Masvidal و جرثقیل لوئیس نیز مورد حمایت او در کنفرانس های مطبوعاتی.

“زمانی که من او را ملاقات نمود در نیروی هوایی یکی از اولین چیزی که او به من گفت” چگونه است که خانواده خود را?'” نشان داد سفید که یک بار ادعا کرد که تا به حال سه ساعت شام خصوصی با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

“مرد خوب بسیار وفادار و یک دوست بسیار خوب. وقتی کسی می شود رئیس جمهور ایالات متحده, شما لازم نیست همیشه در حال انتظار برای شنیدن از آنها را دوباره و من درک می کنم آن را کاملا حس می کند. این مرد وفادار و مانند یک دوست خوب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ثروت است که تصور می شود حدود 3 میلیارد دلار باعث می شود او یکی از معدود چهره های است که می تواند گرفتگی سفید بخت در حدود $500,000 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی