کمک به ما در ایجاد مکانهای امن تر خواستار بمب قربانی مادر

مادر مارتین Hett که در حمله تروریستی در منچستر عرصه نامیده می شود در سالن های برای کمک به شکل دادن به یک قانون جدید برای اطمینان از ایمنی از طرفداران در کنسرت ها و دیگر حوادث بزرگ است.

Indeks موری بوده است لابی دولت جدید را در اقدامات امنیتی پس از مرگ پسرش در سال 2017.

دفتر خانه اعلام کرد در حال حاضر مشورت در “مارتین قانون” نیاز به سالن به آماده شدن برای هر گونه ترور خطرات.

خانم موری گفت: “حس مشترک گام… صرفه جویی خواهد شد در آینده زندگی می کند”.

“امروز مشاوره شروع از ما که کمی امن تر” گفت: خانم موری که خواست کسب و کار و مردم به درگیر شدن.

خانم موری پیشگام مبارزات انتخاباتی برای معرفی مارتین قانون که درخواست اقدامات مانند فرودگاه-سبک چک های امنیتی از جمله کیسه جستجوها و فلز – در مکانهای عمومی. او راه اندازی یک دادخواست در سال 2018 است که جمع آوری بیش از 23,000 امضا.

او گفت: “در اماکن عمومی در حال حاضر انواع و اقسام تعهدات از پیشگیری از آتش سوزی به ایمنی و بهداشت – اما تا به حال شده است وجود دارد هیچ وظیفه برای محافظت از مشتریان خود را.

“مارتین قانون تغییر خواهد کرد که. این یک حس مشترک گام خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی در آینده است.”

مارتین Hett یکی از 22 نفر کشته در منچستر عرصه حمله هنگامی که سلمان عابدی خود را منفجر کرد و در پایان Ariana Grande کنسرت می روم و صدها نفر دیگر مجروح شدند.

یک تاجگذاری خیابان superfan 29 ساله در مراسم تشییع جنازه حضور داشتند بسیاری از اعضای صابون بازیگران و دیدم مراسم تجلیل از خوانندگان میشل McManus و Mariah Carey.

پس از سال 2017, حمله, کوله پشتی و کیسه های بزرگ ممنوع شده از کنسرت سالن, اما وجود دارد هیچ قانون نیاز به چک های امنیتی در تمامی مکانهای عمومی.

‘متناسب’ قانون

در زیر طرح های پیشنهادی دولت, مجلس, خواهد با تصویب یک قانون جدید است که اعمال حقوقی وظیفه هر کس است که مسئول برای مدیریت فضاهای عمومی.

قانون جدید نیاز خواهد بود صاحبان و اپراتورهای در نظر گرفتن خطر حمله و قصد دارد آنها را در محل یا کمک به جلوگیری از آن اتفاق می افتد – و یا به مدیریت پس.

این وظیفه می تواند شامل تعهدات به بررسی و بهبود نه تنها امنیت فیزیکی از یک مکان بلکه چگونه به خوبی کارکنان آموزش دیده برای مقابله با یک حادثه است.

برنامه نهایی خواهد شد و به دنبال مشاوره در بهار و Ms مورای ساخته شده او درخواست به محل و صاحبان کسب و کار قرار داده است که در حوادث بزرگ به بازی بخشی خود را در این فرآیند.

امنیتی وزیر جیمز Brokenshire گفت: “ما در توافق کامل با فعالان مانند Indeks موری بر اهمیت مکانهای عمومی و فضاهای داشتن موثر و متناسب حفاظتی امنیتی و آمادگی اقدامات برای امن نگه داشتن مردم.

“البته مهم این است که این قانون جدید متناسب است. این مشاوره عمومی خواهد اطمینان حاصل شود ما را در یک قانون است که کمک خواهد کرد که حفاظت از مردم در حالی که فشارها بر کسب و کار.”

تا چه حد گسترده خواهد شد و این قانون جدید بود ؟

این اطلاعیه به شرح زیر اعتقاد جمعه گذشته یک زن که می خواست به یک بمب به کلیسای جامع سنت پل و آن را منفجر.

در مسجد حضرت رسول قرائت ترتیل ثبت نقطه عطفی را در ترتیبات امنیتی – یک مثال کلاسیک از چگونه می شود حمله آماده کند.

این مورد نشان داد یک تهدید در انتهای افراطی طیف – اما چگونه باید از دیگر فضاهای عمومی آماده زمانی که رفتار که نیاز به توقف می تواند بسیار دشوار است به نقطه و یا پیش بینی ؟

پیشنهاد جدید وظیفه قانونی هدف به یک عمل تعادل – کار کردن چه خواهد بود متناسب نسبت به خطر یک حمله.

O2 Arena در لندن مثلا یک عملیات امنیت از جمله اقدامات برای جلوگیری از حملات خودرو.

اما در حالی که یک میخانه نمی خواهد نیاز به همان سطح از امنیت خواهد زن مهمانخانه دار از سود پس از فکر کردن در مورد چگونه برای محافظت از مشتریان در میان یک حمله در خارج – درست مثل در قصبه بازار در سال 2017.

بنابراین حامیان این قانون می گویند هدف این است که آن را مقیاس پذیر – تضمین این که همه کسب و کار که در آن مکان جمع باید در نظر گرفته خطرات و نه مانند آنها در حال حاضر برای آتش, به طوری که آنها می دانم که چگونه به پاسخ شد بدترین اتفاق می افتد.

آینده تحقیق در منچستر حمله انتظار می رود که به بررسی چگونگی آماده این عرصه شده بود برای چنین رویداد.

منچستر سیتی در شورا در حال حاضر متعهد به معرفی نسخه خود را از مارتین قانون به عنوان بخشی از مقررات صدور مجوز برای باشگاه ها و سالن های.

در ماه نوامبر گذشته پزشکی قانونی در inquests برای هشت قربانی در سال 2017 پل لندن حمله از دولت خواست به در نظر گرفتن یک وظیفه قانونی پس از شنیدن شواهدی از فرصت های از دست رفته برای بهتر محافظت از این منطقه است.

سایه امنیتی وزیر نیک توماس-Symonds پرداخت ادای احترام به فعالان پشت مارتین قانون اما گفت که دولت نیاز به معکوس پلیس کاهش است.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ اعتراضی به مشاوره مناسب در یک وظیفه برای محافظت و ما ادای احترام به کسانی که مبارزه برای این تغییر است.

“این یک وظیفه برای محافظت از هیچ جایگزینی برای حرفه ای انجام ندادی. مبارزه با تروریست ها نیاز به همه چیز از پلیس جامعه از طریق به مبارزه با تروریسم.”

Greater Manchester شهردار اندی برنهام قبلا به نام امنیت در برابر حملات تروریستی در سالن به “اجباری و نه اختیاری”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی