کمک در اینجا است: نظامی روسیه پزشکان می رسند در صربستان به کمک Covid-19 نبرد

پس از ارائه coronavirus کمک به ایتالیا و آمریکا و روسیه و فرستاده نظامی آن پزشکان به صربستان است. اولین هواپیما با virologists و تجهیزات در حال حاضر به فرود در نزدیکی بلگراد با 10 پرواز بیشتر به آمده است.

هشت تیم از پزشکان و پرستاران با دولت از هنر تجهیزات و همچنین به عنوان یک واحد هسته ای و بیولوژیکی و شیمیایی حفاظت (NBC) سربازان به انجام ضد عفونی شده اند اختصاص داده شده توسط وزارت دفاع برای این ماموریت است.

اولین Il-76 هواپیمای باری در زمان خاموش از Chkalovsky فرودگاه در خارج از مسکو و فرود در Batajnica فرودگاه در نزدیکی بلگراد.

پرواز بین پایتخت روسیه و صربستان در کمتر از سه ساعت با هواپیماهای روسی رود به 10 سفر – چهار چهار و شش در روز شنبه – برای ارائه تمام محموله در نظر گرفته شده. علاوه بر 87 خدمتگزاران آنها توان حمل 16 وسایل نقلیه نظامی و یک دسته از فردی دنده محافظ.

همچنین در rt.com صربی PM: ‘خبر جعلی” است که ما درک نمی اتحادیه اروپا کمک کند اما Covid-19 کمک از چین آمد

صربی جمهور Aleksandar Vucic خواسته بود همتای روسی خود ولادیمیر پوتین برای کمک در مقابله با Covid-19 در اواخر ماه مارس با درخواست خود را در حال حاضر در حال انجام.

صربستان تا کنون ثبت نام 1,171 coronavirus موارد با 31 تلفات و مقامات این کشور در حال تلاش سخت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از رشد بیشتر و مصرف بیشتر زندگی می کند.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان روسی biodefense نیروهای ضد عفونی کردن خانه سالمندان در coronavirus-آمار ایتالیا

مسکو پیشتر از اعزام هشت پزشکی تیپ به ایتالیا که در حال حاضر در مبارزه با این بیماری در شهر برگامو, کانون شیوع این بیماری در کشور است. چند روز پیش یک هواپیمای نظامی با لوازم ضروری مورد نیاز برای مقابله با کروناویروس فرود آمد و در ما که در آن بیش از 6000 نفر تا کنون پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش پیشنهاد کمک از پوتین.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de