‘او نیاز به یک پانچ در گلو!’ تایسون خشم می خواهد دنزل واشنگتن برای بازی او را در صفحه نمایش می دهد فیلم افسانه راهنمایی (تصویری)

تایسون خشم برگزار خواهد شد با صفحه نمایش آیکون Denzel Washington اگر قهرمان بوکس سنگین وزن می تواند متقاعد کردن فیلم کارفرمایان در طول مذاکرات در مورد یک فیلم verson از زندگی خود را – اما او می گوید این بازیگر ممکن است نیاز به پانچ به گلو.

خشم معتقد است او بی تردید gravelly صدا می تواند یک چالش برای “هالیوود مدیران” او ادعا می شود در بحث و گفتگو با بیش از یک فیلمی از زندگی قابل توجه در داخل و خارج از حلقه و اضافه کرد که او مورد علاقه بازیگر نقش اول مرد برای بخش خواهد بود بازآفرینی عمیق صدا از گلو آسیب دیده توسط سال از جنگ.

صفحه نمایش بزرگ واشنگتن به تصویر کشیده امثال Malcolm X در طول حرفه بازیگری به عنوان پر زرق و برق به عنوان خشم شده است در بین طناب ها اما اولین سنگین وزن در تاریخ حضور پنج عنوان در یک بار معتقد است که دو بار برنده گلدن گلوب نیاز خود را تطبیق پذیری به بازی او بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

“من یک فیلم آینده” خشم توضیح داد: به BT Sport.

“من در گفتگو با هالیوود مدیران در حال حاضر برای تایسون خشم داستان زندگی. آنها پرسید: “چه کسی شما می خواهید به بازی ، من گفت: “بدیهی است که Denzel.’

“من همیشه می خواستم آن را به Denzel. او را خوب به اندازه کافی به بازی هر کسی نیست ، من مطمئن هستم که اگر او می تواند انجام نیرومند و درشت هیکل, صدای, هر چند – نیاز به پانچ در گلو به انجام این کار و سفت لخته خون برای چهار سال گذشته است.”

خشم را به دنبال در قدم به قدم از یکی از قهرمانان خود را, محمد علی, اگر او می شود موضوع اصلی سینما آزادی اگر چه واشنگتن را به شمع روی پوند – به عنوان ویل اسمیت را برای بازی علی در سال 2001 به مسابقه خشم غول قاب.

حتی اگر خشم فیلم قصد دارد شکست رنگارنگ 31 ساله است که در مذاکرات برای سری دیگری از خود Gypsy King مستند بود که به خوبی دریافت کرد که از آن پخش شده در تلویزیون بریتانیا در اوایل سال جاری و دیگر صفحه نمایش کوچک خواستگاران.

“من ارائه قطعات بر روی یک زن و شوهر از بسیار شناخته شده سری که من نمی توانم فاش,” او و جلب اعتماد و اضافه کرد که او می خواست به هویت خود را به “یک شگفتی بزرگ”.

همچنین در rt.com زنده باد کولی پادشاه! – تایسون خشم برنامه های سلطنت خود را به چهل سالگی: “چرا راه دور زمانی که من هنوز جوان است؟’

“در این لحظه هیچ چیز نمی تواند فکر کردم واقعا به طور جدی به دلیل این همه برای آینده است.

“اما پس از آن دوباره من ممکن است فقط یک مبارزه تاریخ رفتن به اردوگاه آموزش ضرب, بم, با شدت بهم زدن. چیزی که بعد از شما می دانید من به خانه جرعه جرعه آبجو بازگشت به واقعیت نشسته در باغ”.

خشم را چشمگیر برنده بیش از دئوتای وایلدر در فوریه 23 بود و بسیاری از مشخصات بالا مبارزه را قبل از بوکس معلق شد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

او را به فکر به انتظارنشسته بودند تا یک مسابقه برگشت با مغلوب وایلدر در جولای قبل از احتمال میزبانی دعوا در تابستان امسال شد نامشخص است. طرفداران نیز امیدوار او را در برنده همکار بریتن آنتونی جاشوا مبارزه با بلغاری کوبرات Pulev.

همچنین در rt.com تایسون خشم وعده ‘عظیم, عظیم, اخبار’ به عنوان شایعه قریب الوقوع مرحله نهایی مسابقات با آنتونی جاشوا تشدید (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de